0

@Bartas7VeB Najgorsze co by się mogło przytrafić Barcelonie.
@Pawlak1992 Czemu? To jest bardzo dobry trener.
@LisekJeśli mówisz w kontekście dużego transferu to tu wszystko zależy ile dostaniemy ze sprzedaży graczy. A jeżeli nie o to Ci chodzi to nie rozumiem komentarza.

0

@Sysia11 Luz, zostanie

2

Nagelsman idzie do Bayernu, Flick zostanie selekcjonerem repki Niemiec. Pozostaje Guardiola (jeśli wygra LM z City to może chcieć odejść) i ewentualnie jeszcze awans Pimienty.

Jeżeli nie któryś z tych dwóch to chciałbym pozostania Koemana. Przy dobrych wzmocnieniach da sobie radę. Awnas Iñakiego Peñi, Orellany i Moriby oraz przyjście Emersona, Garcii, Lisandro, Depaya i Agüero. Jeśli się będzie dało to powalczyć o Gaye, jakiegoś klasowego pomocnika, jakąś 9 (Haland lub Kane) i może o Bryana Gila? Oczywiście wszystko w miarę możliwości.
Dodatkowo ogrywanie Konrada, Nico, Balde i Gaviego (w rytmie pierszej drużyny, ale jako piłkarze Barcy B).
Out: Neto, Lenglet, Firpo, Umtiti Pjanic, Trincao, Coutinho, Braithwaite, Griezmann przy dobrej ofercie i Dembele jeśli nie przedłuży kontraktu.
I lecimy z tematem w przyszłym sezonie. Vamos Barca!

6

Szkoda, ale co Peña jest kocurem...

6

Iñaki Ter Peñsteigen

0

@Rust_Cohle No właśnie nie ma dlatego w najważniejszych meczach zazwyczaj daje dupy.

1

@Kamilos84 Ciekawe czy jakiś Polak wysłałby do klubu przetłumaczone te słynne skriny gdy Zielu świętował zwycięstwo Realu w El Clásico :D
Jeszcze by się akcja podobna do tej z Sergim Guardiolą powtórzyła xD

0

ZZZIELUUU brawo!!

0

@Dankhog Masz w dyskusji 7 komentarzy niżej

0

Tak, włączyłem transmisję, przepraszam

9

@inViNcibl3 Taki trochę madrycki :D

1

Zasłużony gol dla Murcii

0

Barca B gra z Murcia dwumecz czy jeden mecz? Bo jakoś przegapiłem informację.
I druga sprawa, ma ktoś link do meczu?

1

@Kengo Niedziela nie sobota :D

0

@YeastMoss No jak to co... Test.

3

@Messibestplayerintheworld Na Twitterze czy Instagramie?

0

On obchodzi dzisiaj... urodziny.
Wszystkiego Najlepszego Panie Dariuszu!
https://www.facebook.com/watch/?v=684151645666896

0

@YeastMoss Wiem na czym to polega i to jest właśnie bez sensu, nie chcę by zasady były naginane tylko zmienione (dla wszystkich). Jeśli zrobią mu test to nie widzę sensu, dla którego miałby siedzieć w domu.
A co do testów to na pewno mają je przed każdą podróżą, a w niedzielę lecą do Bilbao, więc na pewno by miał.

0

@YeastMoss Nie czytasz ze zrozumieniem, przecież napisałem o testach, które mają robione praktycznie co chwilę. Jeśli będzie pozytywny to wiadomo, że ma nie grać.

5

@Barca1992 Dla gwałtu zero litości, dostaniesz dożywocie. Sorry.

1

@kamilop Nie mówię o amatorskim kopaniu piłki na orliku tylko o profesjonalnych drużynach.
W większości drużyn lewonożni są zazwyczaj: jeden stoper, lewy obrońca, jeden skrzydłowy, czasem jakiś pomocnik i czasem napastnik. Jasne, że jest różnica, więcej jest prawonożnych, ale nie aż tak więcej jakby się mogło wydawać.

