15

@Grzbiet
,,Dobra wiadomość jest taka, że przed meczem z Rosją nie mamy trudnego meczu z Andorą czyli przystąpimy do niego w najmocniejszym składzie"
Czy jakoś tak xD

11

Laskowski jaki pocisk po Sousie :D

5

Portugalia lub Włochy nie jadą na mundial!

5

Już dzisiaj o 16:30 losowanie baraży (na tvp sport można obejrzeć), kogo byście chcieli dla Polski?
Możemy trafić na: Portugalię, Szwecję, Włochy, Szkocję, Rosję lub Walię, także chyba najlepszą opcją dla nas byłaby wyprawa na wyspy brytyjskie, bez większej różnicy gdzie dokładnie.

0

@priest9999 Nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia, że rusza, więc wydaje się, że ten turniej to narazie tylko spekulacje.
Chyba, że coś przegapiłem.

17

@jeyx77x W KMŚ bierze udział zwycięzca Ligi Mistrzów, nie Superpucharu :P

0

Mecz Legii gwizda Deniz Aytekin :)
Jeden mecz Barcelonie sędziował, ale za to jaki :D

9

Koniec meczu, teraz wszyscy na tvp sport oglądać wszystkie bramki tej kolejki włącznie z tą bramką Roberta

0

Mbappe ma dwóch zawodników by odegrać to idzie w bezsensowny drybling gdzie są sami gracze City, a mało tego wyrzucił się sam za linie xD

1

@Ptasior No to już się może natknęliśmy na siebie :D

1

@Ptasior Też z Lublina jesteś? :)

0

@deyna2018 Halo wujek, jest sprawa...

0

@Gwyn Tak, decathlon jest 100 metrów dalej.
@Ptasior Akurat wtedy kiedy wróciłem po tygodniowym wolnym xD

0

Od maja pracuję w maku i powiem wam, że te drwale to dramat... Kolejka do driva poza rondo wyjeżdża (około 20 samochódów)

0

@Rust_Cohle No Nico zaspał wtedy trochę, reż rzuciło mi się to w oczy. A tym drugim piłkarzem jest chyba Araujo. Też raz odebrał piłkę w środkowej strefie i zamiast podać od razu prostopadle to sam podciągnął akcję i podał do boku.

0

@A_Gomesinho_21 Akurat na Mbappe wystarczy Firpo :D
I trochę szkoda, że się go pozbyliśmy, bo myślę, że odnalazłby się w tej trójce obrońców Xaviego jako ten lewy skrajny.

3

Bardzo fajny meczyk do oglądania, młodzi (i nie tylko) pozostawili ogromne serducho na boisku. Kontrola w środku pola, bardzo dobre mecze Nico i Gaviego, profesor Busi czy pozytywny impuls od Dembele sprawiły, że ten mecz się oglądało naprawdę z dużą przyjemnością. Nie pamiętam kiedy ostatnio takie emocje odczuwałem oglądając mecz Barcy :D Niestety tylko to fatalne wykończenie... Nie obrońca, nie pomocnik, nie skrzydłowy, a właśnie napastnik musi być naszym celem numer jeden na najbliższe okienka. Ktoś kto w najprostszej sytuacji wali pod lade, a nie przekłada dwóch obrońców mając przed sobą tylko bramkarza.
Bardzo dobrze, że przyszedł Xavi. Widać, że pozytywnie wpłynął na zawodników i naprawdę możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Niekoniecznie tą najbliższą, ale za rok/dwa lata to już może naprawdę fajnie wyglądać i realnie będziemy mogli liczyć się w Lidze Mistrzów.
Wierzę w jego projekt oraz wierzę, że wyszarpiemy 3 punkty w Monachium. Ten zespół się nie podda. Wróci Fati, ogra się Dembele, a Bayern może wpuści 2/3 rezerwowych mając już pewność pierwszego miejsca w grupie. Nie ma co patrzeć na Dynamo, bo Benfica prawdopodobnie ten mecz wygra, a przynajmniej tak trzeba założyć.
I też mając na uwadze impotencje w wykończeniu chciałbym żeby Xavi wypróbował Araujo na 9 :D To byłby ciekawy eksperyment, rozwiązanie oczywiście tymczasowe, które najpierw trzeba by wypróbować w którymś meczu ligowym, ale nie mamy nic do stracenia, my w ogóle nie strzelamy goli z gry, a Araujo jak już wielokrotnie pokazał, umie odnaleźć się w polu karnym.

1

Sancho brameczka, niemożliwe nie istnieje :D

0

@Woland10 Druga liga? Łaskawy jesteś... Ja bym ich na miesiąc do eksraklasy wysłał, to by dopiero kara była.

0

@Woland10 No to skoro każdy może strzelić to dlaczego nikt ich nie strzela? XD
Potrzebna jest nam 9 (lub po prostu bramkostrzelny piłkarz, może być skrzydłowy) i to na teraz, bo mamy ogromne problemy w ataku, a samymi remisami po 0:0 niczego nie wygramy...

1

Brawo Pedrito!! Zasłużona nagroda.
Za rok Nico lub Ansu, a za dwa lata Gavi :)

0

Nawet Tusk ma więcej punktów niż Legia

5

@Janiama Mam nadzieję, że zostanie w Częstochowie i Raków powalczy o mistrza czego z całego serca im życzę.

1

@reloaded Tak zrobię, dzięki :)

0

@reloaded Gdzie oglądasz?

11

Xavi już ma tyle samo zachowanych czystych kont w tym sezonie w ll co Koeman :)

0

@BarcaInfo Zakaria byłby bardzo dobrym wzmocnieniem pomocy, fajnie gdyby tu przyszedł, bo takiego profilu pomocnika nam brakuje. Z dwójki Christ/Azpi widziałbym tego drugiego. Podobno Xavi gra trzema obrońcami, więc Hiszpan byłby jak znalazł.
Wiadomo coś na temat Daniego Olmo? We wrześniu było dużo plotek, że Barca ruszy po niego w zimie lub lecie, ale coś ostatnio ucichło. Jeśli Xavi będzie stosował tą samą formację co w Katarze to Olmo byłby idealnym czwartym pomocnikiem jako złączenie pomocy z atakiem.
Uważasz, że byłaby szansa przeprowadzić 2/3 transfery gotówkowe w lecie (ze sprzedaży zawodników) czy trzeba się liczyć z tym, że planowana jest tylko jedna taka transakcja (Adeyemi), a reszta transferów byłaby bezgotówkowych?
Azpilicueta, Zakaria, Olmo, Adeyemi i na przykład Antony z Ajaxu to byłyby świetne wzmocnienia. Ale na to by potrzeba było około 130 milionów.

0

@kubinho1032 Jeśli chodzi Ci o bilety na Legie to uda Ci się tylko wtedy jeśli byłeś w tym sezonie przynajmniej raz na Arenie (weryfikacja po numerze pesel) :)

0

San Marino jeszcze 4, Polska jeszcze 6
#JaWierzę

0

@haryveb944 niemieckim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?