22

@Zorrocule Ilość nie znaczy jakość. Gavi to jeszcze dzieciak, który LM nie podbije, a Kessie przyszedł tu by pełnić rolę Seydou Keity. Jeżeli Barcelona chce podjąć równa walkę na trzech frontach to potrzebuje do tego Bernardo Silvy.

0

@MrPGG Ale fajnie by było tak Pedriego rozmnożyć :)

2

@MarcinVeB10 A Ty nie masz o ortografii, więc jest remis ;)

9

@MarcinVeB10 No chyba logiczne, że najpierw będzie transfer Auby i rejestracja Kounde xD a co do ,,szrotu":
Frenkie- zostaje
Depay- 50/50
Braithwaite- rozwiążą z nim kontrakt ostatniego dnia okienka
Dest- pewnie pójdzie do United
Lo żaden nie przyjdzie, zostanie Balde.
Pomogłem?

8

Z pozytywnych rzeczy to to, że odbanowali Gerarda Romero i że Kowalowi siadł kupon.

0

@Culer_1906 To jest dobra informacja, bo sprzeczna z tym co mówił ich dyrektor dzisiaj. Jeżeli City jednak podejdzie do negocjacji to stawiam, że transfer zakończy się na kwocie 60/70 mln.

5

@Limaker Tutaj większość ogląda mecze pisząc komentarze na LR i swoją opinię opierają na tym co powie komentator, także lepiej nie brać tego na poważnie co tu się pisze w przerwie meczu xD

10

@VegetaPolska Nic, bo będzie zarejestrowany.

0

@rasta212 Przez wszystkie 3 kolejki tyle nieobecności?

4

@VegetaPolska Przecież te słowa CR od razu po finale LM były zamierzone. Bale został bohaterem finału i ego Cristiano tego nie zniosło, chciał by to o nim mówiono. On nie rozegrał tego źle tylko dokładnie tak jak chciał.

10

@Medium Szczerze mówiąc wątpię by mu się chciało tyle grać xD Aby dociągnąć do mundialu w jak najlepszej formie, a potem już wakacje.

0

@BartqRKO No to nie tyle co przez rok tylko pół roku :)

1

@Witekk10 Jak to dobrze, że Mateu miał wtedy bana za czarne śmieszkowanie po 23 :)

1

@SelloutCrowd Mówisz, że tyle co przez 2 lata? :p

2

@Pawel13sz Ten zegarek pewnie kosztuje tyle ile Munuera zarobi przez rok :D

0

@thcmenel420 Z RSSS przegraliśmy mecz na otwarcie roku kalendarzowego bodajże kolejkę przed meczem z Atleti. Graliśmy wtedy fatalnie, w zespole były konflikty i ten legendarny już Messi, Neymar i Alves zaczynający na ławie :D Następny mecz to już właśnie ten wspomniany prze zemnie z Atletico. Oba te spotkania traktuję jako te kluczowe momenty tamtego sezonu, punkty zwrotne w marszu po tryplet :D

1

@barcelonaLM Tak, pierwsze 8 kolejek było dobre, nie traciliśmy bramek i sporo ich strzelaliśmy. Ale nie graliśmy wtedy z jakimiś tuzami, w międzyczasie przegraliśmy też z PSG w LM. W 9 kolejce przegraliśmy klasyk i od tamtej pory już więcej rzeczy zaczęło się sypać, głównie właśnie te rzeczy, które opisałem czego skutkiem było przede wszystkim stracenie pozycji lidera w lidze. Dlatego uważam to za słaby początek :)
Trzeba też pamiętać, że oczekiwania jakie się miało wtedy różnią się od oczekiwań jakie mamy teraz. W tym momencie wyniki z tamtego sezonu wydają nam się świetne, ale wtedy oczekiwaliśmy jednak czegoś jeszcze lepszego od Barcy :)

