8

@Jakchcesz Pique sypia z Laportą, a Gavi to ich syn

0

@TR3YWAY Jeśli 3-4-3 to bardziej w stylu tego co Xavi próbował w Katarze, czyli bez wahadłowych, a z dwoma defensywnymi pomocnikami, regulującymi tempo gry i dwoma ofensywnymi. Do tego ustawienia idealnie właśnie pasują cele transferowe Xaviego, dlatego nie zdziwi mnie jeśli faktycznie spróbuje tak grać:
Ter Stegen- Kounde, Araujo, Garcia- Busquets, Pedri- Bernardo, Gavi- Dembele, Lewandowski, Fati

11

@Criss18Barca Nie, bo nie miałby z kim grać technicznej piłki xD

0

@Kusco15 Maja ma same mądre wypowiedzi tylko wtedy jeśli odejmiemy te niemądre. Czyli wychodzi na to, że Maja ma same mądre wypowiedzi, ale wypowiada się raz na rok.

7

Bali się zemsty za ćwierćfinał w 2018, proste

2

@KrychaFCB No teraz to może i Czesiu jest starszy. Ale masz statystyki jak było wtedy gdy prowadził Lecha?

0

@Lola120 No to prawda, dramat jest ostatnio, niesamowity gorąc. Ale wiatrak to jednak boskie urządzenie, kupiłem kilka dni temu i jest nieporównywalna różnica, o niebo lepiej :) Za 89 zł w stokrotce jest jeszcze przez dwa dni promocja i mega polecam ten wiatrak, nawet z pensji studenckiej stać (przynajmniej mnie xD)
Gdzie pracujesz? :D

1

@Deviler Ewidentny dowód na to, że Lewy se queda ;)

5

@BorzyKrzys No ale po co takie komentarze pisać gdy wiesz, że koleżanka przeżywa ciężkie chwile? Jeżeli masz w sobie za dużo jadu to ugryź się w rękę.

1

@Ziemny Każdy przeżywa żałobę na swój sposób, @Sysia11 nikomu krzywdy nie zrobiła więc po co takie komentarze w jej stronę, a już zwłaszcza w dniu dla niej tragicznym?

0

@DIPENNN Polecam oglądać uważnie mecze

0

@AmigoBlancos Kontuzja Carvajala strzeliła Realowi dwa samobóje jak kontuzja Kariusa Liverpoolowi? A może Carvajal jest dla Realu tak kluczowy jak Salah dla Liverpoolu? Hiszpana nagle zaczyna brakować i nagle cała taktyka traci sens.
Zupełnie bez sensu porównanie, Salah nie jest kontuzjowany prawie nigdy, w dodatku jest kluczowym graczem i jasnym jest to, że wokół niego można zbudować taktyke. Co innego z Carvajalem, który był kontuzjowany pół życia.

5

Ansu Fati za pośrednictwem stories na Instagramie pochwalił się wzięciem udziału w wycieczce rowerowej z ziomkami. Czyżby zrobił to na przekór hejterom wieńczącym mu już koniec kariery z powodu rzekomego nawrotu kontuzji mięśniowej?

2

@Uukasz_93 I tutaj i tutaj, ale bardziej do pomocy

0

@wpwelement A miałem się uczyć do sesji...

1

@PatrykBarcelona No narazie to dwóch xD Do Barcelony C jeszcze trochę brakuje

11

@DonAndrzejos OFICJALNIE: Monchi był wczoraj w Barcelonie.

1

@kass18 23 czerwca

0

@Mow_mi_Douglas Moovit, korzystałem rok temu i było nawet lepsze niż w Polsce jakdojade

1

@PatrykBarca Albo 25% browarów starego, na nowe mieszkanie by starczyło

1

@Oskar00 Ja podobnie, aczkolwiek jego przyjście i Kessiego jest już niemal pewne.

3

@Messibestplayerintheworld Oby Koulibaly. Kounde zbyt często prąd się odłącza

3

@Oskar00 Christensen?

0

@VegetaPolska Sporo strasznie

1

@Pedri16Future Ostatni półfinaliści

0

@ViscaBarca123 A co powiesz o Arnau Pradesie, który grał w Cadete razem z Yamalem tylko na drugiej flance? Jak oceniasz jego talent, gdzie teraz awansuje?

6

Jeżeli mamy wyciągnąć jakieś pozytywy po tym zgrupowaniu to na pewno to, że powoli kształtuje nam się wyjściowa 11 jaka będzie wychodzić w najbliższych miesiącach/na mś.
Rok temu jak Sousa zaczął grać wahadłowymi i to właśnie oni byli najsłabszymi ogniwami w tej formacji. Ostatnio to się jednak zmieniło. Myślę, że teraz ukształtowało nam się dwóch naprawdę całkiem solidnych wahadłowych. Mowa oczywiście o Matim Gotówce i Nicoli Zalewskim. Tutaj trzeba podziękować Mourinho, bo to on tego drugiego zaczął wystawiać na tej pozycji, Nicola tutaj wygląda naprawdę dobrze. Jako rezerwowych wahadłowych widzę Frankowskiego (bardzo dobry sezon w Lens) oraz Jóźwiaka (szału nie robi, ale zawsze jak wchodzi z ławki to daje jakiś impuls).
Środek obrony wygląda bardzo pewnie z Dawidowiczem i Bednarkiem. Brakowało tylko tego trzeciego obrońcy, lewego skrajnego. Od paru miesięcy czekałem na debiut Kiwiora i gdy się go wreszcie doczekałem uważam, że to właśnie on powinien dostać szansę na tej pozycji. Świetne warunki fizyczne, chłop ma naprawdę duży potencjał by kiedyś zagrać w wielkim klubie.
Pierwszym bramkarzem zapewne będzie Szczęsny, ale Skorupski i Drągowski pokazali się z bardzo dobrej strony i to właśnie komuś z tej dwójki powierzyłbym rolę pierwszego bramkarza, ale wiadomo, jest jak jest.
Pierwszym napastnikiem wiadomo kto, a jeśli Michniewicz będzie chciał grać dwoma to u boku Lewego ktoś z dwójki Świderski/Milik.
No i na koniec aktualnie największy problem naszej kadry, główna przyczyna klęski z Belgią czyli środek pola. Niby mamy paru fajnych tam zawodników, ale niczego konkretnego. Bielik co chwilę u lekarza, Krychowiak nadaje się teraz tylko jako joker z ławki, Jaca to nie ten poziom, a Zielu w kadrze nie błyszczy. Mam nadzieję, że Moder wyleczy uraz na MŚ, bo jest on według mnie narazie jedynym pewniakiem wśród pomocników do pierwszego składu. Bardzo fajnie też ostatnio na kadrze prezentują się S.Szymański i Żurkowski.
Podsumowując:
Szczęsny
Cash, Dawidowicz, Bednarek, Kiwior, Nicola
Moder, Bielik/Żurkowski, Zieliński
Szymański/Świderski, Lewandowski

Ławka: Skorupski, Drągowski, Kędziora, Glik, Krychowiak, Żurkowski/Bielik, Linetty, Frankowski, Jóźwiak, Świderski/Szymański, Milik, Buksa
Obstawiam coś w tym stylu jeśli oczywiście wszyscy będą zdolni do gry.

1

@tommyVERceti Racja, dobrze że ze Szwecją, Anglia i Hiszpania Lewy nie grał bo byśmy wpierdziel dostali :/

1

W towarzyskim el Clasico bramkę na 3:2 strzelił Pique, nie Neymar ;)

1

@Kgorecki2500 Gdyby nie 2 remiski w naszej grupie to bym był 200 do przodu :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?