0

@pele1282 Cóż za bezsens. Bo piłkarze to mało testów mają robionych... Niech wraca normalność.

1

@kamilop Na pewno więcej, ale czy aż tak? Nielicząc bramkarza w każdym wyjściowym składzie około 4 takich zawodników się znajdzie, a to prawie połowa.
Wiesz kto ostatnio gra w ataku City? Bernardo, Mahrez i Foden. Sami lewonożni.

18

@Barca1992 Ale żeby do tak okrutnego czynu przyznawać się publicznie... Nie masz wstydu

5

@DaPidejpi Identycznie, sam nad tym niedawno rozważałem.
Tak samo zawodnicy lewonożni mają zazwyczaj dużo słabszą prawą nogę niż piłkarze prawonożni lewą.

19

@AdamS9882 Bez dobrego podania? Przecież podanie to on ma prawie najlepsze w całej drużynie...

1

@mr_robot Ja jednak wolałbym nie marnować potencjału taktycznego Xaviego na tak młodą kadrę. Zagrajmy jeszcze rok/dwa z Koemanem. Potem dwa/trzy z Pimientą. I w tym czasie Xavi jeszcze bardziej doszkoli się w kwestiach taktycznych, nabierze niezbędnego doświadczenia oraz otrzyma zdecydowanie lepszą kadrę niż mógłby otrzymać teraz.
Tenas- 24 lata
Dest- 25 lat
Emerson- 27 lat
Araujo- 27 lat
García- 25 lat
Balde- 23 lata
Nico- 24 lata
Moriba- 23 lata
Pedri- 24 lata
Orellana- 27 lat
Puig- 27 lat
Gavi- 21 lat
Fati- 24 lata
Konrad- 25 lat
Wiadomo, że wszyscy nie zostaną, ale to są aktualnie nasze największe talenty. Trzeba odczekać te 5 lat, wtedy wszyscy naraz będą w wieku najlepszym do wygrywania. Dodać do tego cały potencjał trenerski Xaviego i może wyjść coś naprawdę fenomenalnego, być może nawet na miarę Pepa. To byłoby dopiero pełne wykorzystanie potencjału. Jestem w stanie poczekać by :D

1

@amanter Nabić trofea w tym samym PSG, które w tym sezonie zdobyło ich mniej niż my? :D

1

@lambard Po: Emerson
Śo: García i jeden z dwójki Lisandro/ Torres. Kounde mnie nie przekonuje, za dużo błędów robi.
Lo: Balde. Wątpię w transfer Gayi.
Pomoc: Thiago/Auorar/Mount
Skrzydło: Depay
N: Aguero

I taka kadra:
-Ter Stegen, Peña
-Dest, Emerson, Araujo, García, Pique, Lisandro, Mingueza, Alba, Balde
-De Jong, Pedri, Griezmann, ktoś z ww trójki, Puig, Busi, Moriba, Orellana, Nico
-Messi, Dembele, Depay, Konrad, Agüero, Fati

Realne.

0

@Vane Zidane ma z tym jeszcze większy problem, ale czy to oznacza, że Koeman nie ma go w ogóle? Przecież w pewnym momencie musiał grać dwoma 18latkami w środku pomocy, bo reszta jest albo słabsza albo kontuzjowana. Mingueze wyjął z całkowitej konieczności, a przecież był on jedynie solidnym średniakiem w III lidze. Przypomnij mi, kto gra u nas na 9? Naprawdę uważasz, że nie mamy problemów z kadrą? A co do braku rotacji to się zgadzam, choć zauważ, że za bardzo nie ma kiedy ich ostatnio stosować. Każdy mecz, który wygrywamy to zaledwie jedną bramką. I tak jest od początku kwietnia. Wcześniej rotacje były, choć mogły być lepsze.
A co do formy to sugerowałem się tym, że złapaliśmy ją na początku lutego i potem się rozpędzalismy. Wyglądało to naprawdę świetnie, ale przerwa reprezentacyjna wybiła nas z rytmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?