Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vangoor Prowadzi 1:1 :D
2
Gavi z debiutanckim golem w reprezentacji :D
0
@macio_944 Gramy z nimi w 3 kolekcje, kiedy będą mieli awans już raczej zapewniony, także pewnie dadzą odpocząć kilku zawodnikom przed faza pucharową.
1
@Momals11 Leo dowiedział się, że Shakira wolna :D
1
A tymczasem Girona odrobiła straty i czeka ją dogrywka w meczu z Eibarem (półfinał baraży o La ligę)
1
@KrwawiaceoczyVEB Ale z nami przynajmniej grali w Warszawie, a z nimi w Hiszpanii :)
0
Jedynie Garcia i Gavi z naszych w pierwszym składzie Hiszpanii dzisiaj
1
@Uukasz_93 No to czyli nie 8 netto a brutto :D
18
W Paryżu coś lubią wyniki 6:1
7
@AllBundy Xavi, Pirlo, Iniesta
0
@VegetaPolska Fake bo Messiego nie było
0
@LaRoja Z jednej strony fajnie gdyby nasze ziomeczki z Girony wróciły do La Ligi, ale z drugiej strony szkoda Eibaru, który przez kilkanaście kolejek był liderem aż w końcu w ostatniej minucie ostatniej kolejki spadł na 3 miejsce XD
Tak czy inaczej niech zwycięzca tego dwumeczu wygra i całe baraże. Ale chyba jednak wolę Girone :)
0
Jak zagrał Raphinia?
0
@escarabajo Gdzie można obejrzeć?
3
Robert Neymardinho
0
@Pedri16Future Niezbyt
4
@Kondziubarca No i niech tak zostanie xD
8
@macio_944 Super gdyby się udało, skoro znaleźli sposób na kupno Ferrana za 55 baniek to i w sprawie Silvy się z City jakoś dogadają? W końcu mamy tam swojego człowieka :D
3
@Rekker Zbyt piękne by to było
2
@Kapitan hawk Zgłoszony. Ale dziś biorą rybki
6
Ale wylew obrońcy Motoru XDDD Ruch już 2:0
1
@ElTomas @Sensible Fajnie gdyby Lublin powrócił do dużego grania i choć kibicem Motoru zdecydowanie nie jestem to jednak chciałbym by weszli. Moje miasto zasługuje przynajmniej na pierwszą lige :D
0
Pierwsza liga będzie w Chorzowie czy Lublinie? :)
0
@Kgorecki2500 Peña to niestety nie ten poziom, jako rezerwowy byłby ok, ale nie jako jedynka
0
@Sau_Ron Real z Chelsea to i tak nic przy tym co zrobili z City
0
@sonek Txus bił rekordy Fatiego w Juvenilu, a Casado to najlepiej rokujący dm w La Masii. Chociaż ta dwójka mam nadzieję, że zostanie.
0
@Image A co ma prezes Napoli do finansów Barcy? XD On może tyle co i ja i ty- przypuszczać.
A co do De Jonga to nie dziwię się, że rozważają jego sprzedaż skoro United oferuje 80 mln.
1
@Amok97 1 lipiec, 31 sierpień
1
@FC1899Barca Fajna chata, biere
1
@DaPidejpi To dawaj dapi drugie podejście, lecimy z meczykiem :) stolica jak najbardziej git i tak jak mówisz, większości by pasowała :D