2

@VamoSBarca88 Bo parę razy krzyknęli wypierpapier? :D W takim razie 90% kibiców by miało zakaz stadionowy xD

1

@KibicBarcy123 Na pozycji Busiego mogą zagrać Nico i Kessie (prawdopodobnie przyjdzie), Roberto czy nawet Garcia (moim zdaniem to może być bardzo dobre posunięcie by go przesunąć na tę pozycję). W dodatku mówi się o transferze Zubimendiego. No i w rezerwach gra Casadó, który ma spory potencjał i za rok czy dwa warto go zacząć ogrywać (czyli wtedy kiedy właśnie odejście Busi).
Ci wszyscy, których wymieniłem to trochę więcej niż jeden 33letni piłkarz ;)

1

@Emhyr Jaka miejscowość? Bo w Lublinie sachara

1

@escarabajo Ale jednak też tylko 1 punkt nad strefą spadkową, w której mogą po następnej kolejce wylądować, bo grają ciężki mecz na wyjeździe z piątym w tabeli Internacionalem. Bardzo wyrównana liga.

1

@Cule1234 Jeśli będzie grał regularnie w PSG to nawet powinien pojechać

1

@Image Przecież wiadomo o co mi chodzi pisząc, że za darmo, nie ma co się czepiać za słówka :-)

3

@Emhyr Czemu mają nie być? Łapią się jeszcze w przedziale wiekowym. Inna sprawa, że Wirtz w tym roku zagrał 2 miesiące, a później kontuzja kolana, także on ma zerowe szansę na zwycięstwo.
@HansFCB Pozostaje nam kibicować Gaviemu

1

Koulibaly, Salah, Lewandowski, Soler, Gundogan- niby wszystkimi choć po trochu się teraz interesujemy w kontekście najbliższego okienka transferowego to wystarczy poczekać rok i każdego z nich byśmy mogli sprowadzić bez kwoty odstępnego, bo każdemu w czerwcu 2023 kończy się kontrakt :D
Do tego last dance Messiego i Modric spełniający swoje dawne marzenie o grze dla Barcy i jazda, piękną ekipę można stworzyć za darmo :)

2

@Sulimo Jest taka patelnia, że żyje tylko dzięki wiatrakowi

2

@Kamiloza91 Szansę na pewno dostanie i to już jest potwierdzone. Weźmie udział w presezonie z pierwszym zespole i jak ja wykorzysta to zostanie w rytmie pierwszej drużyny na cały sezon.

2

@Gomcio Za Sołzy nie wyszli z łatwej grupy na Euro, a za Czesia awansowali na mundial

0

Jeśli reprezentacja Polski wygra teraz 5 meczy z rzędu to Czesław Michniewicz będzie miał bilans 7-1-1 jako selekcjoner

1

@macio_944 Fejk, na memie jest ich 5, a Czesiu dostał 6.

0

@Nazio87 No i ezz xD

0

A więc tak to jest przegrywać 6:1

1

Nicola to diamencik. W 8 minut pokazał więcej niż wszyscy nasi skrzydłowi przez ostatnie 3 zgrupowania :D

2

@Benz Wiesz, że to jest sparing? Turniej towarzyski, na którym selekcjoner ma przetestować kogo tylko chce nawet Adamiakowa jeśli ma ochotę.

0

Żadne Raphinie, żadne Di Marie... Dawać nam tego Tousarda na skrzydełko

1

@P33ck Że też Gattuso godzi się tam iść...

0

@Vebrol Ja się za późno dowiedziałem, że przyjechała, gdybym wiedział wcześniej to na pewno bym podjechał, bo miałem dzisiaj wolne do 17 :D

2

@Barwindg Dwa sery i dodatkowa cebula do tego. No i dwa pikle, a w cheeseburgerze jeden. Te szczegóły to nie przez mój fanatyzm mcdonaldem tylko pracę tam jakby co :D

1

@Barwindg Big mać top, wieśmac trochę mniej. A z tych takich klasycznych kanapek to najgorszy zdecydowanie royal :D

0

@Barwindg Co z maka zamówiłeś?

28

@Ferran Ania mu zrobi presezon

1

@Survier Z lubelskiego i zdecydowanie jestem lokalnym patriota :)

45

2019- Chińczyk zjadł nietoperza
2022- Fabrizio Romano wrzuca posty z Onetu, a Gerard Romero przegląda podczas transmisji na żywo Twittera Mateusza Dońca :D

0

@bartas97 Z Granada, nie z Girona :D

0

@Herato Tak, dwa.

2

@Tomix_83 A w środę grali z mistrzem Europy ;) Prawda jest taka, że Leo ma wywalone na Paryż, dla niego liczy się teraz tylko Argentyna i mundial.

0

@agaFCB No trudno, w czwartek zagrał swietny mecz z Portugalia, a ona ma dopiero 17 lat. Na regularność jeszcze przyjdzie pora. Ważne że strzela :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?