1

@Janiama Też uważam, że w trakcie meczu coś takiego momentami może mieć miejsca, ale raczej myślę, że Mingueza głównie skupi się na obronie, będzie jako pśo i nasze główne ustawienie dzisiaj to 3-5-2 z De Jongiem wchodzącym w pole karne.

0

@Rewolucja123 Czemu? Zupełnie dwie inne pozycje. Dest na prawym wahadle gdzie będzie miał dużo miejsca, bo Messi będzie schodził do środka, a Ousmanek na lewym skrzydle.

3

@MaTt_BarcaFan Zasłona dymna :D

0

@Rewolucja123
Ter Stegen
Mingueza Pique Lenglet
Dest FDJ Busi Pedri Alba
Messi Dembele

Jakoś tak to powinno wyglądać. De Jong pewnie będzie robił za napastnika częściej niż zwykle.
Moim zdaniem bardzo dobra decyzja Koemana, już dawno chciałem żeby czegoś takiego spróbował. Szkoda, że tylko bez Araujo.

1

@Rewolucja123 Jak zagęści środek to będzie więcej miejsca dla Dembele.
A Dest gra, bo nie ma innego po.

0

@VenoM Miejmy nadzieję, że w środę Araujo zagra za niego.

0

@BarcaInfo Bardzo dobra decyzja Koemana odnośnie formacji.

3

Lublin jako pierwsze miasto w Polsce zyskał tytuł europejskiej stolicy młodzieży (na 2023 rok).
Bardzo duży sukces ludzi, którzy nad tym pracowali.

0

@TheNekro94 XDDDD

8

Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki, czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, wielokrotny Mistrz Hiszpanii, a także wicemistrz świata i aktualny kapitan FC Barcelony Lionel Andrés Messi Cuccittini za pośrednictwem Instagrama odniósł się do tematu urodzin swojej żony Antonelli Roccuzzo:
https://www.instagram.com/p/CLwtLG1lSJp/?igshid=1j3nuaawax4eh

2

@Janiama No to na 4 drużyny 28 osób trzeba. Myślę, że na spokojnie będzie :)

1

@nieprzysiadalnosc Nie no, na pełnym to wiadomo, sam bym się zmachał XD Taki turniej byłby najlepszy na jakimś orliku, a takich sporo w Wawie.
Na pełnowymiarowe to byśmy może 3 składy zebrali :D

1

@nieprzysiadalnosc Jeśli dobrze liczę to już w tym momencie (zakładając, że wszystkim się uda przyjechać) mamy 25 osób.
Grając 5+bramkarz można stworzyć przy tej liczbie 4 drużyny, a jeszcze pewnie trochę osób się nazbiera :)

10

@itmustbejoke No to teraz cyk 100 bramek w roku kalendarzowym

2

@DaPi Bardzo fajna inicjatywa, myślę, że powinien powstać artykuł o tym by ta informacja dotarła do jak największej liczby osób.

Bardzo chętnie wezmę udział, ale nie mogę dać 100% pewności. Mam w tym roku maturę, potem pracę i jak się dostanę to czeka mnie wolontariat podczas finału LE w Gdańsku. Również dojazd to 180 km u mnie, ale coś wykombinuję.
Także jak będzie znana data (preferowałbym czerwiec) to się określę.

3

Oho, widzę będzie wielki rewanż Arsenalu na Olympiacosie :D

1

@Encore Generalnie większość Ajaxu to young boys xD

12

Chłop jest tak zbędny, że to masakra.

0

@LeoMessiah Ndidi

0

@FCB24 Żółta chyba

0

@KapiFCB Czyj? :)

0

@Pawel13sz Nie przesadzaj.

0

@Fawrf Na szczęście nigdy w tym samym czasie. Świat by wtedy stanął.

1

Messenger kolejny raz nie działa...
W takich chwilach człowiek jeszcze bardziej docenia La Ramblę ❤️

1

@AlexDark00 Pokażę wam jak to się robi :P

7

Długo tu żadnego trolla nie było.
A jak już przyszedł to wyjątkowo bezbekowy...

2

@DonMatteo901 Uff, cały czas będziemy na pierwszym miejscu.

0

@BarcaInfo Myślisz, że Leo odejdzie z Barcelony?

2

@koksik2700 Jak ja uwielbiam muzykę Sariusa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?