Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W United w drugiej połowie też
0
@Cule1234 Ciekawe czy faktycznie to ostatnia oferta i ile wynosiła :)
0
@tristan87 Robert zaczął sprzedawać kubki Barcelony
3
Wiadomo czy będzie jakaś transmisja? Albo raczej gdzie (bo jakaś na pewno będzie :D)
0
@Criss18Barca O Stalowej Woli zapomniałeś. Na pewno będą groźniejsi niż Korona, Unia i Kszo.
0
Coś się dzisiaj stanie
4
Krychowiak oficjalnie w Al Shabab
0
Tu raczej chodzi o dopięcie drugiej dźwigni finansowej. Romero pisał o ,,rewolucji transferowej", a taka ma właśnie nadejść po jej aktywowaniu (czytaj: niekoniecznie tylko transfery do klubu, ale przede wszystkim odejścia, rozwiązywanie kontraktów itd).
Z drugiej jednak strony podobno Lewy opuścił Majorkę i gdzieś leci, więc to też nie jest wcale niemożliwe :D Było też ostatnio info, że ogłoszenie transferu Lewandowskiego ma być nawet szybciej niż Raphini, a Raphinia jest już niemal dopięty według dzisiejszego info. Byłoby pięknie, ale ja jednak obstawiam aktywowanie dźwigni. Po tym zacznie się zabawa :)
8
@kryhaa Alexis był o klasę lepszym piłkarzem niż Asensio
2
Przecież jakby Ronaldo przeszedł do Barcy, a Messi kopałby w Paryżu to całe dzieciństwo można wyrzucić do kosza :D
Dobrze, że to nierealne
1
@Pawel13sz 105, w tym Lewy 28, Ansu 14, Aubameyang 12
0
@ViscaBarca123 Wiadomo może co z kontraktem Txus Alby? Zamierza przedłużyć?
23
Na 2% Raphinia nie dołączy do Barcelony
1
@skubi99 1. Barca Pepa
2. Barca Enrique
3. Bayern Juppa
4. City Pepa
5. Liverpool Kloppa
6. Bayern Flicka
0
Kochamy cię Dembouz
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1543628113732575233
2
@Pilka_jest_okragla Frenkiego strasznie po ludzku szkoda. Natomiast trzeba jednak patrzeć co jest najlepsze dla drużyny, a transfer Bernardo byłby świetny.
0
@MatizxD Ja mogę na piłkę wyjść jakbyś kiedyś chciał :D Ćwiczeń mam dość ostatnio
10
To nieźle :D
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1542995389363650564
0
@mindbender84 Jasiu w końcu powiedział coś mądrego (ostatnie zdanie)
0
@kamilop Postarają się pewnie o Bernardo i może Solera. Ten pierwszy byłby świetnym wzmocnieniem.
6
@msmsms Perła to jest najlepsze piwo w Polsce
0
@BorzyKrzys Młody następca Cristiano Ronaldo
0
@ViscaBarca123 Potrójny blok obrony Koulibalym na środku i dwoma takimi byczkami (Araujo i ten Riad) jako skrajni stoperzy to byłby piękny mur nie do przejścia :D
2
@GeneralXavi No to w takim razie kolega wyżej tylko :D
0
@Emhyr @GeneralXavi Nie zrozumieliscie drugiego dna tej wypowiedzi :)
0
Skoro Arthur został zaoferowany Barcelonie, to może warto zaproponować Juve wymianę na Pjanica?
1
@Lionel_Messi10 Pomagałem dziewczynie w przeprowadzce, dopiero wrocilem i też czas na piwk... jednak dopiero jutro, bo na 8 do pracy :))
0
@Transu96 Ja mam napoje za darmo to się podzieliłem :D Biedaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Transu96 Pracuję w maku i uwierz, że i z coli i całego zamówienia idzie się wytłumaczyć xD
26
@Ojciec5tkidzieci Chora kobieta