1

@Gomess W sumie to tylko Araujo tam może realnie zagrozić.

0

@Lionello Kompletnie nic nie grali, mi ich zupełnie nie szkoda.

0

@Coutinho007 Ja bym z Betisem zagrał 5-3-2 żeby mógł odpocząć choć jeden pomocnik oraz Griezmann, który również bardzo dużo gra.
TS, Dest, Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba, Pedri, Pjanic, Puig, Messi, Dembele.

3

@Barca_Big_Moment Tak, ale zdecydowanie bardziej martwi ta druga bramka. Wyglądał jakby ciągnął wagon z węglem. Oby się poprawił pod względem motorycznym

1

@Rewolucja123 I słupek Leo. Generalnie to dużo sytuacji sobie stworzyliśmy w tym meczu.

5

@Bartek22
@inViNcibl3 @krajana @mati10333 godnie reprezentują La Ramblę :D

9

@Rewolucja123 Bo Koeman jako pierwszy trener Barcelony od dawna stwierdził, że nie będzie dzielił rozgrywek na bramkarzy. O tym kto będzie grał ma decydować forma i waga meczu.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Oby nie siadło

0

@escarabajo To jeszcze jest Jaca, choć u niego głowa może nie wytrzymać. Zobaczymy, może Sousa go jakoś utemperuje.

3

@czółkovsky Zgadzam się, choć mimo wszystko z Messim ważniejsze :D

0

@escarabajo Zostają Zielu i Klich. Szkoda, że Moder akurat teraz zrobił tak duży przeskok, bo to było do przewidzenia, że się nie nagra. Linetty chociaż gra, więc nie jest jeszcze tak tragicznie.

19

- Syn jest załamany. Przede wszystkim żal mu jest zmarnowanego Euro. Po tej kontuzji forma rosła z meczu na mecz, wszystko szło w bardzo dobrym kierunku. Nic nie odczuwał w tym kolanie, żadnego bólu. Był naprawdę podbudowany tym wszystkim. A tu się okazało, że wszystkie plany znów runęły - przyznał Dariusz Bielik.

Bardzo szkoda Krystiana

49

@BarcaInfo Oby na rewanż z PSG zdążył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rewolucja123 Mimo wszystko mecz na plus jak dla mnie.
Tzn bardziej na plus niż na minus.

1

@Rewolucja123 No Sergiño przy karnym zawinił, ale przy dwóch pierwszych golach przecież go na boisku nawet nie było

1

@FlorentinoPerez13 Kontakt był, Dest dał pretekst by karnego odgwizdać. Jednak takich sytuacji w każdym meczu jest po 30, więc gwizdanie takich rzeczy nie ma po prostu sensu... no chyba, że się gwiżdże wszystkie takie ,,faule":)
Gdyby sytuacja z Destem wydarzyła się w środku boiska to sędzia by zapewne tego nie odgwizdał.

1

@Majsteer Pewnie jutro po badaniach się okaże

1

Di Maria chce do Barcelony przejść? :D

5

To jest jakiś KO S MOS!
Za takie chwile właśnie kocham football. 5 bramek w niecałe pół godziny... W 88 minucie jeszcze 0:2 dostawaliśmy... Messi, Griezmann i Alba najlepsi. Ale brawa dla wszystkich.
Jednak to co najbardziej cieszy po tym meczu to to jak cholernie nam teraz wzrosną morale. Bardzo młoda drużyna, która dokonuje takiej remontady...
Vamoss po chociaż jedno trofeum w tym sezonie!

No i TVP może się nauczy, że to Barca powinna lecieć na otwartym kanale :D

0

@SnieguPlock Mi jeszcze bardziej szkoda poprzeczki Trynkiewicza

2

Ogromne brawa dla naszej drużyny! Teraz tylko pójść za ciosem. I niech De Jong dokończy mecz na stoperze bez niepotrzebnego ryzyka.

3

@Herato Porównywanie ich obu jest obrazą dla tego drugiego

0

Komentarz usunięty

0

@Chakalaka Roberto powinien zostać i grać w pomocy. Choć wątpię by Emerson wrócił. Podobno pojawiają się za niego dobre oferty, a w przypadku kryzysu każdy pieniądz się przyda :)

4

@derlysy1979 O 20 w domu ło matko

1

@NGTRX Jak w ogóle śmiesz porównywać Semedo do Douglasa...

1

@Janas11224 Żyjemy w średniowieczu ;D

2

@MesQueUnClub96 Na wakacje do Barcelony w sierpniu jak się uda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?