Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamoSBarca88 Bo parę razy krzyknęli wypierpapier? :D W takim razie 90% kibiców by miało zakaz stadionowy xD
1
@KibicBarcy123 Na pozycji Busiego mogą zagrać Nico i Kessie (prawdopodobnie przyjdzie), Roberto czy nawet Garcia (moim zdaniem to może być bardzo dobre posunięcie by go przesunąć na tę pozycję). W dodatku mówi się o transferze Zubimendiego. No i w rezerwach gra Casadó, który ma spory potencjał i za rok czy dwa warto go zacząć ogrywać (czyli wtedy kiedy właśnie odejście Busi).
Ci wszyscy, których wymieniłem to trochę więcej niż jeden 33letni piłkarz ;)
1
@Emhyr Jaka miejscowość? Bo w Lublinie sachara
1
@escarabajo Ale jednak też tylko 1 punkt nad strefą spadkową, w której mogą po następnej kolejce wylądować, bo grają ciężki mecz na wyjeździe z piątym w tabeli Internacionalem. Bardzo wyrównana liga.
1
@Cule1234 Jeśli będzie grał regularnie w PSG to nawet powinien pojechać
1
@Image Przecież wiadomo o co mi chodzi pisząc, że za darmo, nie ma co się czepiać za słówka :-)
3
@Emhyr Czemu mają nie być? Łapią się jeszcze w przedziale wiekowym. Inna sprawa, że Wirtz w tym roku zagrał 2 miesiące, a później kontuzja kolana, także on ma zerowe szansę na zwycięstwo.
@HansFCB Pozostaje nam kibicować Gaviemu
1
Koulibaly, Salah, Lewandowski, Soler, Gundogan- niby wszystkimi choć po trochu się teraz interesujemy w kontekście najbliższego okienka transferowego to wystarczy poczekać rok i każdego z nich byśmy mogli sprowadzić bez kwoty odstępnego, bo każdemu w czerwcu 2023 kończy się kontrakt :D
Do tego last dance Messiego i Modric spełniający swoje dawne marzenie o grze dla Barcy i jazda, piękną ekipę można stworzyć za darmo :)
2
@Sulimo Jest taka patelnia, że żyje tylko dzięki wiatrakowi
2
@Kamiloza91 Szansę na pewno dostanie i to już jest potwierdzone. Weźmie udział w presezonie z pierwszym zespole i jak ja wykorzysta to zostanie w rytmie pierwszej drużyny na cały sezon.
2
@Gomcio Za Sołzy nie wyszli z łatwej grupy na Euro, a za Czesia awansowali na mundial
0
Jeśli reprezentacja Polski wygra teraz 5 meczy z rzędu to Czesław Michniewicz będzie miał bilans 7-1-1 jako selekcjoner
1
@macio_944 Fejk, na memie jest ich 5, a Czesiu dostał 6.
0
@Nazio87 No i ezz xD
0
A więc tak to jest przegrywać 6:1
1
Nicola to diamencik. W 8 minut pokazał więcej niż wszyscy nasi skrzydłowi przez ostatnie 3 zgrupowania :D
2
@Benz Wiesz, że to jest sparing? Turniej towarzyski, na którym selekcjoner ma przetestować kogo tylko chce nawet Adamiakowa jeśli ma ochotę.
0
Żadne Raphinie, żadne Di Marie... Dawać nam tego Tousarda na skrzydełko
1
@P33ck Że też Gattuso godzi się tam iść...
0
@Vebrol Ja się za późno dowiedziałem, że przyjechała, gdybym wiedział wcześniej to na pewno bym podjechał, bo miałem dzisiaj wolne do 17 :D
2
@Barwindg Dwa sery i dodatkowa cebula do tego. No i dwa pikle, a w cheeseburgerze jeden. Te szczegóły to nie przez mój fanatyzm mcdonaldem tylko pracę tam jakby co :D
1
@Barwindg Big mać top, wieśmac trochę mniej. A z tych takich klasycznych kanapek to najgorszy zdecydowanie royal :D
0
@Barwindg Co z maka zamówiłeś?
28
@Ferran Ania mu zrobi presezon
1
@Survier Z lubelskiego i zdecydowanie jestem lokalnym patriota :)
45
2019- Chińczyk zjadł nietoperza
2022- Fabrizio Romano wrzuca posty z Onetu, a Gerard Romero przegląda podczas transmisji na żywo Twittera Mateusza Dońca :D
0
@bartas97 Z Granada, nie z Girona :D
0
@Herato Tak, dwa.
2
@Tomix_83 A w środę grali z mistrzem Europy ;) Prawda jest taka, że Leo ma wywalone na Paryż, dla niego liczy się teraz tylko Argentyna i mundial.
0
@agaFCB No trudno, w czwartek zagrał swietny mecz z Portugalia, a ona ma dopiero 17 lat. Na regularność jeszcze przyjdzie pora. Ważne że strzela :)