Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti To prawda, ja pracuję teraz od 10 do nawet 21 czy 22 i tak do końca lutego (z własnego wyboru oczywiście)
0
@Ghotti No to na Twoim miejscu bym się decydował
0
@Ghotti No to nie jest to zła cena. U mnie miałbyś mniej paneli o większej mocy, ale cenę ze 3k wyższa (liczyłem z przekopem).
W każdym razie jeżeli widziałeś opinie o tej firmie i są dobre to śmiało wal, zwłaszcza że to jest już ostatni moment na foto.
1
@Ghotti Ile metrów przekopu, jakie panele (ilość oraz ile wp) oraz na jaką stronę (południe, wschód czy zachód)?
1
@Ghotti Jak masz jakieś pytania na temat foto to śmiało wal :)
0
Brawo Senegal, brawo Sadio :)
8
@Antimadridista_WR Hitem był mecz Barcy z Atleti :)
7
,,W żadnym momencie Barcelona nie była od nas lepsza"
,,Barcelona umiała wykorzystać okazje, dlatego wygrała"
Simeone najpierw mówi, że Barcelona nie była w żadnym momencie w niczym lepsza, a potem sam sobie zaprzecza mówiąc w czym jednak była lepsza :D
Mistrz haha
0
@CuleNaZawsze1899 Wszystkie
0
@OsamaDembele Wszystkich nie, ale to trochę dziwne żeby kibic Barcelony nie znał gościa, który jeszcze miesiąc temu był w pierwszym zespole (co prawda niezarejestrowany, ale był).
0
@OsamaDembele Teraz to żeś doyebal :D
3
@ToWinaSedziego A czemu miałby nie dostać? Przecież strącił piłkę Araujo
11
@Rewolucja123 Zastanawiasz się kto był najlepszym pomocnikiem tego meczu. Więc jak nie Frenkie to przedkez logiczne, że Busi albo Pedri xD Nico grał za krótko by ocenić, a Gavi grał na skrzydle.
11
@Rewolucja123 A co zrobił Busi i Pedro lepiej od niego?
0
@FCMichalo Nie rozpędzajmy się aż tak. Przed Cadizem jest tylko Bayern
0
@Rewolucja123 Oczywiście, że jest
2
@marcin62 Mi się przypomniała jego bramka z Granada z przed roku w CDR. Wtedy walnął dublet, dzisiaj też bym się nie obraził :)
0
@Rewolucja123 Jest naszym najlepszym obrońcą od 1,5 sezonu, dlatego może wołać o podwyżkę
0
@FioletoweOczy Z jednej strony prawda, ale już parę dobrych meczy eleven miało, a komentarz pozostawial wiele do życzenia.
2
Warto również podkreślić w końcu dobry komentarz na Eleven. Nie przepadam za komentatorami na tej stacji, ale dzisiaj panowie stoją póki co na wysokości zadania :) Przekazują emocje, dobrze czytają sytuacje boiskowe, nie przynudzają oraz nie popełniają rażących błędów (chyba, że nie zauważyłem).
5
Volker Struth, agent Sule powiedział, że Sule wybrał już swój nowy klub. Oby to była Barca :)
0
@Lionel_Messi10 Jeśli co? :)
2
@MesQueUnClub_87 Które?
@GeneralXavi U mnie właśnie bardzo podobnie, z tym że Hołowczyca nie oglądałem, więc zamiast tego dałbym tutaj Parisa, Czerczesowa lub Czesia. Ale Gonciarz i kapela to zdecydowanie top2 :D
0
Top 3 waszych ulubionych Hejt Parków?
1
@Patrykl145 Oczywiście, że tak.
13
@paweldunajecfcb La Rambla
1
Cały dzień byłem w pracy i nie śledziłem sytuacji z transferami. Oprócz oczywiście Auby kątem oka zobaczyłem, że pojawił się temat jakiegoś napastnika na B Z Championship. Ktoś może coś więcej powiedzieć o co chodziło? Temat upadł czy jak? Bo na głównej żadnego artykułu nie widzę.
Edit: Dobra, dwa komentarze niżej widzę, że temat jednak nie upadł :D
1
@aldewir Na większy klub Alemany, na mniejszy Monchi
1
@Arkon Akurat dzień po tym kiedy skończyłem oglądać ostatni odcinek :D
1
@JordiElNino Moje miasto :D