Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Grzbiet
,,Dobra wiadomość jest taka, że przed meczem z Rosją nie mamy trudnego meczu z Andorą czyli przystąpimy do niego w najmocniejszym składzie"
Czy jakoś tak xD
11
Laskowski jaki pocisk po Sousie :D
5
Portugalia lub Włochy nie jadą na mundial!
5
Już dzisiaj o 16:30 losowanie baraży (na tvp sport można obejrzeć), kogo byście chcieli dla Polski?
Możemy trafić na: Portugalię, Szwecję, Włochy, Szkocję, Rosję lub Walię, także chyba najlepszą opcją dla nas byłaby wyprawa na wyspy brytyjskie, bez większej różnicy gdzie dokładnie.
0
@priest9999 Nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia, że rusza, więc wydaje się, że ten turniej to narazie tylko spekulacje.
Chyba, że coś przegapiłem.
17
@jeyx77x W KMŚ bierze udział zwycięzca Ligi Mistrzów, nie Superpucharu :P
0
Mecz Legii gwizda Deniz Aytekin :)
Jeden mecz Barcelonie sędziował, ale za to jaki :D
9
Koniec meczu, teraz wszyscy na tvp sport oglądać wszystkie bramki tej kolejki włącznie z tą bramką Roberta
0
Mbappe ma dwóch zawodników by odegrać to idzie w bezsensowny drybling gdzie są sami gracze City, a mało tego wyrzucił się sam za linie xD
1
@Ptasior No to już się może natknęliśmy na siebie :D
1
@Ptasior Też z Lublina jesteś? :)
0
@deyna2018 Halo wujek, jest sprawa...
0
@Gwyn Tak, decathlon jest 100 metrów dalej.
@Ptasior Akurat wtedy kiedy wróciłem po tygodniowym wolnym xD
0
Od maja pracuję w maku i powiem wam, że te drwale to dramat... Kolejka do driva poza rondo wyjeżdża (około 20 samochódów)
0
@Rust_Cohle No Nico zaspał wtedy trochę, reż rzuciło mi się to w oczy. A tym drugim piłkarzem jest chyba Araujo. Też raz odebrał piłkę w środkowej strefie i zamiast podać od razu prostopadle to sam podciągnął akcję i podał do boku.
0
@A_Gomesinho_21 Akurat na Mbappe wystarczy Firpo :D
I trochę szkoda, że się go pozbyliśmy, bo myślę, że odnalazłby się w tej trójce obrońców Xaviego jako ten lewy skrajny.
3
Bardzo fajny meczyk do oglądania, młodzi (i nie tylko) pozostawili ogromne serducho na boisku. Kontrola w środku pola, bardzo dobre mecze Nico i Gaviego, profesor Busi czy pozytywny impuls od Dembele sprawiły, że ten mecz się oglądało naprawdę z dużą przyjemnością. Nie pamiętam kiedy ostatnio takie emocje odczuwałem oglądając mecz Barcy :D Niestety tylko to fatalne wykończenie... Nie obrońca, nie pomocnik, nie skrzydłowy, a właśnie napastnik musi być naszym celem numer jeden na najbliższe okienka. Ktoś kto w najprostszej sytuacji wali pod lade, a nie przekłada dwóch obrońców mając przed sobą tylko bramkarza.
Bardzo dobrze, że przyszedł Xavi. Widać, że pozytywnie wpłynął na zawodników i naprawdę możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Niekoniecznie tą najbliższą, ale za rok/dwa lata to już może naprawdę fajnie wyglądać i realnie będziemy mogli liczyć się w Lidze Mistrzów.
Wierzę w jego projekt oraz wierzę, że wyszarpiemy 3 punkty w Monachium. Ten zespół się nie podda. Wróci Fati, ogra się Dembele, a Bayern może wpuści 2/3 rezerwowych mając już pewność pierwszego miejsca w grupie. Nie ma co patrzeć na Dynamo, bo Benfica prawdopodobnie ten mecz wygra, a przynajmniej tak trzeba założyć.
I też mając na uwadze impotencje w wykończeniu chciałbym żeby Xavi wypróbował Araujo na 9 :D To byłby ciekawy eksperyment, rozwiązanie oczywiście tymczasowe, które najpierw trzeba by wypróbować w którymś meczu ligowym, ale nie mamy nic do stracenia, my w ogóle nie strzelamy goli z gry, a Araujo jak już wielokrotnie pokazał, umie odnaleźć się w polu karnym.
1
Sancho brameczka, niemożliwe nie istnieje :D
0
@Woland10 Druga liga? Łaskawy jesteś... Ja bym ich na miesiąc do eksraklasy wysłał, to by dopiero kara była.
0
@Woland10 No to skoro każdy może strzelić to dlaczego nikt ich nie strzela? XD
Potrzebna jest nam 9 (lub po prostu bramkostrzelny piłkarz, może być skrzydłowy) i to na teraz, bo mamy ogromne problemy w ataku, a samymi remisami po 0:0 niczego nie wygramy...
1
Brawo Pedrito!! Zasłużona nagroda.
Za rok Nico lub Ansu, a za dwa lata Gavi :)
0
Nawet Tusk ma więcej punktów niż Legia
5
@Janiama Mam nadzieję, że zostanie w Częstochowie i Raków powalczy o mistrza czego z całego serca im życzę.
1
@reloaded Tak zrobię, dzięki :)
0
@reloaded Gdzie oglądasz?
11
Xavi już ma tyle samo zachowanych czystych kont w tym sezonie w ll co Koeman :)
0
@BarcaInfo Zakaria byłby bardzo dobrym wzmocnieniem pomocy, fajnie gdyby tu przyszedł, bo takiego profilu pomocnika nam brakuje. Z dwójki Christ/Azpi widziałbym tego drugiego. Podobno Xavi gra trzema obrońcami, więc Hiszpan byłby jak znalazł.
Wiadomo coś na temat Daniego Olmo? We wrześniu było dużo plotek, że Barca ruszy po niego w zimie lub lecie, ale coś ostatnio ucichło. Jeśli Xavi będzie stosował tą samą formację co w Katarze to Olmo byłby idealnym czwartym pomocnikiem jako złączenie pomocy z atakiem.
Uważasz, że byłaby szansa przeprowadzić 2/3 transfery gotówkowe w lecie (ze sprzedaży zawodników) czy trzeba się liczyć z tym, że planowana jest tylko jedna taka transakcja (Adeyemi), a reszta transferów byłaby bezgotówkowych?
Azpilicueta, Zakaria, Olmo, Adeyemi i na przykład Antony z Ajaxu to byłyby świetne wzmocnienia. Ale na to by potrzeba było około 130 milionów.
0
@kubinho1032 Jeśli chodzi Ci o bilety na Legie to uda Ci się tylko wtedy jeśli byłeś w tym sezonie przynajmniej raz na Arenie (weryfikacja po numerze pesel) :)
0
San Marino jeszcze 4, Polska jeszcze 6
#JaWierzę
0
@haryveb944 niemieckim