2

@Sulimo @MysticCat @Lola120 Czuby też pozdrawiają ;)

0

@highway O 4 będzie wiadomo dopiero

1

@Mroziu Jeszcze Bernardo za Frenkiego i by było pięknie :)

0

Żul sera Kounde

0

@Messibestplayerintheworld Ale w 3-4-3 jako wahadłowy czy lewy skrajny obrońca?

2

Jednak słabi jesteśmy w tą siatkówkę

0

@Wilczeq Brakuje najpopularniejszego ,,z czuba". Tak się chyba w całej Polsce mówiło :D

0

@NorbiTBOB GR jest kazacka, ale droga xD W elkach z tego co wiem to się jeździ tymi klasycznymi yariskami.

1

@Kgorecki2500 Narazie początki, także wydaje ci się, że yariska fajnie śmiga, ale uwierz że nie xD
Według mnie idealny samochód na początek to Hyundai i20, może jeszcze i30.
Jeżeli natomiast chodzi o toyotę to tylko i wyłącznie corolla, ale ona droga jest :/
Polecam jeszcze Seata Leona.

2

Czyli Laporta teraz spróbuje wykupić Kounde z Chelsea. Sprytnie

0

Ale akcja Iviego! 3:0 Raków :)

0

Włączyłem transmisje w pierwszej polowie- po 5 sekundach Raków dodaje czerwo.
Teraz włączyłem transmisje w drugiej połowie i po 10 sekundach Astana dostaje xD

0

No i Raków w 10...

20

,,Brazylijczyk założył „22” Oscara Minguezy, a Duńczyk „15” Clementa Lengleta. Obaj obrońcy mogą jednak opuścić Camp Nou tego lata."
Przecież Clement już od dawna jest w Tottenhamie ;)

0

@Culer_1906 Kounde też nie jest pewnym punktem obrony. Ostatni sezon miał dość przeciętny. Do tego często odcina mi się prąd.

31

Zazdro Robert tej foty z Alemanym

7

Me llamo Robert, soy de Polonia, vivo en Barcelona- Lewy po pierwszej lekcji hiszpańskiego :D

8

@Tridente2015 Byliśmy świadkami największego przekrętu XXI wieku

1

@Kgorecki2500 Z ruszaniem pod górkę zazwyczaj jest największy problem na poczatku :)

5

@seba1324 Dzisiaj bez szału, ale tydzień temu dobrze zagrał :) ogółem chłopak ma 18 lat i dopiero co debiutuje w pierwszej drużynie Barcelony... A jeszcze miesiąc temu pykał w trzeciej lidze. Będą z niego ludzie

8

Aubameyang, Raphinia, Ansu Fati, Memphis, Dembele- 5 napastników dzisiaj z golem... A jeszcze przecież nie zadebiutował Lewy... No i Ferran narazie jeszcze poza grą. Niesamowita będzie to rywalizacja w ataku, a którym już teraz jest ciasno. Nie widzę miejsca dla Abde, a i na miejscu Memphisa (ze względu na minuty przed mundialem) zdecydowałbym się odejść (choć go bardzo lubię). Zrobiło się po prostu ciasno, co nas kibiców może tylko cieszyć :)

0

@sevs Ten Inter to by walczył w zeszłym sezonie ze Stomilem o utrzymanie w pierwszej lidze

2

Świetny meczyk. Kiedy my ostatnio wygraliśmy tyloma golami? Albo chociaż wbiliśmy manite? Nieważne, że to tylko Miami. Świetne wprowadzenie Raphini. Widać, że drużyna mądrze się rozwija, idzie małymi kroczkami do przodu. Oby tak dalej :)

0

@Encore Piękne golazo

0

Memphis Szapu Bas

5

Jako drużyna zajebisty meczyk dzisiaj gramy. Szkoda że to tylko Inter Miami :D

5

Ale te stroje są piękne

1

@QQL5 Oj piękne by to było :)
Chociaż ciężkie do zrealizowania a jeszcze ciężej byłoby zdobyć bilety :/ W razie czego jest jeszcze Warszawa i Szachtar :D
A w moim mieście liga konferencji (narazie eliminacje) :)

2

@Vebrol Bon dia

4

@Sulimo Kiedyś: w punkt
Teraz: bredzisz lub lewus się skonczyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?