Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@kaamil1910 Oczywiście, że Lewandowski.
35
"Usłyszałem, że Kamil Glik mówi Grzegorzowi Krychowiakowi, gdzie zamierza pobiec. Natychmiast ostrzegłem o tym kolegę z zespołu Tomasa Hubocana, aby dokładniej pilnował rywala. Kiedy Glik mnie usłyszał, przeszedł natychmiast na francuski, ale też go rozumiałem, ponieważ to język podobny do włoskiego. Powiedziałem mu: "Kamil, i tak cię rozumiem". Odpuścił"~ Lukas Haraslin.
A więc to zawiodło. W takim razie z Hiszpanią łatwe trzy punkty będą, oni polskiego nie zrozumią.
2
@AmigoBlancos Ronaldo jest największą legendą Realu.
0
@PachoHerrera Nie pal głupa, każdy wie o co chodzi
0
@cichociemny1000 Roberto na Gundogana :D
1
@nitey Betclic na pewno, bo postawiłem 3 ziko na Włochów :)
2
@Barca1992 Chyba wtedy ta drużyna, która będzie miała najmniej kartek. Czyli sytuacja jak w naszej grupie na ostatnim mundialu.
1
@DonMatteo901
Griezmann De Jong Pedri
Messi Depay Fati
Ale by to śmigało
11
@Criss18Barca Dla Figo to zawsze obiektywne 0
0
@Encore Taki 50:50, ale ja bym chyba podyktował.
4
@Deviler Wymieni Ci na kurczaki z kfc
0
Zbliżenie na Loewa, a ten palce wącha :D
1
@didzejos Dokładnie tak.
1
@Uukasz_93 Przecież napisałem całkiem o czymś innym. Z Twojego postu wynika, że nie obronił żadnego celnego strzału, a ja Ci podałem przykład celnego strzału, który obronił.
0
@Uukasz_93 Fejk. Chociażby wczoraj była główka, którą obronił Szczęsny. Strzał co prawda słaby, ale jednak celny.
0
@kaamil1910 Żaden Fabiański nie wyjdzie.
@deyna2018 Tak, chociażby wtedy kiedy strzelił swoją debiutancką bramkę w reprezentacji (z Holandią). Ładną akcję wtedy zrobił na lewej flance :)
0
@deyna2018 Szczęsny, Kędziora, Bednarek, Glik, Rybus, Moder, Zieliński, Kozłowski, Frankowski, Lewandowski, Jóźwiak
0
@Jonyx Bez szans, nie sięgnąłby
1
XDDD Ciekawe czy cofnie
0
Będzie karniak :/
0
@Vebrol A pewnie będzie Portugalia-Niemcy i Szpaku na mikro xD
0
@Katalonbar A niech zapakują Niemcom manitkę :)
5
Ale bym zobaczył Agüero w drugiej połowie. Taki przedsmak współpracy z Leo przed nowym sezonem :D
1
@PiotrR Ole ole ole ole
2
Lewy ucz się :P
Grande Leo, tylko nie mogłeś tak z nimi, ale w ostatnim finale? :D
2
@Messiah10 W sumie każdy tutaj kibicuje Polsce :D
2
@MSN30 Jaką reelekcję skoro on już kandydować nie może :DD
Bardzo dobrze, że zwolnił wuja tylko szkoda, że tak późno
1
@Janiama dwa zero dla Hiszpanów
3
@damiano996 Nie, to nie było pewne. Zaryzykuję stwierdzeniem, że gdyby nie debilna czerwona kartka to byśmy ten mecz wygrali.
2
@Admin030 Jesteśmy debilami. I Ty i ja i Krychowiak.