34

@Ojciec5tkidzieci Trochę beka

1

@Kgorecki2500 Happy birthday to you

0

Milik dziś na trybunach, ciekawe czy też się napie#dala :D

1

Ale dzicz w Marsylii, większa patola niż w Polsce
"na zachodzie sobie poradzili" :)

0

@Jakchcesz Killa nudnych meczów ok, ale u Atleti to nie kilka tylko 30 :D

1

@Jakchcesz No i jaka to jest przyjemność oglądanie takich meczy? Oglądasz piłkę dla przyjemności czy dla punktów?

1

@FC1899Barca No nie wiem... Ronaldo jeszcze piłkarskiej kariery nie zakończył, a już ma jedno trofeum jako trener XD

1

@Pawel13sz Ale bym się śmiał :D

0

@Songo91 Pewnie Roberto choć wolałbym Griza w pomocy i atak Demir-Nazario-Memphis
Zwłaszcza, że gramy z Getafe, które postawi autobus.

10

2017/18 - Ramsdale przychodzi do Chesterfield
2017/18 - Chesterfield spada

2019/20 - Ramsdale przychodzi do Bournemouth
2019/20 - Bournemouth spada

2020/21 - Ramsdale przychodzi do Sheffield Utd
2020/21 - Sheffield Utd spada

2021/22 - Ramsdale przychodzi do Arsenalu
2021/22 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

~Rzeźnicy Kartomanii
Nie wiem czy było, ja to pierwszy raz widzę i śmiechłem xD

2

@Janiama 2:2 i wylew na Rambli po meczu :D
A tak naprawdę remis na San Mames nie jest złym wynikiem zwłaszcza gdy drużyna nie jest jeszcze zgrana.

2

@DaPidejpi W sumie dopiero teraz zauważyłem, że w 2014 i 2016 to była ta sama minuta :D

1

@Encore Przez wielu (w szczególności Polaków) niedoceniony, choć ja osobiście uważam, że powinniśmy mocniej postawić na Drągowskiego. Chłop ma bardzo duży potencjał.

0

@kamilo0066 Sprawdził się w Motorze, ludzie tutaj żałują, że odchodzi. Strzelił parę bramek w tej drugiej lidze, a wcześniej jeszcze więcej w trzeciej. Grał jeszcze w Resovii i Widzewie, więc ograny w porządnych klubach. Moim zdaniem bardzo dobre wzmocnienie, zobaczymy jak się spisze :)

5

@DaPidejpi Dogadajcie przy okazji meczyk przyjaźni LR

1

@BarcaInfo Pierwszy byłem :D Jedyny raz w życiu

9

Oficjalnie: Rafa Mir piłkarzem Sevilli!!
Lamela, Mir oraz nikt znaczący nie odszedł. Sevilla będzie jeszcze mocniejsza niż w zeszłym sezonie.

0

@kamilo0066 @tristan87 Ale bomba transferowa prosto z Lublina. Nowy Sekulski

1

@zadafcb na to piwko to bierz mnie ze sobą

1

@patataj Może mają kilka milionów pożyczyć :v

18

@Wojtas1080pl Bo nie ma o czym :) Z faktami się nie dyskutuje.

1

@damiano996 Chłopie jesteś tak odklejony od rzeczywistości i myślisz, że ktokolwiek Twoje zdanie weźmie na poważnie? XD

0

@LeoMessiah Messi albo Lewy. Stawiam teraz na Lewego, a na Leo w kolejnym sezonie

11

@damiano996
,,TVN jest obiektywne" XDDDD
Obie stacje nadają się do tarcia chrzanu i żadna nie ma nic wspólnego z obiektywnością :D

3

@PatrykBarca W dodatku reprezentacja jeszcze żadnego meczu nie przegrała... Nie zremisowała, a nawet żadnej bramki nie straciła :D

0

@Rust_Cohle Może ona za Wartą, to już trochę lepiej :D

0

@kamilop Nie zjadłbym takiej mieszanki

0

@kamilo0066 @jareksk100 @tristan87 Narazie tragedii punktowej nie ma, choć będzie ciężko o awans, dużo przeciętniaków w tej drużynie :/ Ale zobaczymy
@Catalanian1991 No Siara bardzo dobrze wygląda póki co, ale życzę maksymalnie drugiego miejsca :)

4

Niedawno chodziłem na mecze Rakowa w II lidze polskiej jak grali ze Stal Stalowa Wola. Teraz Ci drudzy pykają w III lidze, a Raków jest krok od wejścia do ligi konferencji ogrywając po drodze Rubin Kazań :D
Niesamowite jaki progres.

2

Teraz jak Leo odszedł lepiej żeby Martin został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?