Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wyobraź sobie, że jesteś na spacerze po Barcelonie, idziesz słynną ulicą La Rambla i spotykasz po drodze Leo Messiego lub Gerarda Pique lub Ter Stegena lub dowolnego popularnego piłkarza, którego darzysz sympatią.
I teraz pytanie, prosisz go o:
A) Autograf
B) Wspólne zdjęcie
C) O nic nie prosisz, idziesz dalej :D
Ja osobiście nie rozumiem fenomenu autografów i ogromną radość sprawiłaby mi wspólna fotka jeśli nadarzyłaby się okazja. Ale wiem, że też są tacy, którzy preferują autografy stąd moje pytanie.
1
@Avernand Cena wysoka? Przecież jemu się kontakt kończy...
Depay byłby bardzo dobrym zmiennikiem do ataku, może grać na skrzydle, na 10 i na 9.
Jest szybki, ma przyzwoity drybling, dobre uderzenie, potrafi się zastawić, podać, strzelić, a także zebrał całkiem ładne doświadczenie grając w Premier League i Ligue 1.
0
@tomFCB J czyta się jako ,,h", ll jako ,,j" albo ,,dź", a samo h jest nieme.
1
@Witekk10 Josep Maria jak zwykle w punkt.
1
@ViscaBarca123 Pedri, De Jong, Moriba, Puig, Orellana, Collado, Gavi, Nico...
Cieszy, że mamy aż tylu młodych zdolnych w pomocy :)
3
@lucca87 Ale że na aż 35 punktów odjechaliśmy Atleti? :D
3
To już 4 lata. Za dwa dni napiszmy nową historię! Jak się nie uda to trudno, ale zostawmy serca i płuca na boisku
23
@PatrychoO Teraz jest lepszy duet, Pjanic- Braithwaite.
5
Laporta jaka chrypa :D
5
@kolo123 García to pikuś, zaraz Haaland wlatuje :D
0
@juliacicha Thank you
0
@juliacicha Jest jakaś transmisja na żywo?
0
@cat_r37 I Laporta nie raz już udowodnił, że kimś bardzo dobrym jest ;)
Byłeś za Fontem, tak?
0
@cat_r37 Czyli uważasz, że nie będzie lepszy niż Bartomeu?
2
@masq Jak wygrać Zamore :D
0
@BarcaInfo No to bardzo dobrze, bo widać, że jest ważną postacią w szatni.
Tylko ciekawe w jakiej roli zostanie, będziemy mieć dwóch trenerów bramkarzy? :D
5
@BarcaInfo A co z łysym De la Fuente? :/
0
@cat_r37 Przecież nikt tutaj nie mówi, że od razu będziemy tryplet wygrywać. Chodzi tylko o to by najgorszego prezydenta w historii klubu zastąpić jednym z najlepszych, bo każdy się zgodzi, że to bardzo ważne kto jest na samej górze. To się udało, więc nasza radość jest uzasadniona.
0
@cat_r37 Byliśmy gorsi, ale to nie nasza postawa na boisku jest teraz największym problemem tylko to kto rządził klubem. Nawet Tusk rządził lepiej niż Bartomeu, a to nie lada wyczyn.
83
@Chakalaka Z tym, że my największy problem mieliśmy właśnie poza boiskiem.
7
@Kamiloza91 Patrząc na samego Mbappe to mam wrażenie, że on tym debilem faktycznie jest, więc nie zdziwię się jeśli pójdzie do tego Realu.
5
@Derean On akurat na taki zasłużył. Mnie bardziej dziwi 9% Freixy... Chłop nawet 5 nie powinien mieć.
0
City co wy robicie...
5
Benzema jednak całkiem spoko jesteś
9
Benzema ty matole...
0
@busquets5 A nie uderzyła go najpierw w głowę?
1
Hernández Hernández oglądając na monitorku całe zdarzenie pewnie od razu pomyślał o bardzo podobnej sytuacji z Lengletem ze środy. Tam sędzia nie odgwizdał karnego i potem zebrał za to pochwały. Myślę, że to miało jakiś wpływ.
A co do samej akcji?
Najpierw piłka odbiła się od głowy piłkarza Atletico, a następnie otarła się o rękę zmieniając nieznacznie tor lotu piłki. Teoretycznie nie powinno się gwizdać takich akcji i tak też postąpił sędzia w meczu Barcelony z Sevillą (słusznie). Jednak trzeba pamiętać, że w środę przed samą ręką była za wysoko podniesiona noga Ocamposa, a za Lengletem nikt nie stał, więc ta zupełnie przypadkowa ręka nikomu nic nie utrudniła.
Dzisiaj faulu nie było, a bardzo blisko ustawiony był Casemiro. Właśnie dlatego ja bym się teraz raczej skłaniał ku podyktowaniu karnego, choć cała sytuacja nie jest klarowna i można ją interpretować na wiele sposobów z powodu niejasnych przepisów. Krótko mówiąc, sytuacja 50:50 i nie można mieć pretensji do sędziego, bo czego by nie zrobił to by były kontrowersje.
4
@BarcaInfo Ale Kloppa zapiecze jak to przeczyta :D
0
@Roobo No i nie dostał :D
6
Zawsze kiedy chcę by Real wtopił to kontrowersyjna decyzja jest na ich korzyść, teraz gdy pierwszy raz chciałem by gwizdnął im karnego to nie ma XD