Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartas7VeB Najgorsze co by się mogło przytrafić Barcelonie.
@Pawlak1992 Czemu? To jest bardzo dobry trener.
@LisekJeśli mówisz w kontekście dużego transferu to tu wszystko zależy ile dostaniemy ze sprzedaży graczy. A jeżeli nie o to Ci chodzi to nie rozumiem komentarza.
0
@Sysia11 Luz, zostanie
2
Nagelsman idzie do Bayernu, Flick zostanie selekcjonerem repki Niemiec. Pozostaje Guardiola (jeśli wygra LM z City to może chcieć odejść) i ewentualnie jeszcze awans Pimienty.
Jeżeli nie któryś z tych dwóch to chciałbym pozostania Koemana. Przy dobrych wzmocnieniach da sobie radę. Awnas Iñakiego Peñi, Orellany i Moriby oraz przyjście Emersona, Garcii, Lisandro, Depaya i Agüero. Jeśli się będzie dało to powalczyć o Gaye, jakiegoś klasowego pomocnika, jakąś 9 (Haland lub Kane) i może o Bryana Gila? Oczywiście wszystko w miarę możliwości.
Dodatkowo ogrywanie Konrada, Nico, Balde i Gaviego (w rytmie pierszej drużyny, ale jako piłkarze Barcy B).
Out: Neto, Lenglet, Firpo, Umtiti Pjanic, Trincao, Coutinho, Braithwaite, Griezmann przy dobrej ofercie i Dembele jeśli nie przedłuży kontraktu.
I lecimy z tematem w przyszłym sezonie. Vamos Barca!
6
Szkoda, ale co Peña jest kocurem...
6
Iñaki Ter Peñsteigen
0
@Rust_Cohle No właśnie nie ma dlatego w najważniejszych meczach zazwyczaj daje dupy.
1
@Kamilos84 Ciekawe czy jakiś Polak wysłałby do klubu przetłumaczone te słynne skriny gdy Zielu świętował zwycięstwo Realu w El Clásico :D
Jeszcze by się akcja podobna do tej z Sergim Guardiolą powtórzyła xD
0
ZZZIELUUU brawo!!
0
@Dankhog Masz w dyskusji 7 komentarzy niżej
0
Tak, włączyłem transmisję, przepraszam
9
@inViNcibl3 Taki trochę madrycki :D
1
Zasłużony gol dla Murcii
0
Barca B gra z Murcia dwumecz czy jeden mecz? Bo jakoś przegapiłem informację.
I druga sprawa, ma ktoś link do meczu?
1
@Kengo Niedziela nie sobota :D
0
@YeastMoss No jak to co... Test.
3
@Messibestplayerintheworld Na Twitterze czy Instagramie?
0
On obchodzi dzisiaj... urodziny.
Wszystkiego Najlepszego Panie Dariuszu!
https://www.facebook.com/watch/?v=684151645666896
0
@YeastMoss Wiem na czym to polega i to jest właśnie bez sensu, nie chcę by zasady były naginane tylko zmienione (dla wszystkich). Jeśli zrobią mu test to nie widzę sensu, dla którego miałby siedzieć w domu.
A co do testów to na pewno mają je przed każdą podróżą, a w niedzielę lecą do Bilbao, więc na pewno by miał.
0
@YeastMoss Nie czytasz ze zrozumieniem, przecież napisałem o testach, które mają robione praktycznie co chwilę. Jeśli będzie pozytywny to wiadomo, że ma nie grać.
5
@Barca1992 Dla gwałtu zero litości, dostaniesz dożywocie. Sorry.
1
@kamilop Nie mówię o amatorskim kopaniu piłki na orliku tylko o profesjonalnych drużynach.
W większości drużyn lewonożni są zazwyczaj: jeden stoper, lewy obrońca, jeden skrzydłowy, czasem jakiś pomocnik i czasem napastnik. Jasne, że jest różnica, więcej jest prawonożnych, ale nie aż tak więcej jakby się mogło wydawać.
