Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 Wracaj i trzeba się na meczyk jakiś do baru ustawić :)
1
@Yoshi94 Coraz gorzej? Przecież jest wręcz odwrotnie. Drużyna zrobiła postęp od meczu z Bayernem. W dodatku spójrz ile jest kontuzji czy wirusów. Xavi wykonuje świetną robotę póki co, a przecież nie miał sezonu przygotowawczego. Przy takiej kadrze jaką mamy nie można oczekiwać trypletu. Dać Xaviemu dokończyć ten sezon, w lecie zrobić ze 2 transfery klasy światowej i ze 3/4 transfery uzupełniające, dać Xaviemu rozegrać tak cały sezon i dopiero wtedy można zacząć go rozliczać. Aktualnie mamy 5 nastolatków w pierwszym składzie. Potrzeba czasu aż złapią regularność.
0
Garcia z dniem dzisiejszym o rok starszy ;) Cumpleaños feliz Eric!!
1
@VALERON Od 20 lat
0
Gavi będzie pauzował w następnej kolejce La Ligi czy w Superpucharze? Wiem, że kartki przechodzą z superpucharu na ligę, ale czy odwrotnie? Ktoś wie?
0
@mokrychlopiec Małe szanse. Nikt nie będzie chciał teraz za niego płacić wiedząc, że za pół roku może go mieć za darmo. Dodatkowo przy darmowym transferze można dostać większą premię za podpis, a pieniądze Dembele ze swoim agentem bardzo lubi, nawet kosztem półrocznych trybun ;))
0
@Djzordon OLADNACSE
39
Dembele jest świetnym zawodnikiem kiedy wchodzi w drugiej połowie na podmęczonego rywala, ale kiedy gra w pierwszym składzie to już to wygląda znacznie gorzej. Dla każdego będzie lepiej jeśli Francuz odejdzie latem.
1
@JimMorrisonFCB Dokładnie tak
0
@JimMorrisonFCB Tak, ale to normalny konkurs pś
0
@Patryczek1426 @Kamilyom @MesQueUnClub96 Coś mówiliście? XD
Ale pisząc tamten komentarz czułem, że za chwilę stracą :D Na szczęście nie uznali.
1
Zanosi się na pierwszą wygraną Levante w tym sezonie ll
0
@DonAndrzejos Na zmiennika z pensją 4mln netto czemu nie ;)
75
Co by nie mówić, przyda się nawet bez ręki
0
Baleares na 2:1. Dobrze, że w ostatniej chwili wyrzuciłem Celtę z kuponu
22
Słuchając tych komunikatów na stadionie Linares czuję się trochę jak na dworcu PKP xD
0
Dawać Estanisa za Albe i Dembele za Mingueze
1
@masq Brak gry robi swoje
1
@FCBparasiempre Pamiętam ten meczyk, transmisja na sportklubie i telewizor wielkości szafeczki nocnej :D To były czasy
6
@Coutinho007 Bez Ansu, Pedriego, Ferrana i Martina nie odstawalismy od nich dużo, więc czemu nie?
2
@Deviler Kulesza jedzie sobie cyknąć fotkę z Pirlo ;)
0
@Woland10 Nigdy
4
@kejdzi Coutinho miał bardzo dobre pół roku, potem zgasł. Dembele nie był kontuzjowany (albo na krótko) w sezonach 18/19 i 20/21 i wtedy grał przyzwoicie. Może nie tak dobrze jak Coutinho przez swoje pierwsze pół roku, ale mimo wszystko 2 sezony dobrej formy to więcej niż pół jednego. No i też trzeba pamiętać, że Dembele strzelił parę ważnych bramek (z Chelsea w LM, z Atletico na Wandzie, napoczął Sevillę podczas remontady w CDR czy strzelił zwycięską bramkę w superpucharze również z Sevilla). I właśnie dlatego Dembele > Coutinho.
1
@Wiktoria13 Jutgla na skrzydle też może grać
3
@Janiama Serce 1:0 dla Barcy, ale rozum też mi podpowiada niestety 0:0.
Jestem jednak optymistą, także typuję 1:0 :)
1
@IronSanHybrid Zauważyłem taką dziwną zależność, że jak do przerwy jest wynik 2:2 to mecz mecz się kończy albo właśnie tym wynikiem albo 4:3 dla kogoś :D
2
@sergio5 Wiem, że to nie jest jego wina, ale to tym bardziej nie jest wina dziennikarza, który zadał normalne pytanie xD
23
@sergio5 Trochę bez sensu odpowiedź, bo Euro nie trwa w trakcie sezonu klubowego xD A nawet jakby trwało to na pewno pojawiałyby się takie pytania.
To jest istotny dylemat, bo nie jeden piłkarz woli się skupić na sezonie klubowym i jak widać Haller ma trochę ból tyłka o to.
1
@ostrovsky Euro 2020- Bonucci i Shaw,
MŚ 2018- Mandzukic (dla dwóch drużyn :D), Perisic, Mbappe, Griezmann, Pogba
Euro 2016- Eder
MŚ 2014- Goetze
Euro 2012- Silva, Alba, Torres, Mata
MŚ 2010- Iniesta
Euro 2008- Torres
Dalej nie pamiętam, bo nie oglądałem jeszcze footballu.
Pamiętam za to finały LM od 2009 roku, ale nie chce mi się wypisywać xD
0
@Kamiloza91 Też się zabiorę za 9 sezon, ale najpierw wziąłem się za przypomnienie wszystkich poprzednich :D z ciekawości, gdzie oglądasz?