Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Katalonbar Jodlowiec?
0
@Janas11224 Hahah cudo :D
4
@Woland10 Koeman, który krytykował publicznie 18 latków za ich indywidualne błędy ostoją tego klubu? Koeman, który taktycznie przegrał nawet z Pirlo? Koeman, który wmówił Gaviemu, Pedriemu, Ansu, Araujo, Nico czy Garcii, że są słabi zamiast dawać im wsparcie?
Nie, Keoman nie był ostoją tego klubu. Na pewno nie w tym sezonie.
1
@messi564 Na granicy to loteria, ja stałem w pierwszą stronę godzinę, a w drugą dwie.
0
@lyshkozz Nie uśmiechnąłeś się po bramce Memphisa na 3:0 z Celta? :)
1
@czółkovsky No to już wiem co będę robił jutro na wykładach ;D całe szczęście mam zdalnie
0
@czółkovsky Wyszedł już 9 sezon? Wiesz może gdzie można obejrzeć?
3
@Beztroskii Symulka Ez Abde
0
@Arczinho7 Nie pamiętam właśnie, ale na pewno wysoki :D
0
Kuźwa, mogłem w przerwie piątaka na remis rzucić :v
1
@Janiama 1:0 dla Barcy
0
@Momals11 Z Andorą może nie zagrać, ale z Węgrami na pewno zagra
2
@Rewolucja123 Chroń nas Boże od tego ostatniego...
1
@FCBparasiempre Naprawdę tego nie widzisz czy udajesz?
1
@FCBparasiempre Jakie bzdury? Każdy ślepy widzi, że Luk jest lepszy niż Messi. Nie przez przypadek zajął jego szafkę w szatni.
0
@ElTomas Pewnie z Espanyolem
0
@Wezzore Właśnie ta para najbardziej cieszy, aż się wybiorę na ten meczyk :D
0
Pary 1/8 finału Pucharu Polski:
1. Garbarnia Kraków - Lech Poznań
2. Korona Kielce - Górnik Łęczna
3. Piast Gliwice - Górnik Zabrze
4. Widzew Łódź - Wisła Kraków
5. Motor Lublin - Legia Warszawa
6. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
7. Olimpia Grudziądz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8. Termalica- Raków Częstochowa
0
@Mixtape Ale proszę się nie reklamować :D
3
@lucca87 No faktycznie, świetnie że jedyny polski klub grający w pucharach dostał po dupsku xD
0
@MarioVeB! No i wykrakałeś xD
1
@MesQueUnClub96 @Danny Gaucho A no dobra :D
0
@Herato Zmarnował jeszcze w barwach BVB przeciwko.... Bayernowi gdy obie drużyny walczyły o mistrza
1
@Marcelinho99 Jeszcze rok temu takie czasy były :D
0
@Tollusiek Pytałeś o model nie wiesz co to za Nike'i
Sweet Dreams Chinese
6
@Comentateiro Zgadzam się... z tym, że masz rygorystyczne podejście, zdecydowanie zbyt rygorystyczne :)
0
@Sau_Ron Czy ja wiem, w Lizbonie się momentani gubili, a graliśmy wtedy w wyjściowym składzie bez Dembele i Fatiego. Teraz powinniśmy mieć łatwiej, zwłaszcza że gramy na CN.
0
@Sau_Ron Nie popełniać głupich strat w środku boiska, skutecznie się bronić. W ataku coś powinno wpaść przy Fatim, Depayu i Dembele.
Czemu miałoby to być niemożliwe? Benfica to Bayern?
77
@Comentateiro Skoro płaci składki to ma prawo się leczyć za publiczne pieniądze
0
@Wezzore Nic nadzwyczajnego, tutaj jest podział mniej więcej 50:50