0
@pele1282 Cóż za bezsens. Bo piłkarze to mało testów mają robionych... Niech wraca normalność.
1
@kamilop Na pewno więcej, ale czy aż tak? Nielicząc bramkarza w każdym wyjściowym składzie około 4 takich zawodników się znajdzie, a to prawie połowa.
Wiesz kto ostatnio gra w ataku City? Bernardo, Mahrez i Foden. Sami lewonożni.
18
@Barca1992 Ale żeby do tak okrutnego czynu przyznawać się publicznie... Nie masz wstydu
5
@DaPidejpi Identycznie, sam nad tym niedawno rozważałem.
Tak samo zawodnicy lewonożni mają zazwyczaj dużo słabszą prawą nogę niż piłkarze prawonożni lewą.
19
@AdamS9882 Bez dobrego podania? Przecież podanie to on ma prawie najlepsze w całej drużynie...
1
@mr_robot Ja jednak wolałbym nie marnować potencjału taktycznego Xaviego na tak młodą kadrę. Zagrajmy jeszcze rok/dwa z Koemanem. Potem dwa/trzy z Pimientą. I w tym czasie Xavi jeszcze bardziej doszkoli się w kwestiach taktycznych, nabierze niezbędnego doświadczenia oraz otrzyma zdecydowanie lepszą kadrę niż mógłby otrzymać teraz.
Tenas- 24 lata
Dest- 25 lat
Emerson- 27 lat
Araujo- 27 lat
García- 25 lat
Balde- 23 lata
Nico- 24 lata
Moriba- 23 lata
Pedri- 24 lata
Orellana- 27 lat
Puig- 27 lat
Gavi- 21 lat
Fati- 24 lata
Konrad- 25 lat
Wiadomo, że wszyscy nie zostaną, ale to są aktualnie nasze największe talenty. Trzeba odczekać te 5 lat, wtedy wszyscy naraz będą w wieku najlepszym do wygrywania. Dodać do tego cały potencjał trenerski Xaviego i może wyjść coś naprawdę fenomenalnego, być może nawet na miarę Pepa. To byłoby dopiero pełne wykorzystanie potencjału. Jestem w stanie poczekać by :D
1
@amanter Nabić trofea w tym samym PSG, które w tym sezonie zdobyło ich mniej niż my? :D
1
@lambard Po: Emerson
Śo: García i jeden z dwójki Lisandro/ Torres. Kounde mnie nie przekonuje, za dużo błędów robi.
Lo: Balde. Wątpię w transfer Gayi.
Pomoc: Thiago/Auorar/Mount
Skrzydło: Depay
N: Aguero
I taka kadra:
-Ter Stegen, Peña
-Dest, Emerson, Araujo, García, Pique, Lisandro, Mingueza, Alba, Balde
-De Jong, Pedri, Griezmann, ktoś z ww trójki, Puig, Busi, Moriba, Orellana, Nico
-Messi, Dembele, Depay, Konrad, Agüero, Fati
Realne.
0
@Vane Zidane ma z tym jeszcze większy problem, ale czy to oznacza, że Koeman nie ma go w ogóle? Przecież w pewnym momencie musiał grać dwoma 18latkami w środku pomocy, bo reszta jest albo słabsza albo kontuzjowana. Mingueze wyjął z całkowitej konieczności, a przecież był on jedynie solidnym średniakiem w III lidze. Przypomnij mi, kto gra u nas na 9? Naprawdę uważasz, że nie mamy problemów z kadrą? A co do braku rotacji to się zgadzam, choć zauważ, że za bardzo nie ma kiedy ich ostatnio stosować. Każdy mecz, który wygrywamy to zaledwie jedną bramką. I tak jest od początku kwietnia. Wcześniej rotacje były, choć mogły być lepsze.
A co do formy to sugerowałem się tym, że złapaliśmy ją na początku lutego i potem się rozpędzalismy. Wyglądało to naprawdę świetnie, ale przerwa reprezentacyjna wybiła nas z rytmu.