Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 Taa dobry początek... Zobaczysz, że i tak ze trzy im wpakują :v
1
@TheNekro94 Ja właśnie wróciłem z programu Dolniaka (Sztuka Relaksu) :D Pierwsze powiedzmy 3/4 występu mocne 8/10, natomiast końcówka już średnia niestety. Ale nie żałuję, ziomek który występował przed nim swoje 15 minut też dobrze wykorzystał :)
1
@AmigoBlancos Mingueza, Pique, García, Balde
1
@Bykunn Słomki papierowe to dno, a tym większe gdy są w zestawie razem z plastikowymi kubkami XD Pracuję w maku i do niedawna były jeszcze dekle plastikowe na kubeczkach, a teraz dajemy je tylko na wynos
1
@Bykunn Muszę wypróbować ;D
@Loku92 Bierzesz trzy łyki i słomka do wyrzucenia.
7
Mam nadzieję, że Lucyfer szykuje specjalne miejsce w piekle dla osoby, która wymyśliła papierowe słomki w kfc i mcdonaldzie
2
@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Lewandowski
3. Jorginho
4. Benzema
5. Chiellini
0
@Katalonbar Lenglet
20
,,Przerwa w meczu Newcastle i Tottenhamu. Kibic na trybunach Saint James' Park doznał zatrzymania akcji serca. zgodnie z informacjami na angielskiej stacji. Duży szacunek należy się Reguilonowi, który od razu zareagował i przekazał sędziemu Andre Marrinerowi informacje o tragicznym wydarzeniu. Tak samo na wyróżnienie zasługuje Eric Dier, który pobiegł po sztab medyczny z defibrylatorem. Mecz jest póki co przerwany."
~Rzecznicy Kartomanii
Szacunek.
1
@Herato Pierwsze
5
Legia Warszawa > Manchester United
1
@MesQueUnClub96 Też prawda, choć teraz złapał dołek formy, a jutro ciężki mecz
1
@MesQueUnClub96 Ale tyle samo goli mieli, a teraz Lewy już traci
0
I cyk Lewy zepchnięty na 2 miejsce w klasyfikacji króla strzelców
8
@baartekk97 Trzaskowski to jedna wielka pomyłka
2
@Bobo25 A jakby dostał kartkę z Węgrami to nie pauzowałby w barażach?
0
@Image W pierwszej połowie razem z Lewym najgorszy, ale w drugiej mvp jak dla mnie. Brawa dla Grześka
0
@adi7adi8 Tak Moder.
@GeraltzKatalonii Tragedię to gra Lewy dzisiaj. Moder miał parę błędów, ale przynajmniej coś daje.
0
Lewandowski i Krychowiak najgorsi, Moder i Zieliński najlepsi
32
@Comfortable_ Fakt, może nie tylko na ulicy zabija
0
Myślicie, że Polska strzeli San Marino 7 brameczek? Bo kurs 2.70 kusi :D
1
@Woland10 Koemana będą pamiętać głównie z rzutów wolnych, Luisa z gryzienia, a Ciebie z trollowania. Widzisz, każdy znajdzie coś dla siebie.
1
@VamosRakieta Gavi
1
@Bykunn Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia! :)
0
Pierwszy raz od 16 wchodzę na messengera, patrzę że nie działa i pierwsza myśl to sprawdzę La Ramble i nie zawiodłem się, pierwsze trzy komentarze o tej awarii xD
3
@Woland10 Nie czytasz ze zrozumieniem.
3
@rafeVeB Fati jeszcze daleki od swojej optymalnej formy, ale widać u niego "to coś". Czy ktoś zagrał na plus? Może Gavi. Do pewnego momentu podobało mi się też to, że Coutinho brał odpowiedzialność na swoje barki, ale w kluczowym momencie (60 minuta) zawalił.
0
@Hanok A co on miał niby zrobić? XDDD
3
Skoro wotum nieufności (to z przed dwóch czy trzech lat) nie udało się zrealizować po tym co odbębniał Bartomeu to tym bardziej nie przejdzie u Laporty.
Joan se queda.
0
@damiano996 Janowski namiesza