Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@FCBparasiempre Nie dała rady odpuszczając całą drugą połowę z powodu napiętego terminarza oraz kontuzji Suareza. W pierwszej połowie zagrali na maxa i wygrywali 2:1. To były początki "trybu ekonomicznego" wprowadzonego przez Luisa Enrique i za jego kadencji funkcjonowało to bardzo dobrze.
Dopiero później gdy Barcelonę trenował Valverde gra właśnie w tym trybie była jedną z przyczyn wielkich porażek w Rzymie czy Liverpoolu.
14
@Zoker Koeman po godzinie byłby na księżycu xD
0
Ymbappe w 7 minut strzelił tyle bramek ile my w 5 kolejkach xD
0
Może Bartek Drągowski jako konkurencja dla Ter Stegena? :)
Bardzo dobry bramkarz, który prawdopodobnie jeszcze bardziej się rozwinie. Mówiło się, że Fiorentina zaakceptuje za niego 12 mln, czyli nie dużo. Nie wiem tylko jak z jego grą nogami.
1
@Pawel13sz Czemu nie potrafiła? Pierwszą połowę zagrała na maksa i wygrywali 2:1. W drugiej Bayern musiałby z 5 goli strzelić by przejść, więc obie drużyny grały jak w sparingu. Barca włączyła tryb ekonomiczny, bo walczyła cały czas na trzech frontach, a Bayern mając już pewną lige zagrał na maxa i chciał pożegnać się z LM z honorem.
9
@barcelonaLM W TVN tylko dwóch się łapie do 30, w tvp już trzech :)
6
I znowu belkę opuścili XDD
0
Oglądałem sobie skrót meczu Sevilli z Córdobą, a tu mi jakieś studio włączają :/
1
@JimMorrisonFCB @kamilo0066 Dzięki chłopaki :)
0
@RobiS To jest myśl :D
0
@Hubsao Nie chodzi mi o tasiemkę tylko jakieś ciekawe pojedyncze zdarzenia kombinacyjne
0
Macie pomysł na jakiś ciekawy kupon na dzisiaj? Tak żeby łączny kurs z 15 był
0
@Woland10 W Betisie najlepsi byli Bartra i Canales. Abde nie porwał, ale to nie był jego zły mecz.
0
@Maker0 Po pierwsze Abde nie może grać w LM, a po drugie jeśli ktokolwiek miałby zamiar wystawić w takim meczu Luka od początku to lepiej zaoszczędzić na transporcie i nawet na ten mecz nie jechać
2
@ELkakao Na które nie zasłużył?
0
@Woland10 Bez kitu, Pruna wrócił i od razu Fati do końca roku wylatuje...
0
To co, dziś wielki Motor wyrzuca Legię z Pucharu Polski? :)
0
@Zoker A wcześniej przez 4 lata Xavi z Iniestą po dwie :)
2
@Worny Busiego ludzie niestety za późno zaczęli doceniać, plus prime Busquetsa był także w primie Leo, Ronaldo, Xaviego, Iniesty czy wielu innych także miał o wiele trudniej. Teraz konkurencja jest mniejsza.
0
@Woland10 Walker za 2020 powinien dostać
0
@Encore Robert bez wątpienia
2
@Danny Gaucho Szkoda, że w 2015 roku całe MSN nie znalazło się na podium :/
1
Mam nadzieję, że oprócz Daniego większość rezerwowych tam zagra. Bezsensowny mecz w środku tygodnia w środku sezonu daleko od domu grany tylko dla kasy... Ale w obecnej sytuacji Barcelony każdy grosz się liczy.
2
@abram3k Wszechświata
4
@Sulimo Czy ja wiem czy tylko Villarreal... Parejo w drugiej minucie powinien wracać już do żony
5
Mam nadzieję, że na wymianę też nie xD
0
@Rewolucja123 W tej formacji ustawienia się zmieniają, ale wyjściowo wychodzi trzech obrońców (jeden środkowy i dwóch skrajnych). Wątpię jednak by Alba grał jako ten skrajny skoro jest po kiepski w bronieniu.
Jedynie gdzie można by go upchać to skrzydło (ta pozycja, na której grał z Benfica). Choć ja bym jednak wolał by grał tam zawodnik umiejący dryblować.
0
Skoro Xavi jest fanem ustawienia 3-4-3 bez bocznych obrońców ani wahadłowych to oddajmy im Albe za Ferrana :)
0
@arsenallondyn0 Bundesliga, Liga Europy, Liga Konferencji i od przyszłego sezonu Premier League.
0
@taris Dokładnie tak