2

@vangoor Prowadzi 1:1 :D

2

Gavi z debiutanckim golem w reprezentacji :D

0

@macio_944 Gramy z nimi w 3 kolekcje, kiedy będą mieli awans już raczej zapewniony, także pewnie dadzą odpocząć kilku zawodnikom przed faza pucharową.

1

@Momals11 Leo dowiedział się, że Shakira wolna :D

1

A tymczasem Girona odrobiła straty i czeka ją dogrywka w meczu z Eibarem (półfinał baraży o La ligę)

1

@KrwawiaceoczyVEB Ale z nami przynajmniej grali w Warszawie, a z nimi w Hiszpanii :)

0

Jedynie Garcia i Gavi z naszych w pierwszym składzie Hiszpanii dzisiaj

1

@Uukasz_93 No to czyli nie 8 netto a brutto :D

18

W Paryżu coś lubią wyniki 6:1

7

@AllBundy Xavi, Pirlo, Iniesta

0

@VegetaPolska Fake bo Messiego nie było

0

@LaRoja Z jednej strony fajnie gdyby nasze ziomeczki z Girony wróciły do La Ligi, ale z drugiej strony szkoda Eibaru, który przez kilkanaście kolejek był liderem aż w końcu w ostatniej minucie ostatniej kolejki spadł na 3 miejsce XD
Tak czy inaczej niech zwycięzca tego dwumeczu wygra i całe baraże. Ale chyba jednak wolę Girone :)

0

Jak zagrał Raphinia?

0

@escarabajo Gdzie można obejrzeć?

3

Robert Neymardinho

0

@Pedri16Future Niezbyt

4

@Kondziubarca No i niech tak zostanie xD

8

@macio_944 Super gdyby się udało, skoro znaleźli sposób na kupno Ferrana za 55 baniek to i w sprawie Silvy się z City jakoś dogadają? W końcu mamy tam swojego człowieka :D

3

@Rekker Zbyt piękne by to było

2

@Kapitan hawk Zgłoszony. Ale dziś biorą rybki

6

Ale wylew obrońcy Motoru XDDD Ruch już 2:0

1

@ElTomas @Sensible Fajnie gdyby Lublin powrócił do dużego grania i choć kibicem Motoru zdecydowanie nie jestem to jednak chciałbym by weszli. Moje miasto zasługuje przynajmniej na pierwszą lige :D

0

Pierwsza liga będzie w Chorzowie czy Lublinie? :)

0

@Kgorecki2500 Peña to niestety nie ten poziom, jako rezerwowy byłby ok, ale nie jako jedynka

0

@Sau_Ron Real z Chelsea to i tak nic przy tym co zrobili z City

0

@sonek Txus bił rekordy Fatiego w Juvenilu, a Casado to najlepiej rokujący dm w La Masii. Chociaż ta dwójka mam nadzieję, że zostanie.

0

@Image A co ma prezes Napoli do finansów Barcy? XD On może tyle co i ja i ty- przypuszczać.
A co do De Jonga to nie dziwię się, że rozważają jego sprzedaż skoro United oferuje 80 mln.

1

@Amok97 1 lipiec, 31 sierpień

1

@FC1899Barca Fajna chata, biere

1

@DaPidejpi To dawaj dapi drugie podejście, lecimy z meczykiem :) stolica jak najbardziej git i tak jak mówisz, większości by pasowała :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?