2

@LeoMessiah Remis 1:1

0

@Chaoss Parę zrywów i ładna asysta. Ma zajistą technikę, będzie z niego dobry grajek. Debiut na plus.

3

W sumie ciekawy jestem jakby się Pique spisał na dłuższą metę na 9 :D

0

@JohnnyBarca Ze Szkocją w marcu 2014 bodajże

1

@Ronmes Ja myślę jednak, że jeśli Cou nie złapie jakiejś kontuzji to będzie ważną postacią w ekipie Koemana. Obserwowaliśmy to już rok temu aż do momentu kiedy Brazylijczyk wyleciał na pół roku.

0

5 piłkarzy z aktualnej kadry Barcelony z najmniejszą liczbą minut w nadchodzącym sezonie to według was? (Bez bramkarzy)
Jak dla mnie Umtiti, Pjanic, Agüero, Dembele i Puig.
Dwaj pierwsi są skreśleni, dwaj drudzy pewnie więcej czasu spędzą w szpitalu niż na boisku, a Puiga Koeman dla zasady nie będzie wpuszczał :D

0

@franegpro No i gitara, dzięki :)

0

A co w końcu z tym tureckim Demirem? Został, przyszedł? Bo jakoś przeoczyłem info

0

@pres Leo za te 2/3 lata z PSG odejdzie, więc i na 99% przeprowadzi się w inne miejsce (Stany, Argentyna, Barcelona), a co za tym idzie Mateo i Thiago też zmienią klub. Nie ma co robić z tego sensacji, w końcu normalne jest to, że dzieciak trenuje w mieście, w którym mieszka :)

0

@kaamil1910 A ja tam nie chcę żeby znikał

0

@barcelonaLM No właśnie, teoretycznie :D

1

@DaPidejpi No to żegnaj Antoś. Kiepski to był film.

5

@Nihas A teraz Nazario i Van Basten. W czym problem? :D

0

@Dayan016 Narazie tylko Romano potwierdził :)

1

@barcelonaLM Ja tam się boję jedynie o nasze prawe skrzydło. Po odejściu Griza zostanie tam tylko Demir i Collado...

6

Pomyślcie sobie jakiego mindfucka będą miały osoby, który poszły spać o 22 i rano zajrzą na Ramblę :D

2

@Coutinho007 @tomek8756
Trzeba złożyć grupowe zamówienie na Ramblę

1

@Cariones Ciekawe jaki będzie kurs na bramkę Luka :)

9

Alemany narobił mi ochoty na pizzę

1

@Encore Skoro poświęcił Messiego to poświęciłby każdego. Leo miał u nas status boga jakiego nikt nigdy nie miał i nikt nigdy nie będzie miał.

0

@Rewolucja123 Wiem, że ty sobie jaja robisz, w końcu wkleiłeś link do ankiety z 2008 roku, ale tutaj ostatnio co chwilę czytam o tym by Laporta podał się do dymisji lub to, że jest jedną wielką porażką i się za głowę łapię. Mamy miliard euro na minusie i miną lata zanim wyjdziemy na prostą. Teraz musimy się ratować takimi manewrami jak Luk za Griezmanna. Czy mi się to podoba? Oczywiście, że nie. Mamy gorszy atak niż Sevilla, ale cóż zrobić...

1

@Rewolucja123 Jesteśmy w najgorszej sytuacji ekonomicznej w historii, która jest wynikiem działań tylko i wyłącznie JMB i mielibyśmy pozbyć się Laporty bo nie naprawił tego w jedno okno? Głupota

1

Jeszcze długo będziemy sprzątali brudy po Bartomeu

5

@daniel32778 Jesteś tą dziewczyną?

0

@bartek00717
Let's check it ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale brameczkę strzeliłem dzisiaj na orliku, strzał z dystansu i pięknie od słupka weszła.
30 tys euro rocznie, numer 7 na koszulce (sory Grizu) i mogę pograć na tej 9 w Barcelonie

0

@Boromir4 Ze względu na kontuzję Suáreza*

3

Nie ma to jak dobre picie po 10h w. pracy
Pozdro chłopaki!

1

@Encore Ale Ederson prawie z asystą :D

0

@Deviler Za City bo podjął dwie dobre decyzje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?