Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Co słychać? Jak minął dzień?
0
@agaFCB Hej Aga
1
@FCB24 Nie, w żadnym wypadku nie kibicuję Psg. Życzę im jak najgorzej. Również wolałbym by City wygrało angielską, a Juve wypadło poza strefę LM. Również Bayern mógłby w końcu nie wygrać tej Bundesligi.
Zobaczyłeś Barcę i od razu takie wnioski? XD To nieźle....
1
@LeoMessiah Bez Barcelony w finale LM... wstydź się antykibicu jeden...
:D
3
@sokot Szczerze mówiąc to dawno nie pamiętam tak dobrego debiutu jakiegoś piłkarza w Barcelonie jak ten wczorajszy Depaya. Zazwyczaj debiutanci grają ostrożnie i zachowczo, natomiast Memphis wczoraj wyglądał tak jakby grał w tej drużynie już od dwóch lat. Bardzo dobry mecz Holendra.
2
Kogo typujecie w nadchodzącym sezonie w top3 w...
1) La Lidze
2) Premier League
3) Bundeslidze
4) Serie A
5) Ligue 1
6) Extraklasie
Oraz top4 w...
7) Lidze Mistrzów
U mnie coś w stylu:
1) Barca, Atleti, Sevilla
2) Chelsea, City, United
3) Bayern, Lipsk, BVB
4) Inter, Juve, Milan
5) PSG, Marsylia, Lyon
6) Legia, Raków, Piast
7) Barca, Chelsea, PSG, Bayern
0
@Wiktoria13 Czemu? Lepiej wchodzi wtedy
2
@culesjasiules Balde bardzo fajnie, a Demir przeciętnie
0
@Wiktoria13 Wypij wódkę odbytem
2
@Kgorecki2500 Średnio, trochę zagubiony.
1
@Lovalo A tak serio to racja. Balde i Roberto dzisiaj również na duży plus. Reszta bez szału, choć widać, że się starają (zwłaszcza Ci młodzi)
0
Depay mvp po pierwszej połowie, co z jednej strony cieszy, ale z drugiej jest trochę przykre :D
0
@Encore No właśnie już wiem, skapnąłem się xD
@barcelonaLM Szczerze wątpię by ktoś tykał numer Leo :D Obstawiam więc 17 :)
@Rewolucja123 Też możliwe
1
Demir zmienił numer na 11, czyli Memphis pewnie z 7 :)
Dobra, nie ważne, zapomniałem, że Grizu już wrócił :D
0
@Sulimo Oj tak, również polecam :)
0
@cat_r37 Dzięki geniuszu xD Tak wiem, że rozmawiamy o brutto co nie zmienia faktu, że 10 mln to dużo, jak na Sergiego za dużo.
0
@cat_r37 Masz pomysł jak ją zdobyć?
@Rewolucja123Biorac pod uwagę jak źle Bartomeu prowadził negocjacje myślę, że pensja Sergiego jest przesadna.
,,Sergi ile chcesz? 8. Dobra to dam Ci 10."
Niby żart, ale bardzo dobrze podkreślający to co się wtedy działo w klubie.
Myślę, że na pensję na poziomie 10 milionów zasługuje jeden z kluczowych piłkarzy w zespole, np. Ter Stegen (przed obniżką formy). Czy Sergi Roberto był kluczowy? Był bardzo solidny, ale na pewno nie kluczowy. Tacy zawodnicy jak on powinni zarabiać po 6/7/8 mln. Ale, że w tamtych czasach negocjacje w naszym klubie nie istniały to nic dziwnego, że Roberto dostał taki kontrakt. Choć patrząc na kontrakt Pjanica to i tak dobrze się skończyło...
0
@Rewolucja123 Ponieważ ma jedną z największych pensji w zespole, a Sergi (którego bardzo lubię) aktualnie powinien być co najwyżej rezerwowym. Dla rezerwowego pensja na poziomie 10 milionów? Nie ma opcji, na pewno nie w czasach kryzysu.
1
@Rewolucja123 Nie zasłużył
6
OFICJALNIE:
Bartosz Kapustka zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i w tym roku już na pewno nie zagra.
Bardzo szkoda Bartka
0
@bixmix 28 grudnia jak coś
1
@CuleNaZawsze1899 I bardzo dobrze, że taka jest, u każdego zawodnika im większa tym lepsza.
0
Spokojnie 5:0 mogło być do przerwy
1
Na ławie Brazylijczyków Malcom :D
0
@Rust_Cohle Z psem na spacer czy wyrzucić śmieci to w okolicach domu, więc jeszcze przejdzie, ale na miasto bym nie wyszedł :D
1
@AntekGriezmann
Messi- Pewnie zostanie, ale nie podpisał jeszcze kontraktu.
Fati- Wielka niewiadoma po kontuzji.
Depay- Jak narazie grał w jednym wielkim klubie i się od niego odbił. Mimo to, teraz jestem dobrej myśli, ale Depay to niewiadoma.
Agüero- W zeszłym sezonie miał więcej kontuzji niż Dembele.
Griezmann- Możliwe, że odejdzie z klubu. A nawet jeśli nie to widzę go jedynie w pomocy lub na pozycji Leo. Nie może grać na skrzydle i na 9.
Dembele- Już teraz wypadł nam bodajże do stycznia.
Demir- Wciąż dziecko, które nie wiadomo jak się spisze.
Braithwaite- Za słaby na ten klub, mam nadzieję, że odejdzie.
Niepotrzebny nam napastnik? Są pozycje pilniejsze do wzmocnienia, ale jeśli pojawi się możliwość ściągnięcia szybkiego skrzydłowego z dobrym dryblingiem to brać i się nie zastanawiać.
20
@Pawel13sz Krótkie i stanowcze nie
0
@Ronnie1992 Copa América nie oglądałeś?
4
@Nihas Wymiana z Atleti to jest prawdopodobnie klucz do tego by podpisać kontrakt z Leo...
0
@zeko0 Zmieniając pozycję na śp/śpo gdzie się najwięcej biega? :D