7

@kaamil1910 Oczywiście, że Lewandowski.

35

"Usłyszałem, że Kamil Glik mówi Grzegorzowi Krychowiakowi, gdzie zamierza pobiec. Natychmiast ostrzegłem o tym kolegę z zespołu Tomasa Hubocana, aby dokładniej pilnował rywala. Kiedy Glik mnie usłyszał, przeszedł natychmiast na francuski, ale też go rozumiałem, ponieważ to język podobny do włoskiego. Powiedziałem mu: "Kamil, i tak cię rozumiem". Odpuścił"~ Lukas Haraslin.

A więc to zawiodło. W takim razie z Hiszpanią łatwe trzy punkty będą, oni polskiego nie zrozumią.

2

@AmigoBlancos Ronaldo jest największą legendą Realu.

0

@PachoHerrera Nie pal głupa, każdy wie o co chodzi

0

@cichociemny1000 Roberto na Gundogana :D

1

@nitey Betclic na pewno, bo postawiłem 3 ziko na Włochów :)

2

@Barca1992 Chyba wtedy ta drużyna, która będzie miała najmniej kartek. Czyli sytuacja jak w naszej grupie na ostatnim mundialu.

1

@DonMatteo901
Griezmann De Jong Pedri
Messi Depay Fati

Ale by to śmigało

11

@Criss18Barca Dla Figo to zawsze obiektywne 0

0

@Encore Taki 50:50, ale ja bym chyba podyktował.

4

@Deviler Wymieni Ci na kurczaki z kfc

0

Zbliżenie na Loewa, a ten palce wącha :D

1

@didzejos Dokładnie tak.

1

@Uukasz_93 Przecież napisałem całkiem o czymś innym. Z Twojego postu wynika, że nie obronił żadnego celnego strzału, a ja Ci podałem przykład celnego strzału, który obronił.

0

@Uukasz_93 Fejk. Chociażby wczoraj była główka, którą obronił Szczęsny. Strzał co prawda słaby, ale jednak celny.

0

@kaamil1910 Żaden Fabiański nie wyjdzie.
@deyna2018 Tak, chociażby wtedy kiedy strzelił swoją debiutancką bramkę w reprezentacji (z Holandią). Ładną akcję wtedy zrobił na lewej flance :)

0

@deyna2018 Szczęsny, Kędziora, Bednarek, Glik, Rybus, Moder, Zieliński, Kozłowski, Frankowski, Lewandowski, Jóźwiak

0

@Jonyx Bez szans, nie sięgnąłby

1

XDDD Ciekawe czy cofnie

0

Będzie karniak :/

0

@Vebrol A pewnie będzie Portugalia-Niemcy i Szpaku na mikro xD

0

@Katalonbar A niech zapakują Niemcom manitkę :)

5

Ale bym zobaczył Agüero w drugiej połowie. Taki przedsmak współpracy z Leo przed nowym sezonem :D

1

@PiotrR Ole ole ole ole

2

Lewy ucz się :P
Grande Leo, tylko nie mogłeś tak z nimi, ale w ostatnim finale? :D

2

@Messiah10 W sumie każdy tutaj kibicuje Polsce :D

2

@MSN30 Jaką reelekcję skoro on już kandydować nie może :DD
Bardzo dobrze, że zwolnił wuja tylko szkoda, że tak późno

1

@Janiama dwa zero dla Hiszpanów

3

@damiano996 Nie, to nie było pewne. Zaryzykuję stwierdzeniem, że gdyby nie debilna czerwona kartka to byśmy ten mecz wygrali.

2

@Admin030 Jesteśmy debilami. I Ty i ja i Krychowiak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?