Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Ojciec5tkidzieci Trochę beka
1
@Kgorecki2500 Happy birthday to you
0
Milik dziś na trybunach, ciekawe czy też się napie#dala :D
1
Ale dzicz w Marsylii, większa patola niż w Polsce
"na zachodzie sobie poradzili" :)
0
@Jakchcesz Killa nudnych meczów ok, ale u Atleti to nie kilka tylko 30 :D
1
@Jakchcesz No i jaka to jest przyjemność oglądanie takich meczy? Oglądasz piłkę dla przyjemności czy dla punktów?
1
@FC1899Barca No nie wiem... Ronaldo jeszcze piłkarskiej kariery nie zakończył, a już ma jedno trofeum jako trener XD
1
@Pawel13sz Ale bym się śmiał :D
0
@Songo91 Pewnie Roberto choć wolałbym Griza w pomocy i atak Demir-Nazario-Memphis
Zwłaszcza, że gramy z Getafe, które postawi autobus.
10
2017/18 - Ramsdale przychodzi do Chesterfield
2017/18 - Chesterfield spada
2019/20 - Ramsdale przychodzi do Bournemouth
2019/20 - Bournemouth spada
2020/21 - Ramsdale przychodzi do Sheffield Utd
2020/21 - Sheffield Utd spada
2021/22 - Ramsdale przychodzi do Arsenalu
2021/22 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
~Rzeźnicy Kartomanii
Nie wiem czy było, ja to pierwszy raz widzę i śmiechłem xD
2
@Janiama 2:2 i wylew na Rambli po meczu :D
A tak naprawdę remis na San Mames nie jest złym wynikiem zwłaszcza gdy drużyna nie jest jeszcze zgrana.
2
@DaPidejpi W sumie dopiero teraz zauważyłem, że w 2014 i 2016 to była ta sama minuta :D
1
@Encore Przez wielu (w szczególności Polaków) niedoceniony, choć ja osobiście uważam, że powinniśmy mocniej postawić na Drągowskiego. Chłop ma bardzo duży potencjał.
0
@kamilo0066 Sprawdził się w Motorze, ludzie tutaj żałują, że odchodzi. Strzelił parę bramek w tej drugiej lidze, a wcześniej jeszcze więcej w trzeciej. Grał jeszcze w Resovii i Widzewie, więc ograny w porządnych klubach. Moim zdaniem bardzo dobre wzmocnienie, zobaczymy jak się spisze :)
5
@DaPidejpi Dogadajcie przy okazji meczyk przyjaźni LR
1
@BarcaInfo Pierwszy byłem :D Jedyny raz w życiu
9
Oficjalnie: Rafa Mir piłkarzem Sevilli!!
Lamela, Mir oraz nikt znaczący nie odszedł. Sevilla będzie jeszcze mocniejsza niż w zeszłym sezonie.
0
@kamilo0066 @tristan87 Ale bomba transferowa prosto z Lublina. Nowy Sekulski
1
@zadafcb na to piwko to bierz mnie ze sobą
1
@patataj Może mają kilka milionów pożyczyć :v
18
@Wojtas1080pl Bo nie ma o czym :) Z faktami się nie dyskutuje.
1
@damiano996 Chłopie jesteś tak odklejony od rzeczywistości i myślisz, że ktokolwiek Twoje zdanie weźmie na poważnie? XD
0
@LeoMessiah Messi albo Lewy. Stawiam teraz na Lewego, a na Leo w kolejnym sezonie
11
@damiano996
,,TVN jest obiektywne" XDDDD
Obie stacje nadają się do tarcia chrzanu i żadna nie ma nic wspólnego z obiektywnością :D
3
@PatrykBarca W dodatku reprezentacja jeszcze żadnego meczu nie przegrała... Nie zremisowała, a nawet żadnej bramki nie straciła :D
0
@Rust_Cohle Może ona za Wartą, to już trochę lepiej :D
0
@kamilop Nie zjadłbym takiej mieszanki
0
@kamilo0066 @jareksk100 @tristan87 Narazie tragedii punktowej nie ma, choć będzie ciężko o awans, dużo przeciętniaków w tej drużynie :/ Ale zobaczymy
@Catalanian1991 No Siara bardzo dobrze wygląda póki co, ale życzę maksymalnie drugiego miejsca :)
4
Niedawno chodziłem na mecze Rakowa w II lidze polskiej jak grali ze Stal Stalowa Wola. Teraz Ci drudzy pykają w III lidze, a Raków jest krok od wejścia do ligi konferencji ogrywając po drodze Rubin Kazań :D
Niesamowite jaki progres.
2
Teraz jak Leo odszedł lepiej żeby Martin został