25

Pozdrawiam chłopaki z wysokości trybun :D

46

U Agüero po prostu kac po wczoraj

0

@foczkyyyhg Będzie 3 tys kibicow

0

Pół roku temu zastanawiałem się czy po tym Euro przypadkiem nie przyjdzie czas na Fabiana i dlatego warto postawić już mocniej na Drągowskiego. Szkoda, Łukasz był bardzo ikoniczną postacią tej kadry. Oby mu się w klubie wiodło, bo to naprawdę świetny bramkarz.
Mam nadzieję, że Sousa zacznie też i powoli Szczęsnego odsuwać od pierwszego składu i postawi teraz na Drągowskiego, który moim zdaniem ma większy potencjał niż Wojtek.

0

@Nazio87 Jest w planach na poniedziałek :)

2

Pozdrowienia dla La Rambli prosto z La Rambli :D
Tej gorszej Rambli z Barcelony ofc

1

@Rewolucja123 Dużo większa Bartomeu

0

To kto teraz karne u nas przejmuje? Pique czy jednak Braithwaite mu nie odda?

0

@Kaziol47 Chciałbym żeby był to Pedri, ale obstawiam Depaya

13

@Abominacja Ale skąd wiesz, że żaden klub się nim nie interesuje? XD

1

@BeziteX Przecież tu nie chodzi o ffp tylko o chore limity płacowe, najniższe w top5 europejskich lig. Jak la liga ma się utrzymać na topie przez takie coś?

2

@barcelonaLM Najgorszy scenariusz to odejście. Jeśli Messi miałby zostać, ale ogłosiłby to dopiero 31 sierpnia to zdecydowanie bym na to poszedł :)

0

@NorbiTBOB Zależy od tego co Tebas teraz zrobi

6

Dzisiaj popołudniu będę w Barcelonie, jutro jadę zwiedzać Camp Nou, a w niedzielę miałem obejrzeć mecz z Juve (były bilety kupione, ale przez te cyrki z liczbą kibiców ostatecznie się nie uda. Wciąż mam jednak nadzieję, że uda się kupić bilety na RSSS).
Od dobrych kilku lat planowałem ten wyjazd, aż w końcu doszedł do skutku. Od zawsze chciałem obejrzeć legendy Barcelony- Puyola, Busquetsa, Xaviego, Inieste, Suareza czy Messiego grających na Camp Nou. Aż w końcu gdy się udało i gdy wydawało się, że został już ,,tylko" ten jeden najważniejszy... A tu dzień przed wyjazdem taka bomba. Bez sensu to wszystko, Laporta napraw to, Leo ciesz nas jeszcze swoją grą przez kilka lat...
Wciąż wierzę, że to się może udać, choć to się wydaje nieprawdopodobne.
Ale dopóki piłka w grze :)

0

Idę się napić, po prostu przykro

18

@Deco 20 Ale brednie

0

@osa91 A tam teraz przypadkiem nie nałożyli tymczasowego zakazu picia alko? :/ Byliśmy na początku lipca ze znajomymi i straż miejska chodziła. Poszliśmy na plażę tuż przed narodowym i tam na spokojnie już wszystko (choć chyba też nielegalnie).

0

@escarabajo Bardzo dobry transfer jak na Herthę

1

@AmigoBlancos Maradona, Lampard, Scholes, Pirlo, Casillas, Neuer, Vinicius, Raul, Di Maria, Puyol, Maldini, Gattuso, Iniesta, VVD, Pato, Zidane, Gruby, Neymar, Thiago

1

@zadafcb No właśnie co ze sprzedanymi biletami ja też się zastanawiam, bo mam ich 5 :D

4

@ZiX Manchester City kłóciłby się o mnie z Bayernem, ale ja z miłości wybrałbym Barcelonę, zszedłbym nawet z pensji

1

@kaamil1910 180na obwodnicy, więcej nie wyciągnie już

1

@agaFCB Widzę, że story Leo po ostatnim mocno śledzone :D

0

Hiszpania z jedną strzeloną bramką ma szanse wygrać grupę :D

8

Ja pierdziele, bilety na Gampera już miałem kupione...
Ktoś mi powie czy to źródło o meczu bez kibiców jest poważne?
Oby chociaż na RSSS się udało pójść, ale też pewnie małe szanse będą :/

7

,,Pomocnik Derby County Jason Knight doznał urazu na treningu i ma pauzować przez kilkanaście tygodni po tym jak został sfaulowany podczas zajęć przez... menedżera zespołu- Wayne'a Rooneya."

Rooney się nie pieści :D

0

@Aureczek No była ostatnio informacja, nawet tutaj

0

@Aureczek Póki co zapowiedziane jest, że wchodzi 100% :) Oby tak się utrzymało, bo celuję w mecz z Realem Sociedad :D

2

@Cobra303 Dobry meczyk, bardzo solidny

1

@agaFCB Na szczęście od około początku czerwca tu jest spokój :) I bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?