2

@TurtleTheCat Przykro jej pewnie, ale za taką rzecz nie powinna się wiecznie gniewać jeśli cię kocha. Daj jej trochę czasu na ochłonięcie i potem pogadaj z nią o tym na spokojnie. Będzie dobrze.

0

@COU_11 To ja już wszystkie miałem XD

1

@sonek To nie ma klikalności

6

Po dwóch miesiącach powróciła nasza niezastąpiona Extraklasa:
-Afera z kartką i złamana noga
-Dymisja Probierza, która ostatecznie została odrzucona
-Mecz z 3:0 na 3:4
-Porażka lidera z ostatnią drużyną w tabeli

Wystarczyły 3 dni.

1

@MadafakinGuy Dokładnie, na bokach też mamy potencjał (Gumny, Kędziora, Beres, Puchacz, Karbownik, Reca, Jaroszyński).

0

@Janiama Jeśli Piątkowski odpali to na mundialu możemy mieć trzech pewniaków na na śo (on, Bednarek i Walukiewicz).

0

@Dzemix111 Powinna być też trzecia opcja (pozostanie kompromisu).

1

@Sawik_101 i 2- Trupem finansowym to my jesteśmy, ale od pandemii. Wiesz kiedy Messi podpisał kontrakt oraz prosił o transfer Neymara? A no w okresie kiedy co roku robiliśmy transfery za ponad 100mln oraz notowaliśmy (wg Bartomeu) rekordowe przychody.
3. No drużynę generalnie buduje się pod wygrywanie trofeów XD A najlepszy piłkarz najlepszej drużyny z reguły otrzymuje ZP.
4. Podaj przykład. Bo ja pamiętam jedynie sytuację przed którymś z CA, kiedy federacja prosiła o odpoczynek dla Leo, ale wtedy mieliśmy już pewnego mistrza, a z LM odpadliśmy. W finale CDR Messi grał.
5. Umowa rzecz święta, nie powinno się jej ujawniać.
Messi od ponad dekady jest naszym najlepszym zawodnikiem. Zdecydowanie najlepszy w historii jeśli chodzi o Barcelonę, ma ogromne zasługi jeśli chodzi o sukcesy sportowe jak i marketingowe. Zasłużył na takie pieniądze. Miej też na uwadze, że zmniejszył swoją pensję (jak i cała drużyna) w czasie kryzysu.

22

@Bogan Co by nie mówić, Athletic jest jedną z mocniejszych drużyn odkąd przejął ich Marcelino.

31

@Janiama Warto odnotować, że cała akcja odbyła się bez udziału Messiego.

6

@BarcaInfo Chyba najpiękniejszy obrazek wczorajszego dnia :) bardzo mi się podobała ta cieszynka.

0

@Simusamu10 Polecam jej instagrama

3

@Quavosk Na końcówki gdzie trzeba powalczyć, albo na słabsze drużyny. Innej opcji nie widzę.

21

Alisha Lehman:
"Myślę, że większość facetów nudzi się gdy chodzi na nasze mecze na stadion.
Oni są po prostu robią to po to, by nas "obczajać", a nie oglądać jak gramy w piłkę.
Na stadionie szukają randki, a nie przychodzą po to, żeby nas wspierać.
Kiedy kobiety chodzą na mecze mężczyzn, chodzą tam z pasji do piłki, a nie po to żeby sprawdzić jakie sześciopaki mają faceci′'

Pełna zgoda Alisho, ale nie ma co się dziwić;)
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/145346278_1761988907296057_8022143704142783740_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wJ3Rb_NRv1EAX-8lVnO&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&tp=7&oh=dd8523be7cd34e5c27c91c47f7276e9a&oe=603EA10B

13

@barcelonaLM Obaj nie mają startu do Viniciusa

25

El Mundo rano przyatakowało, ale Leo zagrał bardzo dobry mecz, więc trzeba ponownie zaatakować xD

2

@mekston Można całą ligę z tych drużyn skompletować.

1

@JaroCoach To jakie powinien przeprowadzić?

1

Dzisiaj wieczór bez trąbki Panowie ;))

0

@Katalonbar Dembele

1

@socha Mi tam się Griezmann dzisiaj podoba. Ładnie raz zwiódł balansem Yeraya oraz to przepuszczenie piłki później

0

@Ojciec5tkidzieci Z biegiem czasu wychodzi na to, że jednak to pierwsze.

0

@BarcaInfo Oby to był punkt zwrotny dla Samu.

2

Masz coś do roboty, bo ja idę skakać XDD

1

,,Lololo" - piękna wypowiedź Żyły, to jest to

0

Murańka ma trochę jakby pierwiastek Żyły w tych wywiadach :D

1

Brawo Pioter!! Brawo Klimek!! No i gratulacje dla Graneruda.

0

@Zip Nie psuj marzeń :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?