6

@BlaseR9 Koniec pewnej ery

1

@tristan87 No i jest chory

2

@barcelonaLM
,,45 minut było chuowe, ale mamy 0:0 to musimy wykorzystać" XDDDD

0

@FC1899Barca Juve było rok temu, nie dwa

1

@Bykunn Podobny błąd jaki popełnili Polacy z Anglikami. Zabrakło doskoku. Tym się powinien zająć któryś pomocnik, obrońcy niech pilnują linii.

0

Ale ten Luk jest beznadziejny... Nie ma tragedii, jedyny gol jaki padł był po rykoszecie. Niestety nie mamy w ofensywie żadnych argumentów, jedynie wrzutki... i właśnie dlatego najgorszy dzisiaj na boisku Luk de Jong musi na nim zostać :)

0

@Rewolucja123 Karny był bardzo głupi, nie powinien się przytrafić. Nie da się każdego dośrodkowania zablokować zwłaszcza kiedy drużyna jest skupiona na odrobieniu 4-bramkowej straty, a nie na bronieniu. Dzisiaj wyniku od początku meczu nie będziemy musieli bronić, więc również może zapanować większa koncentracja z tyłu.
Grając 3-5-2 Lewandowski będzie szczelnie kryty, a to połowa sukcesu. Na skrzydłach wszystko zależy od wahadłowych, którzy przecież nie muszą być wahadłowymi, a bocznymi obrońcami. Skoncentrowani na obronie, nie podłączający się zbyt często do ataku.

0

@Rewolucja123 W spotkaniu z Psg bardzo fajnie to wyglądało, a przecież oni też bazują głównie na skrzydłach. Mbappe i Di María byli bardzo ładnie zgaszeni. Potrzebna była jedynie koncentracja i zawziętość. Jeśli dzisiaj wyjdziemy z podobnym nastawieniem to czemu by się miało znowu nie udać? Dla porównania, w pierwszym meczu wyszliśmy ustawieniem 4-3-3 i Mbappe walnął hat tricka.

0

@Rewolucja123 Wahadła mogą być skupione na obronie, przecież to ustawienie jest bardziej defensywne niż 4-3-3

0

@tbas Faktycznie, zapomniałem o Descie, natomiast, że Alba nie będzie grał to dopiero się dowiedziałem :D Dzięki za poprawkę

0

Chętnie ujrzałbym powrót do 3-5-2. Aktualnie nie mamy napastników, a w tym ustawieniu graliśmy swoje najlepsze mecze w zeszłym sezonie.
Ter Stegen - Araujo, Pique, Lenglet- Mingueza, Busquets, De Jong, Pedri, Balde- De Jong, Memphis i jazda na nich :D

1

@rayqi No to można się zgadać
@zadafcb A idź Pan, studia ważniejsze niż Ramblowscy kumple :v
Ale przynajmniej dobrym słowem wsparł :D

1

@Lionel_Messi10 No to się zgadamy jeszcze :D
No trochę tych osób jest, ale z samego Lublina to nie kojarzę wielu.

1

@Paradoks I cyk remisik :)

1

@rayqi @Lola120 siedzisz najdalej drzwi :) żebyśmy mogli uciec w razie czego

0

@Lola120 Domyślam się, że od października :P
A to czy jestem jakimś zboczeńcem czy przestępcą to dowiesz się dopiero na miejscu :D

Żartuję, możesz być spokojna :) Fajnie byłoby obejrzeć kiedyś meczyk w większym składzie, @zadafcb nie wyjeżdżaj na studia.

0

@Lola120 @rayqi Nie chce mi się czytać całej dyskusji, tak tylko przeleciałem i mignęło mi, że z "centrum" lubelskiego jesteście. Studiujecie/pracujecie w Lublinie? Ja tu mieszkam całe życie, teraz studiuję i fajnie byłoby się kiedyś wybrać na mecz do baru jakiegoś :D

0

@Coutinho007 Ojcem sukcesu ekipy prowadzonej przez Ten Haga był... Alfred Schreuder, który jest już z nami. Ten Hag jest bez niego przeciętnym trenerem. Moim zdaniem bez sensu opcja.
Koeman > Ten Hag

0

@hulk Zabiorą Ci butelkę na bramce, a bary wszystkie przez covid są pozamykane (byłem na pierwszej kolejce). Plecak możesz wziąć, ale Ci go przeszukają :) Co do kanapek to nie wiem.

