1

@sebasek99 Taa dobry początek... Zobaczysz, że i tak ze trzy im wpakują :v

1

@TheNekro94 Ja właśnie wróciłem z programu Dolniaka (Sztuka Relaksu) :D Pierwsze powiedzmy 3/4 występu mocne 8/10, natomiast końcówka już średnia niestety. Ale nie żałuję, ziomek który występował przed nim swoje 15 minut też dobrze wykorzystał :)

1

@AmigoBlancos Mingueza, Pique, García, Balde

1

@Bykunn Słomki papierowe to dno, a tym większe gdy są w zestawie razem z plastikowymi kubkami XD Pracuję w maku i do niedawna były jeszcze dekle plastikowe na kubeczkach, a teraz dajemy je tylko na wynos

1

@Bykunn Muszę wypróbować ;D
@Loku92 Bierzesz trzy łyki i słomka do wyrzucenia.

7

Mam nadzieję, że Lucyfer szykuje specjalne miejsce w piekle dla osoby, która wymyśliła papierowe słomki w kfc i mcdonaldzie

2

@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Lewandowski
3. Jorginho
4. Benzema
5. Chiellini

0

@Katalonbar Lenglet

20

,,Przerwa w meczu Newcastle i Tottenhamu. Kibic na trybunach Saint James' Park doznał zatrzymania akcji serca. zgodnie z informacjami na angielskiej stacji. Duży szacunek należy się Reguilonowi, który od razu zareagował i przekazał sędziemu Andre Marrinerowi informacje o tragicznym wydarzeniu. Tak samo na wyróżnienie zasługuje Eric Dier, który pobiegł po sztab medyczny z defibrylatorem. Mecz jest póki co przerwany."
~Rzecznicy Kartomanii
Szacunek.

1

@Herato Pierwsze

5

Legia Warszawa > Manchester United

1

@MesQueUnClub96 Też prawda, choć teraz złapał dołek formy, a jutro ciężki mecz

1

@MesQueUnClub96 Ale tyle samo goli mieli, a teraz Lewy już traci

0

I cyk Lewy zepchnięty na 2 miejsce w klasyfikacji króla strzelców

8

@baartekk97 Trzaskowski to jedna wielka pomyłka

2

@Bobo25 A jakby dostał kartkę z Węgrami to nie pauzowałby w barażach?

0

@Image W pierwszej połowie razem z Lewym najgorszy, ale w drugiej mvp jak dla mnie. Brawa dla Grześka

0

@adi7adi8 Tak Moder.
@GeraltzKatalonii Tragedię to gra Lewy dzisiaj. Moder miał parę błędów, ale przynajmniej coś daje.

0

Lewandowski i Krychowiak najgorsi, Moder i Zieliński najlepsi

32

@Comfortable_ Fakt, może nie tylko na ulicy zabija

0

Myślicie, że Polska strzeli San Marino 7 brameczek? Bo kurs 2.70 kusi :D

1

@Woland10 Koemana będą pamiętać głównie z rzutów wolnych, Luisa z gryzienia, a Ciebie z trollowania. Widzisz, każdy znajdzie coś dla siebie.

1

1

@Bykunn Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia! :)

0

Pierwszy raz od 16 wchodzę na messengera, patrzę że nie działa i pierwsza myśl to sprawdzę La Ramble i nie zawiodłem się, pierwsze trzy komentarze o tej awarii xD

3

@Woland10 Nie czytasz ze zrozumieniem.

3

@rafeVeB Fati jeszcze daleki od swojej optymalnej formy, ale widać u niego "to coś". Czy ktoś zagrał na plus? Może Gavi. Do pewnego momentu podobało mi się też to, że Coutinho brał odpowiedzialność na swoje barki, ale w kluczowym momencie (60 minuta) zawalił.

0

@Hanok A co on miał niby zrobić? XDDD

3

Skoro wotum nieufności (to z przed dwóch czy trzech lat) nie udało się zrealizować po tym co odbębniał Bartomeu to tym bardziej nie przejdzie u Laporty.
Joan se queda.

0

@damiano996 Janowski namiesza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?