0

Ogromny szacun dla Karasia. Jak dla mnie powinien mieć top3 w plebiscycie PS

0

@Emhyr Aż takiego wrażenia nie robi, moim zdaniem max półfinał

15

Frenkie lubi capriciose, a Mateu zamówił hawajską
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1559624506485923841

0

@JarekS Fati i Balde, którzy wcale nie grali okej, ale Nico? On na nominacje zdecydowanie zasługuje, może nie grał jakoś wybitnie, ale na pewno solidnie z przebłyskami.

1

@MesQueUnClub_87 Mascherano :D

0

Ter Stegen- Kounde, Araujo, Christensen, Balde- Kessie, Frenkie, Pedri- Raphinia, Lewandowski, Aubameyang
Taki składzik bym dał za tydzień

4

Dobra, potrójną koronę przekładamy jednak na za rok :D

0

@Pewex Czasem może i ma, ale czy często to nie powiedziałbym xD

1

@Pawel13sz Jak przedłuży kontrakt to dostanie.

12

@Litman Barca nie ma kasy na zarejestrowanie i nagle kupi Lewego? Dajcie spokój może za rok o ile pozbędziemy się szrotu.
Barca nie ma kasy na zarejestrowanie i nagle kupi Raphinie? Dajcie spokój może za rok o ile pozbędziemy się szrotu.
Barca nie ma kasy na zarejestrowanie i nagle kupi Kounde? Dajcie spokój może za rok o ile pozbędziemy się szrotu.

0

@LosBlankos Wszystko zależy od tego czy z tą jego umowa faktycznie jest coś nie tak. Jeżeli tak to pewnie Laporta wytoczy mu proces lub będzie go naciskał do skutku stosując wszystkie swoje sztuczki.

1

@Sysia11 Dziękuję :) Teraz wszystko w nogach naszych piłkarzy :D
Vamos po el triplete de los tripletes :D

6

No i stówka ze wczorajszej wypłaty powędrowała prosto do betclicka. Jeżeli Barca wygra potrójną koronę, ja oprócz masy radości zgarnę 6k :) Łącznie 4 zakłady postawiłem żeby przy jakimkolwiek dublecie wyjść na plus parę stówek, a jak się wszystko skumuluje to wyjdzie około właśnie 6 tysięcy :D
Vamos Barca!! Ja wierzę :D

0

@BaroPodertos 5. Gol Memphisa
4. Gol Auby z Olotem
3. Pierwszy gol Dembele z Juve
2. Drugi gol Dembele z Juve
1. Raphinia z Realem

0

@Suzu Ja wiem, swoje szanse na pewno otrzyma i to nawet sporo. Ale chodzi o to, że młody może chcieć być ważnym graczem pierwszej 11, a tak raczej w tym sezonie nie będzie.

2

@Szmulek O Gaviego się najbardziej obawiam

1

@ini_barca Atak jest świetny, obrona też powinna dać radę, ale w pomocy właśnie brakuje kogoś takiego z topu. Żeby bić się o ligę mistrzów potrzeba jak najwięcej piłkarzy w wieku ok.24-28. W pomocy te warunki spełnia tylko De Jong i Kessie, w tym jeden jest na wylocie z klubu, a drugi ma pełnić bardziej rolę Seydou Keity. Wielkie tak dla Bernardo.

2

@KrwawiaceoczyVEB Typujesz, ze Roberto zejdzie w 30 minucie bo tak fatalny mecz zagra? :D

3

@cules100pro Widzę 10 odpowiedzi i ani jedna wprost nie odpowiedziała xD Tak, Mickiewicz jest dobrą wódką.

0

Gwizdy na Nazario

12

Gavi wychodzi po Araujo na prezentację, a wychodzą numerami (kapitanowie i członkowie Barcy B oddzielnie), tak więc to jest minioficjalka ,,6" na placach dla Gaviego :)

0

@tristan87 Narazie bardzo dobre wzmocnienia Stalowa zrobiła

0

@Striker Skąd się tacy ludzie biorą xD

1

@Striker Ja już zamawiałem koszulkę Kristiano a tu taki prank :v

0

@mesi8191 Ale o co tu się pytać? Przecież logiczne jest to, że jak coś sprzedajesz to na tym zarabiasz= zysk.

0

@Lionel_Messi10 No pewnie coś z Azpilicuetą albo Silvą powie, ale i tak dzisiejsze newsy same sobie zaprzeczają. Najpierw Romero mówi, że jest nagrzany tym co się dzieje, potem że będzie tsunami jak się okaże z kim Laporta je kolacje, a potem wychodzi na to, że Barca przez Tebasa może być za chwilę w ogromnej czarnej dupie xD

5

@mesi8191 Kretynem to w tym momencie jest tylko Tebas xD Jak można nie uznać sprzedaży praw telewizyjnych jako zysk?

8

Te wspaniałe i wielkie rzeczy, które miały się dziać teraz w Barcelonie to niezaakceptowane dźwignie przez Tebasa i poproszenie kapitanów by zeszli znowu z pensji? XD

71

@Kondziubarca Tsunami to się zrobi jak Laporta po tych wszystkich kolacjach wskoczy do basenu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?