5

Wyobraź sobie, że jesteś na spacerze po Barcelonie, idziesz słynną ulicą La Rambla i spotykasz po drodze Leo Messiego lub Gerarda Pique lub Ter Stegena lub dowolnego popularnego piłkarza, którego darzysz sympatią.
I teraz pytanie, prosisz go o:
A) Autograf
B) Wspólne zdjęcie
C) O nic nie prosisz, idziesz dalej :D

Ja osobiście nie rozumiem fenomenu autografów i ogromną radość sprawiłaby mi wspólna fotka jeśli nadarzyłaby się okazja. Ale wiem, że też są tacy, którzy preferują autografy stąd moje pytanie.

1

@Avernand Cena wysoka? Przecież jemu się kontakt kończy...

Depay byłby bardzo dobrym zmiennikiem do ataku, może grać na skrzydle, na 10 i na 9.
Jest szybki, ma przyzwoity drybling, dobre uderzenie, potrafi się zastawić, podać, strzelić, a także zebrał całkiem ładne doświadczenie grając w Premier League i Ligue 1.

0

@tomFCB J czyta się jako ,,h", ll jako ,,j" albo ,,dź", a samo h jest nieme.

1

@Witekk10 Josep Maria jak zwykle w punkt.

1

@ViscaBarca123 Pedri, De Jong, Moriba, Puig, Orellana, Collado, Gavi, Nico...
Cieszy, że mamy aż tylu młodych zdolnych w pomocy :)

3

@lucca87 Ale że na aż 35 punktów odjechaliśmy Atleti? :D

3



To już 4 lata. Za dwa dni napiszmy nową historię! Jak się nie uda to trudno, ale zostawmy serca i płuca na boisku

23

@PatrychoO Teraz jest lepszy duet, Pjanic- Braithwaite.

5

Laporta jaka chrypa :D

5

@kolo123 García to pikuś, zaraz Haaland wlatuje :D

0

@juliacicha Thank you

0

@juliacicha Jest jakaś transmisja na żywo?

0

@cat_r37 I Laporta nie raz już udowodnił, że kimś bardzo dobrym jest ;)
Byłeś za Fontem, tak?

0

@cat_r37 Czyli uważasz, że nie będzie lepszy niż Bartomeu?

2

@masq Jak wygrać Zamore :D

0

@BarcaInfo No to bardzo dobrze, bo widać, że jest ważną postacią w szatni.
Tylko ciekawe w jakiej roli zostanie, będziemy mieć dwóch trenerów bramkarzy? :D

5

@BarcaInfo A co z łysym De la Fuente? :/

0

@cat_r37 Przecież nikt tutaj nie mówi, że od razu będziemy tryplet wygrywać. Chodzi tylko o to by najgorszego prezydenta w historii klubu zastąpić jednym z najlepszych, bo każdy się zgodzi, że to bardzo ważne kto jest na samej górze. To się udało, więc nasza radość jest uzasadniona.

0

@cat_r37 Byliśmy gorsi, ale to nie nasza postawa na boisku jest teraz największym problemem tylko to kto rządził klubem. Nawet Tusk rządził lepiej niż Bartomeu, a to nie lada wyczyn.

83

@Chakalaka Z tym, że my największy problem mieliśmy właśnie poza boiskiem.

7

@Kamiloza91 Patrząc na samego Mbappe to mam wrażenie, że on tym debilem faktycznie jest, więc nie zdziwię się jeśli pójdzie do tego Realu.

5

@Derean On akurat na taki zasłużył. Mnie bardziej dziwi 9% Freixy... Chłop nawet 5 nie powinien mieć.

0

City co wy robicie...

5

Benzema jednak całkiem spoko jesteś

9

Benzema ty matole...

0

@busquets5 A nie uderzyła go najpierw w głowę?

1

Hernández Hernández oglądając na monitorku całe zdarzenie pewnie od razu pomyślał o bardzo podobnej sytuacji z Lengletem ze środy. Tam sędzia nie odgwizdał karnego i potem zebrał za to pochwały. Myślę, że to miało jakiś wpływ.
A co do samej akcji?
Najpierw piłka odbiła się od głowy piłkarza Atletico, a następnie otarła się o rękę zmieniając nieznacznie tor lotu piłki. Teoretycznie nie powinno się gwizdać takich akcji i tak też postąpił sędzia w meczu Barcelony z Sevillą (słusznie). Jednak trzeba pamiętać, że w środę przed samą ręką była za wysoko podniesiona noga Ocamposa, a za Lengletem nikt nie stał, więc ta zupełnie przypadkowa ręka nikomu nic nie utrudniła.
Dzisiaj faulu nie było, a bardzo blisko ustawiony był Casemiro. Właśnie dlatego ja bym się teraz raczej skłaniał ku podyktowaniu karnego, choć cała sytuacja nie jest klarowna i można ją interpretować na wiele sposobów z powodu niejasnych przepisów. Krótko mówiąc, sytuacja 50:50 i nie można mieć pretensji do sędziego, bo czego by nie zrobił to by były kontrowersje.

4

@BarcaInfo Ale Kloppa zapiecze jak to przeczyta :D

0

@Roobo No i nie dostał :D

6

Zawsze kiedy chcę by Real wtopił to kontrowersyjna decyzja jest na ich korzyść, teraz gdy pierwszy raz chciałem by gwizdnął im karnego to nie ma XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?