Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 Ja od 8 lat nie mogę zasnąć bez kropel do nosa :))
A z ciekawości, gdzie i u kogo robisz?
0
@Maciej1078 To ty może łagodnie przeszedłeś, ja słyszałem, że ludzie nawet mdleją przy tym :D
0
@Lola120 Mój wujek miał i ja też w ciągu parunastu miesięcy raczej będę musiał się podjąć tego żabiego, bo jest coraz gorzej :/
Podobno sama operacja jeszcze nie jest tragiczna, ale zmienianie wacików przez kilka dni po niej to dramat.
5
@Jestjakjest Indywidualnie chyba Francja, ale jeśli miałbym wskazać, które pokolenie będzie w stanie stworzyć lepszą drużynę to wskazałbym Hiszpanię
4
Przełamanie Adamy, w końcu asysta :)
0
@squeamish Myślę, że z ciekawości na pewno przynajmniej raz wszedł na jakąś polską stronę Barcelony. Przejrzał sobie 5 wpisów na La Rambli po czym zamknął kartę i pomyślał ,,nigdy więcej" :D
0
@Bogan Przecież w Barcelonie może jeden mecz zagrał na prawym xD
2
A ja tam chcę żeby Cadiz się utrzymało. Nie lubię tej drużyny, mecze z nimi są okropne, ale odkąd awansowali do primera ani razu z nimi nie wygraliśmy...
W przyszłym sezonie dwa razy po manitce i Kadyks może lecieć do drugiej ligi.
Jedynie szkoda, że Granada spada, ale oni są sami sobie winni. Grać z Espanyolem, który o nic nie walczy i nie móc strzelić gola marnując przy tym rzut karny...
0
@Messibestplayerintheworld Lewe skrzydło: 1. Fati 2. Ferran
Prawe skrzydło: 1. Jakiś transfer konieczny, jeśli nie Raphinia to może Antony. Ewentualnie dać szansę Trincao , u Xaviego się może rozwinie 2. Abde
0
@Danny Gaucho Serio już 100? Flashscorze co innego podaje :D
1
@MesQueUnClub96 Sześćdziesiona
1
@The Game 10 Guru dziennikarski potwierdził
2
@Rewolucja123 Oby nie.
0
@MesQueUnClub96 No to 100 mln albo 120. Nie o to w tym komentarzu chodzi xD
0
@taris No ciebie boli czytanie najwidoczniej. Napisałem, że Perez będzie chciał dokonać jakiegoś medialnego transferu, który zamaże trochę ślad po porażce operacji ,,Mbappe".
Zresztą Benzema może też cofnąć się na ,,10", nie musi wcale grać na szpicy. Granie dwoma napastnikami też nie jest Realowi obce. Czy naprawdę muszę to tłumaczyć?
0
To teraz wściekły Perez płaci Bayernowi 80 mln za pakiet Lewandowski-Gnabry :D
Swoją drogą, myślicie że Real ruszy teraz po Lewego? Perez będzie chciał się odkuć dokonując jakiegoś medialnego transferu. Haland odpadł, Mbappe odpadł, więc zostaje Lewy albo ewentualnie Salah.
0
Niestety raczej Everton idzie po spadek :/ Wątpię by wygrali w ostatniej kolejce z Arsenalem na wyjeździe. Leeds natomiast ma Brentfort, więc będzie miało o wiele łatwiej.
A niestety ze względu na oddalający się transfer Raphini :/
0
@Ferran W tle ktoś krzyknął co słychać Dembele więc ten kciuk to bardziej reakcja na to XD
0
@YouTuber Tylko Prawo i Sprawiedliwość wielkiego Pana Jarosława
8
@jordus100 Czyli jednak nie rozumiesz
8
@Messibestplayerintheworld Robert to jest jednak prawdziwy cule
0
@Kgorecki2500 Średnio robi, jedno skrzydło musi robić wiatr przy linii, a ani Torres ani Fati tego nie zagwarantują :/
1
@VamosRakieta Bardziej coś w stylu jak kwestia godzin :D
1
@Janiama Ja tak samo, pod sektorówka ;)
0
@jeyx77x Dokładnie. I to golazo Grzelczaka :)
7
Cristiano Ronaldo nigdy nie strzelił gola Lechii Gdańsk. Leo Messiemu natomiast udała się ta sztuka.
#Factos
12
@DaPidejpi Aduriz jeszcze strzelił w superpucharze w 2015.
1
Haland raper.
Co ciekawe teledysk nagrali pod Warszawą podczas zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Norwegii :D
1
@arcziFCB Nie, ale byłem w Blanes i Lloter del mar, a to obok :)
0
@OsamaDembele 1. 1 miejsce
2. Zwycięstwo