Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Patryczek1426 Zagłada jest blisko...
0
@Rewolucja123 Przed Busquetsem jeszcze złota pilka
3
@Rewolucja123 Tego nie wiesz, wszystko zależy od odejsc i od pensji
1
@Messibestplayerintheworld Oo racja, zapomniałem o nim
3
@PatrychoO Mało w Barcelonie orlików? Ktoś na pewno chętnie wynajmie
7
Azpilicueta, Sule, Kessie, Gaya, Antony, Haland i jazda z trypletem :)
0
@Adey Ejj jak masz wgląd do ksiąg Barcelony to podziel się
6
@Pawel13sz Ja zjadłem kolację w Lublinie i dobra była. Co ciekawe również Luis Suarez zjadł kolację tylko on w Madrycie i już trochę mniej mu smakowało. Natomiast Cristano Ronaldo zamiast kolacji w deszczowym Manchesterze zdecydował się na szklankę wody, prawdziwa maszyna!
Smacznego Leo, oby Tobie również smakowało, tylko nie przesadź z kaloriami!!
4
@Messibestplayerintheworld Ja tam mu wierzę. Walnął sobie wczoraj cztery harnasie do fortnita i teraz wychodzi
3
@Bykunn Może, ale widocznie woli grać. To jego decyzja i na pewno była konsultowana z nie jednym lekarzem, także jedyne co nam pozostaje to życzyć mu powodzenia.
0
What happened?
The web server is not returning a connection. As a result, the web page is not displaying.
2
Jak dla mnie to faul na Pique powinien być
1
I znowu De Jong piękne ciasteczko! Ależ nam się Holender rozkręcił
4
Ajj Frenkie cóż za piękne prostopadłe podanie, napastnikowi troszkę szczęścia zabrakło :/
0
@Gall Kojarzę oczywiście, tylko nicku sobie nie mogę przypomnieć :D
1
@Rewolucja123 No tak, Woland nie jest rycerzykiem tylko typowym trollem. Ale ten nowy rossacośtam już jest śmietankowy.
10
Z Wolanda to czasami idzie się jeszcze pośmiać, ale ten nowy biały rycerzyk to jakoś wyjątkowo nieśmieszny jest. Szkoda, zawiodłem się.
10
@ArcziArtt Tak i to bardzo słuszna decyzja. Oby to wprowadzili.
1
@MesQueUnClub96 Tak właśnie myślałem :D
1
@MesQueUnClub96 0:0 było i Cadiz dopiero po karnych wygrało ;)
1
@Woland10 Oraz zakontraktowanie wielkiego Wolanda10 za bezcen.
Czapki z głów Mateu!!
1
Fekir 30 sekunda i żółta kartka xD
23
@Rewolucja123 Nie, po prostu dadzą mu to na co zasłużył. Aktualnie Urugwajczyk zarabia ochłapy, więc spora podwyżka nie równa się z zarabianiem kokosów.
3
@Simusamu10 Za jego kadencji jeden z najlepszych, ale biorąc pod uwagę tamten sezon to chyba najlepszy. Szkoda, że nie udało się awansować.
@barcelonaLM Też moim zdaniem powinien zostać zwolniony już po Anfield albo po finale z Valencia. Czy z perspektywy czasu zwolnienie Valverde to była zła decyzja? Myślę, że mimo wszystko nie. Ostatnie pół roku to był naprawdę dramat, nie mieliśmy pomysłu na Slavię Praga grając na Camp Nou. Drużyna zaliczała regres i myślę, że ten mecz z Atleti trochę to zamazał (jedna jaskółka wiosny nie czyni). Oczywiście nie mówię, że zwolnienie Valverde w połowie sezonu i zatrudnienie Setiena to był dobry pomysł (bo był fa8a2ny), ale nikt nie bronił zwolnić Ernesto pół roku wcześniej i zacząć przebudowę drużyny, która już wtedy była wymagana. Niestety Bartomeu przespał ten czas i teraz jesteśmy w sytuacji w jakiej jesteśmy.
@Rewolucja123 Już nie ma co się czepiać za słówka. Jedna trafna decyzja na milion tragicznych to katastrofalny wynik.
19
Dokładnie 2 lata temu Ernesto Valverde został zwolniony z Barcelony
37
@jeonek Dzisiaj bardzo dobry mecz, nie spodziewałem się, że po takiej przerwie aż taki będzie miał wpływ na grę.
1
@Janiama 1:0 Barca :) Vamos!!
0
@jeyx77x Po 5:0 był remis 1:1 na Bernabeu, potem chyba jeszcze przegrany finał CDR i dopiero wtedy 2:0 w LM :D
3
Miał być Musiałowski w pierwszym składzie, a ostatecznie nawet w kadrze meczowej się nie znalazł XD
8
@Huck Nie opłaca się usuwać