0

@parpe Chyba jednak tak.

0

@Encore Jeden z lepszych, ale raczej nie najlepszy.

8

No i świetny turniej już niestety za nami. Brawo Włosi, zasłużona wygrana. Bardzo przyjemny turniej do oglądania, jedynie czego żałuję to że Duńczycy nie weszli do finału zamiast Anglików. No i spodziewałem się też jednak ,,ciut" lepszego występu Polski :D
Jakimś wielkim fanem włoskiej piłki nie jestem, ale pochwalę się, że przed Euro jak tak sobie patrzyłem kto może wygrać Euro to rzuciłem symboliczne 3 ziko na Włochów po kursie 11. Jakoś wydawali mi się najsolidniejsi. Miał człowiek nosa :)

Piękny to był dzień, najpierw zwycięstwo Argentyny na Copa, potem Spaghetti okazało się lepsze od fish and chips, ale to by było na tyle reprezentacyjnej piłki, wracamy do życia Barceloną :D Leo przedłuż ten kontrakt w końcu!

0

@Kacper1432 @Rewolucja123 O właśnie, on też super mecz

1

Emiliano Martínez i Di Maria mvp finału moim zdaniem

0

@ptrx Pedri chyba

0

@Lola120 W Lublinie już nie pada :)

2

@AntekGriezmann A ja miałem iść na melanż, ale burza...
Ale i tak idę na melanż :)

0

@kamilo0066 No też racja, bardziej kierowałem się tym, że nabił zajebiste liczby xD
A coś wiadomo o jakichś wzmocnieniach do Stali? Jedynie słyszałem o tym napastniku bodajże z Lewartu, ale coś dalej jeszcze?

0

@tristan87 @kamilo0066 Fidziukiewicz przeniósł się do mojego miasta :D
Zobaczymy co pokaże. W Stalówce w trzeciej lidze wymiatał, ale w drugiej szło mu przeciętnie.

2

@Encore Dokładnie. Pamiętam, że wtedy dużo było plotek o transferze Kuna, aż nagle wszystko przycichło i niemalże z zaskoczenia pojawiła się oficjalka Suareza :D

4

@ViscaBarca123 Dzięki, jak zwykle niezawodny :)

0

@ViscaBarca123 Co o nim powiesz?

0

@Dundersztyc Nie wiem, ale wiem, że do kibiców chciał wyjść na lotnisku, lecz nie mógł.

0

@Dundersztyc Po meczu z Liverpoolem Messi na lotnisku wyszedł do kibiców, lecz ochroniarze go zatrzymali i kazali iść do samolotu.

0

@Hasszz Ale co konkretnie było? Bo na pewno nie karny

1

Czemu Listkiewicz mówi, że w 74 minucie powinien być karny? XD
Jak dla mnie w obydwu sytuacjach nie ma mowy o 11...

0

@Encore Jakby Morata powiedział, że nie czuje się na siłach to by na pewno nie strzelał. Do wyboru był jeszcze m.in. Rodri, Pau Torres, Laporte czy chociażby Pedri, który w ostatnim wywiadzie podkreślał, że byłby chętny na strzelanie.
Żadnej winy trenera moim zdaniem.

0

@Criss18Barca Drągowski- Kędziora, Bednarek, Piątkowski, Puchacz- Bielik, Zieliński, Kozłowski/Klich- Frankowski, Lewandowski, Jóźwiak

Ławka:
Szczęsny, Fabiański, Bereszyński, Walukiewicz, Glik, Rybus, Ślisz, Krychowiak, Linetty, Klich/Kozłowski, Zalewski, Szymański, Płacheta, Piątek, Milik, Świderski, Świerczok, Kapustka, Grosicki
Oczywiście nie wszyscy, ale z tych zawodników bym wybierał :)

Formacja 4-3-3

0

@AlexDark00 Filmik gdzieś krąży, też widziałem :/

0

@Phoenixx Dokładnie, szkoda, że Braithwaite nie bierze z niego przykładu.

17

@yoli Braithwaite to nie jest piłkarz na Barcelonę.

0

@Stoiczkow Wpadek jest sporo i bardzo często bywają one irytujące. Tak naprawdę nie kojarzę komentatora, który myliłby się częściej. No może Hajto. Oczywiście Pan Szpakowski to legenda, rekordzista i symbol polskiego mikrofonu, więc na żadną krucjatę w internecie nie zasłużył. Ale z drugiej strony nie dziwię się, że ludzie już są tym po prostu zmęczeni.
Kolejna rzecz, która w nim denerwuje to ta, do której odniósł się @Tasde. Dodam jeszcze to, że w ogóle nie czuję emocji w meczach, które komentuje. Ani trochę nie podnosi głosu przy bramce, jest nudny i schematyczny. Wolski swoją modulacją głosu zachęca do słuchania go nawet podczas przerwy na uzupełnienie płynów, natomiast Szpakowski niesamowicie usypia. Mimo, że mam ogromny sentyment oraz podziw do tego Pana to z jego komentarzem meczów oglądać po prostu nie mogę.

2

@Stoiczkow Moda czy nie, narzekanie zdecydowanie uzasadnione.

1

@mextexperu Jaś Kapela to ty?

0

@barczyk Z Busquetsem na kapitanie nie strzeliliśmy jeszcze żadnej bramki...

1

@Adi123456789 Oczywiście, że podpisze, ale niektórzy tutaj czują się urażeni, że jeszcze tego nie zrobił, albo snują teorie, że skoro do tej pory nie podpisał to już tego na pewno nie zrobi :D

0

@Adi123456789 Boki zrywać można czytając dzisiaj komentarze pełne paniki coponiektórych :D

1

@zodiak_10 Mistrzostwo :D

0

@Biegun93 Wolnym? Przecie on tyle sprintów w życiu zrobił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?