Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Zagłosować na Ciebie lubelski studencie? :)
0
@Survier Łysy Schreuder, jednak przez u się pisze xD
0
Mam tylko nadzieję, że asystentem Pirlo będzie Schroeder. Chłop musi zostać.
3
Napoli w niedzielę zamykało mi kupon na 30 złotych i elegancko siadło, ale zasada ,,Napoli Napoli kupon spiedoli" musi być, więc dzisiaj tylko oni mi nie siedli xD
A szkoda, bo dzięki Legii prawie stówka by była
1
Ewidentnie nie leży nam Portugalia
0
@Catalanian1991 Racja, objęli szybkie prowadzenie i mogli w pełni skoncentrować się na obronie od tego momentu, a mimo to obrona Benfici nie jest dzisiaj dla nas murem. Potrafimy minąć ją prostopadłym podaniem, stwarzamy sobie okazje i to nawet bardzo dobre. Brakuje wykończenia, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
@formentera2017 No chyba nie myślisz, że pomocnik napędzający ataki nie będzie zaliczał strat XDD Na tym polega jego gra, na napędzaniu ataków.
1
Parę centymetrów przed polem, ale faul był. Szkoda. Pedri, De Jong i Araujo na plus, reszta przeciętnie. Najgorszy Luk, niech to wypożyczenie jak najszybciej się kończy...
Szkoda tej głupiej bramki z początku, bo źle dzisiaj nie gramy.
1
Prawie rok nie widziałem Ansu na liście powołanych... piękny widok :-)
4
Ostatni mecz wygraliśmy 29 sierpnia, a za tydzień się październik zaczyna :D
3
W drugiej połowie już to tak źle nie wyglądało (chodzi mi o fragment gdy graliśmy 11vs11). Ale oczywiście gdy gra zaczęła nam się układać, aż tu nagle kłody pod nogi zostały rzucone. Dla mnie czerwona kartka dla Frenkiego to jest skandal. Jeszcze zrozumiałbym gdyby zostawił nogę... ale on ją cofnął maksymalnie jak się dało XD Już nie wspominając o tym, że najpierw była piłka. Rok temu była identyczna sytuacja Casemiro z Leo Messim w październikowym El Clasico tylko, że w polu karnym. O faulu nawet nie było mowy, a Casemiro nie cofał nogi tylko wjechał w Leo. Minimalny kontakt z piłką go uratował, natomiast teraz zupełnie odwrotna decyzja sędziego. Parodia.
Grając w 10 trudno jest prowadzić grę, dobrze, że gola nie straciliśmy. Szkoda, że Memphis nic nie wcisnął, bo miał dwie świetne okazje. A ostatnia akcja meczu to jest hit :D
Na szczęście nie wyglądało to już tak źle jak z Granadą, ale wciąż jest wiele do poprawy. Trzeba wierzyć w jak najszybszy powrót do zdrowia Fatiego, Agüero i Dembele, bo z przodu jest największy problem.
2
Fati i Aguero niech wrócą jak najszybciej, z przodu jest totalna padlina. Luuk De Jong to jest kabaret jakiś xD Atak to zdecydowanie nasza najgorsza formacja aktualnie.
Demir widać, że ma świetną technikę, ale nie ma w ogóle doświadczenia przez co jest dzisiaj niewidoczny. Busi, Dest, De Jong i Memphis coś tam próbują, ale różnie to wygląda. Pique i Araujo prawie bezbłędnie, ale trudno by tak nie było skoro Cádiz miało 3 akcje.
1
@michal26 O właśnie, pokazy fontann też mega :D Ostatnio jak byłem to 2 metry odemnie jakiś chłop się swojej lasce oświadczył xD
A na Majdanek przynajmniej raz w życiu trzeba pójść, robi wrażenie.
0
@michal26 Miło słyszeć, mi również się podoba :) Nie wiem co widziałeś, ale moje ulubione miejsca oprócz mojego osiedla to Plac Litewski, starówka i Park Bronowice. Do pełni szczęścia brakuje tylko porządnego kąpieliska, bo Zalew Zemborzycki to syf :P
6
BRAWOO MOTOR!!
5:1 w ostatnim wyścigu i lubelska twierdza dalej niezdobyta :) remis 45:45
1
@Ghotti Gavi i od razu chęci powracają :)
1
@michal26 Ja z Lublina, więc dla mnie zwycięzca może być tylko jeden :D
Ale niech wygra lepszy :)
3
Ale świetny mecz w Lublinie!
Motor po zwycięstwo!
0
@Transu96 Szkoda, że wstawiłeś takie złoto przede mną :(
5
Co ja właśnie obejrzałem :D
1
@SkilledHydra16 Aktualnie najlepszą opcją byłby Conte. Na Xaviego jeszcze za wcześnie, najlepiej jakby objął Barcę za 4/5 lat kiedy Gavi, Pedri i Fati zbiorą doświadczenie.
11
Zastąpiłby go z palcem w kieszeni
4
To nie było miłe Panie Koeman...
7
Ale ten rajdzik Araujo na skrzydełku to top topów :D
5
@puyol_presidend5 A faktycznie mój błąd. Nie spojrzałem, że jest wypożyczony tylko.
@PatrychoO Od karnych mamy Memphisa, a Kessie to solidny gracz środka pola, silny, wybiegany z dobrym podaniem. Chciałbym go u nas.
3
Romagnoli, Kessie, Chiesa, Lacazette- Bardzo ciekawi zawodnicy, którym kończy się kontrakt po tym sezonie. Super by było gdyby Laporcie udało się sprowadzić choć jednego z nich.
0
@taris Przeciętny trener, wszystko co najlepsze zawdzięcza swojemu byłemu asystentowi, który już jest u nas. Jak przyjdzie Ten Hag to to niczego nie poprawi.
1
@Eto'o9 R10 W 15 dni stracimy matematyczne szanse na wyjście z grupy LM, odpadniemy z Copa del Rey i będziemy 15 pkt za Realem i Atleti w lidze? Może być ciężko
3
@messi564 Spartak trochę miał przewagę, ale niedużą. Biorąc pod uwagę, że Legia też nie dostała ewidentnego karnego to zasłużone zwycięstwo.
1
@Rothan1 Z bardzo podobnego miejsca tylko prawie na samym dole oglądałem mecz pierwszej kolejki z Sociedad :D
2
No i tradycyjnie komentarz opóźniony xD Darmowy miesiąc się skończy i papa viaplay