Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TurtleTheCat Przykro jej pewnie, ale za taką rzecz nie powinna się wiecznie gniewać jeśli cię kocha. Daj jej trochę czasu na ochłonięcie i potem pogadaj z nią o tym na spokojnie. Będzie dobrze.
15
Przyjaźń kwitnie
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p160x160/145201644_493776518689079_6263812372114081802_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=58c789&_nc_ohc=DHt-RHibT28AX-cLQRR&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&tp=6&oh=49a49ef60c8e2afe90fc6f17f3a9e71a&oe=601BA8A6
0
@COU_11 To ja już wszystkie miałem XD
1
@sonek To nie ma klikalności
0
Dobranoc Grosik
https://mobile.twitter.com/GrosickiKamil/status/1356380290483187712
6
Po dwóch miesiącach powróciła nasza niezastąpiona Extraklasa:
-Afera z kartką i złamana noga
-Dymisja Probierza, która ostatecznie została odrzucona
-Mecz z 3:0 na 3:4
-Porażka lidera z ostatnią drużyną w tabeli
Wystarczyły 3 dni.
1
@MadafakinGuy Dokładnie, na bokach też mamy potencjał (Gumny, Kędziora, Beres, Puchacz, Karbownik, Reca, Jaroszyński).
0
@Janiama Jeśli Piątkowski odpali to na mundialu możemy mieć trzech pewniaków na na śo (on, Bednarek i Walukiewicz).
0
@Dzemix111 Powinna być też trzecia opcja (pozostanie kompromisu).
1
@Sawik_101 i 2- Trupem finansowym to my jesteśmy, ale od pandemii. Wiesz kiedy Messi podpisał kontrakt oraz prosił o transfer Neymara? A no w okresie kiedy co roku robiliśmy transfery za ponad 100mln oraz notowaliśmy (wg Bartomeu) rekordowe przychody.
3. No drużynę generalnie buduje się pod wygrywanie trofeów XD A najlepszy piłkarz najlepszej drużyny z reguły otrzymuje ZP.
4. Podaj przykład. Bo ja pamiętam jedynie sytuację przed którymś z CA, kiedy federacja prosiła o odpoczynek dla Leo, ale wtedy mieliśmy już pewnego mistrza, a z LM odpadliśmy. W finale CDR Messi grał.
5. Umowa rzecz święta, nie powinno się jej ujawniać.
Messi od ponad dekady jest naszym najlepszym zawodnikiem. Zdecydowanie najlepszy w historii jeśli chodzi o Barcelonę, ma ogromne zasługi jeśli chodzi o sukcesy sportowe jak i marketingowe. Zasłużył na takie pieniądze. Miej też na uwadze, że zmniejszył swoją pensję (jak i cała drużyna) w czasie kryzysu.
22
@Bogan Co by nie mówić, Athletic jest jedną z mocniejszych drużyn odkąd przejął ich Marcelino.
31
@Janiama Warto odnotować, że cała akcja odbyła się bez udziału Messiego.
6
@BarcaInfo Chyba najpiękniejszy obrazek wczorajszego dnia :) bardzo mi się podobała ta cieszynka.
0
@Simusamu10 Polecam jej instagrama
3
@Quavosk Na końcówki gdzie trzeba powalczyć, albo na słabsze drużyny. Innej opcji nie widzę.
21
Alisha Lehman:
"Myślę, że większość facetów nudzi się gdy chodzi na nasze mecze na stadion.
Oni są po prostu robią to po to, by nas "obczajać", a nie oglądać jak gramy w piłkę.
Na stadionie szukają randki, a nie przychodzą po to, żeby nas wspierać.
Kiedy kobiety chodzą na mecze mężczyzn, chodzą tam z pasji do piłki, a nie po to żeby sprawdzić jakie sześciopaki mają faceci′'
Pełna zgoda Alisho, ale nie ma co się dziwić;)
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/145346278_1761988907296057_8022143704142783740_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wJ3Rb_NRv1EAX-8lVnO&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&tp=7&oh=dd8523be7cd34e5c27c91c47f7276e9a&oe=603EA10B
13
@barcelonaLM Obaj nie mają startu do Viniciusa
25
El Mundo rano przyatakowało, ale Leo zagrał bardzo dobry mecz, więc trzeba ponownie zaatakować xD
2
@mekston Można całą ligę z tych drużyn skompletować.
1
@JaroCoach To jakie powinien przeprowadzić?
1
Dzisiaj wieczór bez trąbki Panowie ;))
0
@Katalonbar Dembele
1
@socha Mi tam się Griezmann dzisiaj podoba. Ładnie raz zwiódł balansem Yeraya oraz to przepuszczenie piłki później
0
@Ojciec5tkidzieci Z biegiem czasu wychodzi na to, że jednak to pierwsze.
0
@BarcaInfo Oby to był punkt zwrotny dla Samu.
2
Masz coś do roboty, bo ja idę skakać XDD
1
,,Lololo" - piękna wypowiedź Żyły, to jest to
0
Murańka ma trochę jakby pierwiastek Żyły w tych wywiadach :D
1
Brawo Pioter!! Brawo Klimek!! No i gratulacje dla Graneruda.
0
@Zip Nie psuj marzeń :D