4

@Katalonbar Jodlowiec?

0

@Janas11224 Hahah cudo :D

4

@Woland10 Koeman, który krytykował publicznie 18 latków za ich indywidualne błędy ostoją tego klubu? Koeman, który taktycznie przegrał nawet z Pirlo? Koeman, który wmówił Gaviemu, Pedriemu, Ansu, Araujo, Nico czy Garcii, że są słabi zamiast dawać im wsparcie?
Nie, Keoman nie był ostoją tego klubu. Na pewno nie w tym sezonie.

1

@messi564 Na granicy to loteria, ja stałem w pierwszą stronę godzinę, a w drugą dwie.

0

@lyshkozz Nie uśmiechnąłeś się po bramce Memphisa na 3:0 z Celta? :)

1

@czółkovsky No to już wiem co będę robił jutro na wykładach ;D całe szczęście mam zdalnie

0

@czółkovsky Wyszedł już 9 sezon? Wiesz może gdzie można obejrzeć?

3

@Beztroskii Symulka Ez Abde

0

@Arczinho7 Nie pamiętam właśnie, ale na pewno wysoki :D

0

Kuźwa, mogłem w przerwie piątaka na remis rzucić :v

1

@Janiama 1:0 dla Barcy

0

@Momals11 Z Andorą może nie zagrać, ale z Węgrami na pewno zagra

2

@Rewolucja123 Chroń nas Boże od tego ostatniego...

1

@FCBparasiempre Naprawdę tego nie widzisz czy udajesz?

1

@FCBparasiempre Jakie bzdury? Każdy ślepy widzi, że Luk jest lepszy niż Messi. Nie przez przypadek zajął jego szafkę w szatni.

0

@ElTomas Pewnie z Espanyolem

0

@Wezzore Właśnie ta para najbardziej cieszy, aż się wybiorę na ten meczyk :D

0

Pary 1/8 finału Pucharu Polski:
1. Garbarnia Kraków - Lech Poznań
2. Korona Kielce - Górnik Łęczna
3. Piast Gliwice - Górnik Zabrze
4. Widzew Łódź - Wisła Kraków
5. Motor Lublin - Legia Warszawa
6. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
7. Olimpia Grudziądz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8. Termalica- Raków Częstochowa

0

@Mixtape Ale proszę się nie reklamować :D

3

@lucca87 No faktycznie, świetnie że jedyny polski klub grający w pucharach dostał po dupsku xD

0

@MarioVeB! No i wykrakałeś xD

1

0

@Herato Zmarnował jeszcze w barwach BVB przeciwko.... Bayernowi gdy obie drużyny walczyły o mistrza

1

@Marcelinho99 Jeszcze rok temu takie czasy były :D

0

@Tollusiek Pytałeś o model nie wiesz co to za Nike'i
Sweet Dreams Chinese

6

@Comentateiro Zgadzam się... z tym, że masz rygorystyczne podejście, zdecydowanie zbyt rygorystyczne :)

0

@Sau_Ron Czy ja wiem, w Lizbonie się momentani gubili, a graliśmy wtedy w wyjściowym składzie bez Dembele i Fatiego. Teraz powinniśmy mieć łatwiej, zwłaszcza że gramy na CN.

0

@Sau_Ron Nie popełniać głupich strat w środku boiska, skutecznie się bronić. W ataku coś powinno wpaść przy Fatim, Depayu i Dembele.
Czemu miałoby to być niemożliwe? Benfica to Bayern?

77

@Comentateiro Skoro płaci składki to ma prawo się leczyć za publiczne pieniądze

0

@Wezzore Nic nadzwyczajnego, tutaj jest podział mniej więcej 50:50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?