Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 To trochę inne przypadki, Milik nie umie utrzymać stałej formy przez męczące go kontuzje. W tym sezonie Arek nie miał jak narazie poważnej kontuzji i forma cały czas idzie w górę :)
0
@Fabik87 Haland odpadł, Vlahovic w Juve, Adeyemi to bardziej skrzydłowy, Lukaku zgasł w Chelsea, Nuñez to kot w worku, a Cavani jest za stary.
Kogo byś widział w takim razie na 9? Milik rozgrywa bardzo dobry sezon, tylko tak jak wspomniał @Kinginiesta problemem są kontuzje :/ No i moim zdaniem też wiek, wolałbym by Barcelona kupiła jednak młodszego napastnika.
1
Szkoda, że Milik nie jest 5 lat młodszy, bo wtedy byłby idealna alternatywą dla Halanda
0
@Sau_Ron Zidane, Platini
1
@barcowy1899 Kończy się kontrakt
0
@ranger3120 Pesymistyczne podobno
0
Jaki widzicie pierwszy skład na mecz ze Szwecją/Czechami?
0
@A_Gomesinho_21 5 napastników przy ciągle jak narazie wypadającym Ansu? Ryzykownie.
Nie ważne czy na skrzydło czy na 9, ale przynajmniej jednego gracza do ofensywy trzeba jeszcze sprowadzić
0
@Messibestplayerintheworld Oby się udało, dużo lepsza opcja niż wszystkie cztery z listy Javiego Miguela
2
@agaFCB Milimetrowy był
0
@A_Gomesinho_21 Mimo wszystko brakuje jeszcze kogoś do ofensywy. Po sezonie odejdzie Dembele, Braithwaite, Luk i możliwe, że Depay oraz Adama (jego ostatniego bym zostawił)
54
Barcelona tak lała Osasunę, że nawet La Liga podczas transmisji obok wyniku umieściła napis Stop Invasion
12
@Woland10 4 gole w 21 meczach to i tak lepsza statystyka niż 15 punktów w 10 kolejkach jaką mógł się poszczycić Koeman
1
Courtois piłkarzem lutego w La Lidze...
Szkoda, liczyłem na Aube
1
@Cochise Nie masz za co przepraszać stary, wiadomo jak ważne są matki i ile znaczą. Trzymaj się, z czasem będzie lepiej, a mama na pewno patrzy na Ciebie codziennie z góry
0
@zeko0 @Woland10 miał za dużo komentarzy i chcieli to zmienić
0
@PatrykBarca No jednak nie tylko głupio faulując, bo dwa strzały Memphisa to dwie nasze najgroźniejsze akcje dzisiaj xD Ale poza tym słaby mecz Holendra jak i całej drużyny
0
@HERORICH2 To Simeone jednak nie odchodzi?
0
@Klimach fan Dzieki :)
0
@AlexDark00 @kacper201 Dzięki chłopaki :)
0
Pique jak dziś dostanie żółta to pauzuje w Turcji. Jakiś bukmacher oferuje zakład na żółtko danego zawodnika? Bo moim zdaniem pewniaczek
1
@Azar_Javed Dzięki ;)
5
I dwie dychy stuknęły człowiekowi... Jako prezent oczywiście pewną wygraną Barcy poproszę :)
1
@zadafcb Dziękuję uprzejmie Panie Zada:)
Kod za szybko rośnie :(
0
@BoreekxD Niestety nie
0
@DonAndresFCB Nie, spróbowałbym w Anglii i poczekał aż zgłosi się Barca :)
0
@BoreekxD Żadnego dobrego dryblera w linii ataku, to nie jest dobry pomysł
20
Txus Alba to powinien być zaraz po Gavim i Araujo priorytet jeśli chodzi o przedłużenie kontraktu.
Nie spodziewałem się, że wygasa on już tego lata, Laporta działaj!
0
@Senstin Brak karnego na Di Marii oraz symulka Suareza i wątpliwy karny (choć kontakt był). Jedyne wątpliwości.
Jasne, ostatecznie decyzje były na naszą korzyść, ale przypomnij sobie ile było meczy gdzie było dużo więcej przekrętów. Trzeba to liczyć w setkach. Niesprawiedliwe jest to, że to akurat do tego meczu została przypięta łatka przekrętu stulecia.
1
@zadafcb Nawzajem
Edit. Nie łapie mi serduszka :(