Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żyła po co psułeś, Murańka miał to wygrać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@gregorski 150%
2
XDDDDD nie ma karnego dla Cádizu.
0
Właśnie za takie chwile kochamy Extraklasę
1
Tak tak, ale za blisko
9
@Ali094 Gdzie manita?
0
@Janiama @ingielek Wiem doskonale jaka cenzura panuje w TVP, ale miałem Owsiaka za twardego człowieka, który nie przejmuje się opinią pseudostacji. Przecież orkiestrze chodzi o to by zebrać jak najwięcej pieniędzy na sprzęt szpitalny, ostatnio z każdą kolejną edycją bili rekordy zebranych funduszy i to moim zdaniem była idealna riposta w kierunku tvp (że mimo dyskredytowania potrafią ogrom kasy zebrać).
Natomiast jeśli chodzi o takie wojenki polityczne to nie popieram tego i trochę mnie tutaj Owsiak zawiódł, ale cóż, na pewno nie przestanę wspierać WOŚPu bo ratuje ogromną liczbę ludzi ;)
3
@BARCA_FOR_EVER Moim zdaniem tak wielka organizacja jak WOŚP powinna być apolityczna (czy to w lewą czy to w prawą stronę), więc podzielam Twoje zdanie.
1
@JaroCoach Nie wiem, trzeba policzyć ;)
19
Punkty zdobyte w Premier League, odkąd Pep Guardiola został menedżerem Manchesteru City:
401 - Manchester City
384 - Liverpool
331- Chelsea
326 - Tottenham
322 - Mancehster United
294 - Arsenal
Pep zdominował kolejną ligę. Teraz czas na LM w końcu (jeśli nie Barca).
1
@Rust_Cohle Lundy Dexter, Scofield Prison Break, Lucyfer
0
Btts Atalanta-Lazio jutro.
Tylko to mi zostało, wypłacać czy zostawić?
0
Dwa miesiące przerwy od Extraklasy. Miesiąc przygotowań do rundy wiosennej... I po pierwszym meczu od razu dymisja... Nie ogarniam tego, przecież mógł odejść od razu po rundzie jesiennej żeby nowy trener sobie przygotował zespół po swojemu przez ten czas.
1
Jak narazie przeciętne skoki naszych w serii próbnej. Oby w konkursie było lepiej.
15
@Janiama Generalnie się zgadzam, poza jednym zdaniem: ,,dwóch mistrzostw z rzędu to poczekamy przynajmniej 5 lat."
Rok w piłce nożnej to ogrom czasu. W tamtym sezonie Bayern jesienią dostał 5:1 od Eintrachtu, by pół roku później być maszyną nie do pokonania.
W 2016 Real dostał czwórkę od nas na własnym boisku by później wygrać LM.
Rok temu Liverpool bił wszelkie rekordy, wydawało się, że na spokojnie obronią LM, a teraz są cieniem samych siebie (dostali 7:2 z Aston Villą chociażby).
Dlatego właśnie uważam, że nie warto tak prorokować. Mamy naprawdę na kim budować ekipę plus może ktoś dojdzie, a dalej kto wie...
1
@ViscaElBarca98 Tak, ale się wkurzyli i szlabany tam postawią xD
0
@Sulimo Znowu Ale urwał na Węglarza będzie :D
1
@Tomo1989 Jeśli chodzi o statystykę xg to są one oczywiście porównywalne, ale teraz zobacz sobie jakie to były okazje. Za Koemana stwarzamy dużo większą liczbę 100% okazji, natomiast za Ernesto zdecydowana większość to były sytuacje 70/80%. Żadna statystyka Ci tego wprost nie pokaże, bo liczy się sama stworzona okazja, a nie jej jakość.
@Rewolucja123 Co ty w ogóle za przykłady podajesz XD Arthur, De Jong i Dembele grają również teraz (Arthur już w Juve), ale ich nie wymieniłem bo oni nie są zawodnikami stricte do ogrywania, lecz zawodnikami kupionymi za grube miliony aspirującymi do pierwszego składu. A dalej, ile ten Araujo zagrał za Valverde, dwa mecze? Tak dawał grać Aleñi, że w połowie tamtego sezonu odszedł.
Natomiast Fati oraz Pérez dostali szansę, bo mieliśmy dwóch zdrowych napastników na początku sezonu. Świetnie sobie poradzili i dlatego zostali, ale założę się, że gdyby nie kontuzje Leo, Dembele i Suáreza to by powąchali murawę może jedynie w PK.
0
@Mns21 Na pewno ofensywa, stwarzamy dużo więcej okazji niż za kadencji obu poprzednich trenerów.
Również stawianie na młodych (Araujo, Mingueza, Pedri, Fati czy nawet Puig, Konrad i Moriba).
1
@ArterkHD Mordo, to jest United, w środę mieli pyknąć ostatnie w tabeli Sheffield... Ja sobie odpuszczam ich.
7
Andrzej Stękała wygrywa kwalifikacje!!!
Rekord skoczni Murańki!
Bardzo udane kwalifikacje Polaków.
Murańka 5
Żyła 6
Kubacki 7
Stoch 29
Wolny 35
Zniszczoł 40
1
@Michu94 Z Atletico
30
@xBoMBoWiECx Zmień avatar, pls xD
1
No to tak, teraz przewiduję awans zapewne Barcy, Villarrealu, Bilbao i Sevilli. W półfinale my gramy z Villarrealem, a tamci niech się męczą ze sobą i ostatecznie będzie finał Barcelona-Sevilla :)
1
@kuz Tylko, to że kolejny wyjazd to trochę już mniej świetna :P
3
Gramy z Granadą na wyjeździe!
0
@VenoM Takie czasy... Napisz żart na pv :D
1
@Breakdrowser To Ci współczuję, że Ci każą przed księdzem klękać ;DD
11
@Rewolucja123 No właśnie, mamy tylko Martina xD czyli nikogo nie mamy