0

@MesQueUnClub_87 To trochę inne przypadki, Milik nie umie utrzymać stałej formy przez męczące go kontuzje. W tym sezonie Arek nie miał jak narazie poważnej kontuzji i forma cały czas idzie w górę :)

0

@Fabik87 Haland odpadł, Vlahovic w Juve, Adeyemi to bardziej skrzydłowy, Lukaku zgasł w Chelsea, Nuñez to kot w worku, a Cavani jest za stary.
Kogo byś widział w takim razie na 9? Milik rozgrywa bardzo dobry sezon, tylko tak jak wspomniał @Kinginiesta problemem są kontuzje :/ No i moim zdaniem też wiek, wolałbym by Barcelona kupiła jednak młodszego napastnika.

1

Szkoda, że Milik nie jest 5 lat młodszy, bo wtedy byłby idealna alternatywą dla Halanda

0

@Sau_Ron Zidane, Platini

1

@barcowy1899 Kończy się kontrakt

0

@ranger3120 Pesymistyczne podobno

0

Jaki widzicie pierwszy skład na mecz ze Szwecją/Czechami?

0

@A_Gomesinho_21 5 napastników przy ciągle jak narazie wypadającym Ansu? Ryzykownie.
Nie ważne czy na skrzydło czy na 9, ale przynajmniej jednego gracza do ofensywy trzeba jeszcze sprowadzić

0

@Messibestplayerintheworld Oby się udało, dużo lepsza opcja niż wszystkie cztery z listy Javiego Miguela

2

@agaFCB Milimetrowy był

0

@A_Gomesinho_21 Mimo wszystko brakuje jeszcze kogoś do ofensywy. Po sezonie odejdzie Dembele, Braithwaite, Luk i możliwe, że Depay oraz Adama (jego ostatniego bym zostawił)

54

Barcelona tak lała Osasunę, że nawet La Liga podczas transmisji obok wyniku umieściła napis Stop Invasion

12

@Woland10 4 gole w 21 meczach to i tak lepsza statystyka niż 15 punktów w 10 kolejkach jaką mógł się poszczycić Koeman

1

Courtois piłkarzem lutego w La Lidze...
Szkoda, liczyłem na Aube

1

@Cochise Nie masz za co przepraszać stary, wiadomo jak ważne są matki i ile znaczą. Trzymaj się, z czasem będzie lepiej, a mama na pewno patrzy na Ciebie codziennie z góry

0

@zeko0 @Woland10 miał za dużo komentarzy i chcieli to zmienić

0

@PatrykBarca No jednak nie tylko głupio faulując, bo dwa strzały Memphisa to dwie nasze najgroźniejsze akcje dzisiaj xD Ale poza tym słaby mecz Holendra jak i całej drużyny

0

@HERORICH2 To Simeone jednak nie odchodzi?

0

@Klimach fan Dzieki :)

0

@AlexDark00 @kacper201 Dzięki chłopaki :)

0

Pique jak dziś dostanie żółta to pauzuje w Turcji. Jakiś bukmacher oferuje zakład na żółtko danego zawodnika? Bo moim zdaniem pewniaczek

1

@Azar_Javed Dzięki ;)

5

I dwie dychy stuknęły człowiekowi... Jako prezent oczywiście pewną wygraną Barcy poproszę :)

1

@zadafcb Dziękuję uprzejmie Panie Zada:)
Kod za szybko rośnie :(

0

@BoreekxD Niestety nie

0

@DonAndresFCB Nie, spróbowałbym w Anglii i poczekał aż zgłosi się Barca :)

0

@BoreekxD Żadnego dobrego dryblera w linii ataku, to nie jest dobry pomysł

20

Txus Alba to powinien być zaraz po Gavim i Araujo priorytet jeśli chodzi o przedłużenie kontraktu.
Nie spodziewałem się, że wygasa on już tego lata, Laporta działaj!

0

@Senstin Brak karnego na Di Marii oraz symulka Suareza i wątpliwy karny (choć kontakt był). Jedyne wątpliwości.
Jasne, ostatecznie decyzje były na naszą korzyść, ale przypomnij sobie ile było meczy gdzie było dużo więcej przekrętów. Trzeba to liczyć w setkach. Niesprawiedliwe jest to, że to akurat do tego meczu została przypięta łatka przekrętu stulecia.

1

@zadafcb Nawzajem
Edit. Nie łapie mi serduszka :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?