0

@Ghotti To prawda, ja pracuję teraz od 10 do nawet 21 czy 22 i tak do końca lutego (z własnego wyboru oczywiście)

0

@Ghotti No to na Twoim miejscu bym się decydował

0

@Ghotti No to nie jest to zła cena. U mnie miałbyś mniej paneli o większej mocy, ale cenę ze 3k wyższa (liczyłem z przekopem).
W każdym razie jeżeli widziałeś opinie o tej firmie i są dobre to śmiało wal, zwłaszcza że to jest już ostatni moment na foto.

1

@Ghotti Ile metrów przekopu, jakie panele (ilość oraz ile wp) oraz na jaką stronę (południe, wschód czy zachód)?

1

@Ghotti Jak masz jakieś pytania na temat foto to śmiało wal :)

0

Brawo Senegal, brawo Sadio :)

8

@Antimadridista_WR Hitem był mecz Barcy z Atleti :)

7

,,W żadnym momencie Barcelona nie była od nas lepsza"
,,Barcelona umiała wykorzystać okazje, dlatego wygrała"

Simeone najpierw mówi, że Barcelona nie była w żadnym momencie w niczym lepsza, a potem sam sobie zaprzecza mówiąc w czym jednak była lepsza :D
Mistrz haha

0

@CuleNaZawsze1899 Wszystkie

0

@OsamaDembele Wszystkich nie, ale to trochę dziwne żeby kibic Barcelony nie znał gościa, który jeszcze miesiąc temu był w pierwszym zespole (co prawda niezarejestrowany, ale był).

0

@OsamaDembele Teraz to żeś doyebal :D

3

@ToWinaSedziego A czemu miałby nie dostać? Przecież strącił piłkę Araujo

11

@Rewolucja123 Zastanawiasz się kto był najlepszym pomocnikiem tego meczu. Więc jak nie Frenkie to przedkez logiczne, że Busi albo Pedri xD Nico grał za krótko by ocenić, a Gavi grał na skrzydle.

11

@Rewolucja123 A co zrobił Busi i Pedro lepiej od niego?

0

@FCMichalo Nie rozpędzajmy się aż tak. Przed Cadizem jest tylko Bayern

0

@Rewolucja123 Oczywiście, że jest

2

@marcin62 Mi się przypomniała jego bramka z Granada z przed roku w CDR. Wtedy walnął dublet, dzisiaj też bym się nie obraził :)

0

@Rewolucja123 Jest naszym najlepszym obrońcą od 1,5 sezonu, dlatego może wołać o podwyżkę

0

@FioletoweOczy Z jednej strony prawda, ale już parę dobrych meczy eleven miało, a komentarz pozostawial wiele do życzenia.

2

Warto również podkreślić w końcu dobry komentarz na Eleven. Nie przepadam za komentatorami na tej stacji, ale dzisiaj panowie stoją póki co na wysokości zadania :) Przekazują emocje, dobrze czytają sytuacje boiskowe, nie przynudzają oraz nie popełniają rażących błędów (chyba, że nie zauważyłem).

5

Volker Struth, agent Sule powiedział, że Sule wybrał już swój nowy klub. Oby to była Barca :)

0

@Lionel_Messi10 Jeśli co? :)

2

@MesQueUnClub_87 Które?
@GeneralXavi U mnie właśnie bardzo podobnie, z tym że Hołowczyca nie oglądałem, więc zamiast tego dałbym tutaj Parisa, Czerczesowa lub Czesia. Ale Gonciarz i kapela to zdecydowanie top2 :D

0

Top 3 waszych ulubionych Hejt Parków?

1

@Patrykl145 Oczywiście, że tak.

13

@paweldunajecfcb La Rambla

1

Cały dzień byłem w pracy i nie śledziłem sytuacji z transferami. Oprócz oczywiście Auby kątem oka zobaczyłem, że pojawił się temat jakiegoś napastnika na B Z Championship. Ktoś może coś więcej powiedzieć o co chodziło? Temat upadł czy jak? Bo na głównej żadnego artykułu nie widzę.
Edit: Dobra, dwa komentarze niżej widzę, że temat jednak nie upadł :D

1

@aldewir Na większy klub Alemany, na mniejszy Monchi

1

@Arkon Akurat dzień po tym kiedy skończyłem oglądać ostatni odcinek :D

1

@JordiElNino Moje miasto :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?