0

@marian_konopka No to nieźle nas rozjechali XDD Szwedzi bardzo kiepsko zagrali, na Ukrainę to pewnie wystarczy, ale dalej polecą.

3

@Don Lucas Włochy to biorą.

3

Brawo Polska, 8:2 do przerwy!! Świetny wynik!
Nie spodziewałem się aż tylu różnych...

0

@patrykzmc2000 Lipa straszna. Masz jakiś pomysł co można zrobić?

0

Ma ktoś multimedie? Też wam żaden kanał nie działa? Wyświetla się tylko czarny ekran.

2

@barcelonaLM Trzeciego miejsca już na 100% nie będziemy mieli. Trzeciego, które może awansować oczywiście.

1

@DaPidejpi Wtedy 3 drużyny będą miały po 4pkt, czyli liczy się wtedy mała tabelka. Jeśli wygramy dwoma bramkami to będziemy w niej najlepsi i wychodzimy z pierwszego miejsca.
Identyczna sytuacja była wczoraj. Dania miała tyle samo pkt co Finlandia, ale ich wyprzedziła mimo, że z nimi przegrała.

5

@Nihas Oczywiście, że nie.

3

Sezon się jeszcze nie zaczął, a Barcelona już ma pierwszy sukces za sobą:
https://www.facebook.com/508091522569148/posts/4354277694617159/

6

Nie wiem czy było:
,,Kiedyś marzyłem, żeby mieć koszulkę Ronaldo. Po meczu z Juventusem zapytałem więc Cristiano, Czy mogę prosić go o wymianę. On nawet na mnie nie spojrzał, po prostu odburknął "NIE". Poczułem się wtedy bardzo mały"~
Robin Gosens

A wczoraj zagrał bardzo dobry mecz właśnie przeciwko Ronaldo :D

0

@kkbarca Będzie się wymieniał pozycjami z Fatim, jeden na skrzydełku, drugi na 9 i po chwili zamiana.

2

@marian_konopka Tak samo jak 3/4 kraju wróciło dzisiaj po blamazu z Hiszpanią :)

1

@adrian89 Nie Marca tylko ludzie komentujący pod artykułem Marci. To może być każdy.

0

Przeglądam sobie teraz komentarze pod artykułem Marci na temat meczu i z tego co widzę to Hiszpanie chcą dymisji Luisa Enrique. Racja, ostatni dobry mecz był tak naprawdę na jesieni z Niemcami (to był nawet genialny mecz), a potem ledwo wygrali z Gruzją i nie najlepsze wejście w Euro...
A wy jak myślicie, Enrique się nie sprawdza i powinien odejść po (zakładam, że nieudanym) Euro, czy pozwolić mu jeszcze poprowadzić reprezentację na mundialu w Katarze?

9

@marian_konopka Idź spać, bo bredzisz

5

Jak ja nie lubię takich wypowiedzi, gdy już przed meczem wielcy kibice zapowiadają wielkie lanie. 3:0, 4:0 czy 5:0... Nie dało się tego kuźwa czytać. Rozumiem, że pierwszy mecz optymizmem nie napawał, ale żeby wysmiewac kibiców, którzy wierzą? A takich komentarzy była masa.
Bardzo dobrze, że nasza kadra pokazała tym wszystkim dzisiaj środkowy palec.

A co do meczu, to druga połowa była genialna pod względem kibicowskim. Najpierw ryk na całe osiedle po golu Lewego, a już dwie minuty później jeszcze głośniejszy wrzask po niestrzelonym karnym Moreno :D
Bardzo dobry meczyk, pełen walki, teraz trzeba wygrać ze Szwedami i liczyć na remis w drugim meczu :)
Vamos Polonia!
Nie mam głosu, rano do pracy, ale było warto :D

0

@SaulGoodman Z trzeciego miejsca na pewno, ale ja jednak liczę, że zajmą czwarte :D

3

@Kacper1432 Jak Alba dzisiaj nie zagra to już wiemy dlaczego :))

0

@Vebrol Dokładnie tak!!1! Węgierska mafia!

1

@grzechdaszek Wymień skrzydłowego, który nie traci piłek XDD

3

@marcin000019 Właśnie pokazał ładną indywidualną akcją

1

@Dagoneus No niestety na to wygląda :/

2

Czyli dzisiaj dzień, w którym faworyci przegrywają, dobrze wiedzieć :)

35

Jeśli się nudzisz, pomyśl o tym jak nudny wieczór będą mieli dzisiaj Unai Simon, Laporte i Pau Torres xD

0

@koksik2700 Za 2 tygodnie idę na jego koncert. Pierwszy od grudnia 2019, ale się jaram.

1

@karszun Zakończył karierę reprezentacyjna

5

Fajne pojedynki szybkościowe jutro będą na skrzydełku, Jóźwiak vs Alba :D

1

@Sulimo Wygrana Słowaków lub remis. Nie ma większej różnicy.

0

@takisobiektos Jak się niewiele zmieniła skoro na mundialu daliśmy dupy po całości, a na Euro byliśmy rewelacją turnieju? :D

0

@TuraVer Bez Jóźwiaka nie ma co wychodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?