1

@jackdaniels Niestety raczej nie

15

-#Xaviout
-Przecież my w ogóle nie tworzymy sytuacji bramkowych,
-Gramy bez pomysłu, bez taktyki,
-Ten sezon jest już stracony,
-Generał był piłkarzem wybitnym ale trenerem jest niestety marnym...
Piękne się zestarzało, a potrzebowaliśmy na to zaledwie 45 minut :D

Pamiętacie sezon 14/15? Początek sezonu był słaby, gra nie była wybitna, Suarez kopał się po czole, foch w szatni, bolesna porażka z Realem, walka z PSG o pierwsze miejsce w grupie do ostatniej kolejki, wiele meczy rozegranych bez większego pomysłu na grę, aż doszło do tego, że w prasie zaczęło się mówić, że podczas najbliższego meczu z Atletico kibice uniosą białe chusteczki lub karteczki by okazać w ten sposób brak zaufania do Luisa Enrique i domagać się jego zwolnienia. Co robi Barca? Rozgrywa świetny mecz, pokonuje Atletico dominując przez całe spotkanie i rozpoczyna marsz po tryplet. Była połowa stycznia, a więc minęło już pół sezonu, a drużyna dopiero wtedy zaczęła się rozpędzać... Przed sezonem podobnie jak teraz dokonaliśmy wielu transferów, które jedynie czego potrzebowały to zgrania. Tak samo jest i teraz. Zobaczycie, że z Valladolid też długo będziemy męczyć bułe, a z Sevillą zagramy wyrównany mecz cios za cios, który może skończyć się remisem. Mamy przebudowany cały atak, 2 nowych obrońców, a może być nawet i 4, nastolatków w pomocy, którą być może wzmocni jeszcze jeden gracz klasy światowej... Chcąc niechcąc potrzebujemy tych 3 czy 4 miesięcy by wytworzyć pewne automatyzmy, by się zgrać. Xavi jest bardzo dobrym trenerem, co pokazał już w zeszłym sezonie ogrywając Real 4:0. Przez 2 miesiące graliśmy naprawdę świetnie. W tym sezonie też ta forma przyjdzie, daj Boże żeby na wiosnę kiedy zacznie się kluczowy moment sezonu. By wygrywać trofea nie trzeba grać od początku świetnie, trzeba rozsądnie wejść w sezon, nie gubić głupio punktów i z tygodnia na tydzień powoli się rozkręcać. Real w marcu przegrał z nami 4:0 po to by kilka miesięcy później wygrać Ligę Mistrzów, w 2016 roku identyczna sytuacja... Również Barca Guardioli w historycznym sezonie gdy zdobyli tryplet zaliczyli mocny falstart na początku sezonu. Nie mówię oczywiście, że wygramy tryplet, ale wiem, że zajdziemy w tym sezonie daleko, na pewno przynajmniej jedno trofeum wpadnie i niekoniecznie może być to tylko Puchar Króla.
Cierpliwości, bo będzie dobrze :)

1

@Ali094 XD daj buszka

2

Ter Stegen mvp pierwszej połowy. Pedri również dobry meczyk.

0

@prokofiew Większą presję odczuwa, z czasem to minie

1

@Janiama 4:0 dla Barcy

3

Bernardo Silva wrócił do pierwszego składu i City od razu traci punkty.
Po co nam ten Bernardo :)

1

@Freudysta @kamil295 Mistrz i tak w tym roku do Lublina idzie :)

0

@HansFCB Bardziej Bellotiego

3

@Emhyr Albo po prostu przesunąć okienko transferowe od powiedzmy 15 czerwca do końca lipca. Ligi się już dawno skończą, LM też, ewentualnie będzie jakiś turniej reprezentacyjny, ale to raczej nie przeszkadza. No i okienko skończy się ostatniego dnia lipca czyli idealnie tydzień przed startem najlepszych lig europejskich.

0

@Emhyr W tej chwili najbardziej to chyba Vinicius i Cortouis

1

@Comentateiro Myślę, że z takimi umiejętnościami nie będziesz w tej pracy debilem.
(hiszp. debil- słaby)

0

@Kimirionum Za to co zrobił.
@PatrykBarca Wiem, że nie ma szans, moje zdanie wyraziłem tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?