Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@jeyx77x Przecież już @robertlewandowski ma tu konto :)
1
@PatrychoO Moje oczy
13
OFICJALNIE: Robert Lewandowski piłkarzem FC Barcelony!
Pierwszy Polak w historii Dumy z Katalonii!
Vaaamosss Robert!
4
Romero nauczył Salvatora jak przywitać Roberta po polsku :D
0
@Zieliniak Racja, transfer jest już potwierdzony przez najlepszych dziennikarzy, agentów czy nawet sam Bayern, ale za ,,oficjalke'' uznaje się komunikat klubu kupującego i na to właśnie czekamy ;)
5
@Culer_1906 Romero mówi, że znowu dzieją się rzeczy
4
@Vebrol Jeszcze brakuje żeby Fabrizio obok cytowania Borka, Włodarczyka i Bońka zacytował Radio Maryja :D
4
@taris Zapewne tak
0
@Schoogs No to niezły świr ;D
2
@Kgorecki2500 Jak instruktor uzna, że już ogarnąłeś plac to cię i na wioski zabierze. Bez pośpiechu, aby się dobrze wszystkiego nauczyć;)
2
@Kgorecki2500 Pierwsze jazdy to plac zazwyczaj, nie bój żaby! będzie dobrze, to nic trudnego :)
3
@KrychaFCB I bardzo dobrze
3
@Emhyr Jezu, przez chwilę miałem nadzieję, że na serio w tle puścili hot16 Korwina :D
2
Szczerze mówiąc dopiero teraz do mnie dociera co się właśnie wydarzyło, mimo że cała saga trwa od dwóch miesięcy :D Jesteśmy świadkami największego transferu w historii polskiej piłki, najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki i to do naszego klubu za rozsądną cenę. Dodatkowo Robert rozwiąże (prawdopodobnie) problem jaki mamy od 3 sezonów z pozycją numer 9 i ogromną nieskutecznością... To jest jedne z najwspanialszych okienek transferowych w życiu, na pewno będziemy opowiadać o tym transferze dzieciom, jesteśmy świadkami historycznej transakcji. Teraz tylko trzymać kciuki za Roberta by poprowadził nas do sukcesów a siebie samego do upragnionej złotej piłki :)
0
@AmigoBlancos Sebastian Szymański
1
@QuaReL Może ty jako pierwszy :))
0
@Emhyr To by znaczyło, że Frenkie na 100% odchodzi
0
@AlexDark00 Wątpię, 11 raczej dla Raphini. Coś mi mówi, że Kessie weźmie 15, a jeśli nie 15 to 24 i wtedy Garcia 12 albo 22
0
@AlexDark00 Nie będzie miał, bo Ferran zostałby bez numeru
@jeyx77x Były dzisiaj płoty, że Rafa ma dostać 11 właśnie. A co do Gaviego to Laporta mówił, że podpiszą kontrakt jak skończy 18 lat, a to się stanie 5 sierpnia także powinien się załapać na numer Generała :)
0
@Rhaan W Sevilli :)
2
Jak widzicie numery na przyszły sezon obstawiając w tym momencie najbardziej prawdopodobny wygląd kadry (przyjście jeszcze Kounde, Lewego, Azpilicuety i niestety Alonso oraz pozostanie Desta, De Jonga i jednego dwójki Pjanic/ Collado). Moje typy to:
1. Ter Stegen
2. Dest
3. Pique
4. Araujo
5. Busquets
6. Gavi
7. Dembele
8. Pedri
9. Lewandowski
10. Fati
11. Raphinia
12. Pjanic/ Collado
13. Peña
14. Nico
15. Kessie
16. Azpilicueta
17. Aubameyang
18. Alba
19. Ferran
20. Roberto
21. De Jong
22. Kounde
23. Christensen
24. Garcia
25. Alonso
1
@Kgorecki2500 Też jestem na bezpieczeństwie narodowym :D
0
@Janas11224 Michael Jackson, Freddie i Krzysio Krawczyk :)
3
@Tasde Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że w sparingach nie gra się na wynik?
1
@HypeR Torre, Collado i Alex Valle
5
Xavi dawaj te składy
1
@misiek12319 Tortilla
2
@Albatros Identycznie plus jeszcze Casado i może ten Valle
3
@tristan87 Maski są po to żeby zakryć smutek Roberta, że jeszcze musi pracować dla Niemca
2
Oficjalna Raphini będzie jeszcze dzisiaj czy może jutro/pojutrze, jak myślicie?