7

@Chakalaka Wręcz fenomenalna xD

3

@spolsky Hej Mery Spolsky

1

@Shapiro Dlatego, że nie jest najlepszym prawym obrońcą na świecie Panie Klopp

0

@Catalanian1991 Jak mają być lepsi skoro to mecze eliminacyjne, a Polska jest losowana z drugiego lub pierwszego koszyka? Sami sobie wypracowali taką sytuację.

1

@Woland10 Czekaj co?

25

,,W 2011 roku Eden Hazard został zawieszony na dwa mecze przez selekcjonera reprezentacji Belgii. Powodem była zachowanie piłkarza, który po zejściu z boiska w 60. minucie meczu z Turcją udał się do szatni, przebrał, a następnie wyszedł ze stadionu i poszedł na hamburgera."
~Usiądź opowiem Ci o piłce

;D

3

Największy wygrany wczorajszego meczu? Moim zdaniem Dawidowicz. Naprawdę bardzo dobre zawody zagrał. Praktycznie nie do przejścia, łatał każdą dziurę w defensywie. Wcześniej traktowałem go jako takie uzupełnienie składu, ale wczoraj pokazał, że może stać się kimś naprawdę ważnym dla tej reprezentacji. Z dobrej strony pokazał się też na pewno Krycha, ale złapał głupią żółtą kartkę przez co Sousie pojawiły się flashbacki z Sankt Petersburgu i Krycha musiał zostać zmieniony. Lewy pan piłkarz, Linetty profesor (jestem pod wrażeniem jak duży progres zrobił), Puchacz również bardzo dobry występ, Glik, Bednarek i Moder to samo. Jóźwiak niewiele wczoraj wniósł do ataku, ale nie dziwi mnie to, trener pewnie kazał mu się skupić na obronie, a tam szło Kamilowi wczoraj bardzo dobrze. Buksa powalczył, poobijał i zrobił trochę miejsca z przodu, więc również źle nie było. A Szczęsny? Jest on solidnym bramkarzem, ale niestety nie daje tego czegoś więcej czego moglibyśmy od niego oczekiwać. Szkoda. Chciałbym by Sousa postawił teraz na Drągowskiego, ale są na to małe szanse.
Czego wczorajszy mecz mógł nauczyć naszych piłkarzy? Przede wszystkim sposób w jaki padały gole mógł dać wiele do myślenia. Bramka dla Anglii pokazała, że jak mierzysz się z drużyną z topki to nie możesz odpuścić nawet na moment, ponieważ nawet jeśli dany zawodnik jest niewidoczny przez 70 minut to gdy zostawi mu się więcej miejsca na 30 metrze to może oddać strzał życia. Wczoraj zabrakło tego doskoku do Kane'a, a w pobliżu było dwóch piłkarzy. O Bednarku na linii strzału nie wspominam. Trochę więcej koncentracji i zagralibyśmy na 0 z tyłu z wiceministrzem Europy. To byłby ogromny sukces. Czego natomiast nauczyła nas strzelona bramka? Na pewno, że warto grać do końca oraz tego, że dosłownie każdy może zostać bohaterem. W drugiej połowie graliśmy gorzej niż w pierwszej, widać było trochę zmęczenia po naszych. Ale to jest piłka nożna, doliczony czas gry, 30 sekund nacisku, jedna akcja i bramkę może strzelić nawet rezerwowy Szymański, który w kadrze grał trzeci czy czwarty mecz i niewiele osób o nim słyszało. Właśnie takie wnioski powinniśmy wyciągnąć po tej bramce, nie to żeby zostawiać wszystko na ostatnią chwilę tylko, że naprawdę warto walczyć do samego końca, bo w piłce może zdarzyć się dosłownie wszystko. Na wyróżnienie zasługuje również Sousa. Świetnie rozegrany mecz taktycznie, idealnie trafiony skład oraz przede wszystkim to z czym mieliśmy problem od lat- mental. Potrafimy wyjść na mocnego rywala i rozgrywać sobie piłę na jego połowie, w defensywie nie pękamy, walczymy. Za jego kadencji zdecydowanie uległo to poprawie. Oby tak dalej!

0

0

@piotr_styk Razem z nią zginął Gandia i pewnie jeszcze ze trzech tych żołnierzy co znacznie zwiększyło szansę armii Profesora na ucieczkę.

4

@Kgorecki2500 Pomijając jak debilny jest to przepis to w wielu miejscach jednak martwy. Byłem dwa tygodnie temu we Francji (w 5 różnych miastach) i tylko raz się upominali o ten paszport, a okazji było kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?