2

Żyła po co psułeś, Murańka miał to wygrać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@gregorski 150%

2

XDDDDD nie ma karnego dla Cádizu.

0

Właśnie za takie chwile kochamy Extraklasę

1

Tak tak, ale za blisko

9

@Ali094 Gdzie manita?

0

@Janiama @ingielek Wiem doskonale jaka cenzura panuje w TVP, ale miałem Owsiaka za twardego człowieka, który nie przejmuje się opinią pseudostacji. Przecież orkiestrze chodzi o to by zebrać jak najwięcej pieniędzy na sprzęt szpitalny, ostatnio z każdą kolejną edycją bili rekordy zebranych funduszy i to moim zdaniem była idealna riposta w kierunku tvp (że mimo dyskredytowania potrafią ogrom kasy zebrać).
Natomiast jeśli chodzi o takie wojenki polityczne to nie popieram tego i trochę mnie tutaj Owsiak zawiódł, ale cóż, na pewno nie przestanę wspierać WOŚPu bo ratuje ogromną liczbę ludzi ;)

3

@BARCA_FOR_EVER Moim zdaniem tak wielka organizacja jak WOŚP powinna być apolityczna (czy to w lewą czy to w prawą stronę), więc podzielam Twoje zdanie.

1

@JaroCoach Nie wiem, trzeba policzyć ;)

19

Punkty zdobyte w Premier League, odkąd Pep Guardiola został menedżerem Manchesteru City:
401 - Manchester City
384 - Liverpool
331- Chelsea
326 - Tottenham
322 - Mancehster United
294 - Arsenal

Pep zdominował kolejną ligę. Teraz czas na LM w końcu (jeśli nie Barca).

1

@Rust_Cohle Lundy Dexter, Scofield Prison Break, Lucyfer

0

Btts Atalanta-Lazio jutro.
Tylko to mi zostało, wypłacać czy zostawić?

0

Dwa miesiące przerwy od Extraklasy. Miesiąc przygotowań do rundy wiosennej... I po pierwszym meczu od razu dymisja... Nie ogarniam tego, przecież mógł odejść od razu po rundzie jesiennej żeby nowy trener sobie przygotował zespół po swojemu przez ten czas.

1

Jak narazie przeciętne skoki naszych w serii próbnej. Oby w konkursie było lepiej.

15

@Janiama Generalnie się zgadzam, poza jednym zdaniem: ,,dwóch mistrzostw z rzędu to poczekamy przynajmniej 5 lat."
Rok w piłce nożnej to ogrom czasu. W tamtym sezonie Bayern jesienią dostał 5:1 od Eintrachtu, by pół roku później być maszyną nie do pokonania.
W 2016 Real dostał czwórkę od nas na własnym boisku by później wygrać LM.
Rok temu Liverpool bił wszelkie rekordy, wydawało się, że na spokojnie obronią LM, a teraz są cieniem samych siebie (dostali 7:2 z Aston Villą chociażby).
Dlatego właśnie uważam, że nie warto tak prorokować. Mamy naprawdę na kim budować ekipę plus może ktoś dojdzie, a dalej kto wie...

1

@ViscaElBarca98 Tak, ale się wkurzyli i szlabany tam postawią xD

0

@Sulimo Znowu Ale urwał na Węglarza będzie :D

1

@Tomo1989 Jeśli chodzi o statystykę xg to są one oczywiście porównywalne, ale teraz zobacz sobie jakie to były okazje. Za Koemana stwarzamy dużo większą liczbę 100% okazji, natomiast za Ernesto zdecydowana większość to były sytuacje 70/80%. Żadna statystyka Ci tego wprost nie pokaże, bo liczy się sama stworzona okazja, a nie jej jakość.
@Rewolucja123 Co ty w ogóle za przykłady podajesz XD Arthur, De Jong i Dembele grają również teraz (Arthur już w Juve), ale ich nie wymieniłem bo oni nie są zawodnikami stricte do ogrywania, lecz zawodnikami kupionymi za grube miliony aspirującymi do pierwszego składu. A dalej, ile ten Araujo zagrał za Valverde, dwa mecze? Tak dawał grać Aleñi, że w połowie tamtego sezonu odszedł.
Natomiast Fati oraz Pérez dostali szansę, bo mieliśmy dwóch zdrowych napastników na początku sezonu. Świetnie sobie poradzili i dlatego zostali, ale założę się, że gdyby nie kontuzje Leo, Dembele i Suáreza to by powąchali murawę może jedynie w PK.

0

@Mns21 Na pewno ofensywa, stwarzamy dużo więcej okazji niż za kadencji obu poprzednich trenerów.
Również stawianie na młodych (Araujo, Mingueza, Pedri, Fati czy nawet Puig, Konrad i Moriba).

1

@ArterkHD Mordo, to jest United, w środę mieli pyknąć ostatnie w tabeli Sheffield... Ja sobie odpuszczam ich.

7

Andrzej Stękała wygrywa kwalifikacje!!!
Rekord skoczni Murańki!
Bardzo udane kwalifikacje Polaków.

Murańka 5
Żyła 6
Kubacki 7
Stoch 29
Wolny 35
Zniszczoł 40

1

@Michu94 Z Atletico

30

@xBoMBoWiECx Zmień avatar, pls xD

1

No to tak, teraz przewiduję awans zapewne Barcy, Villarrealu, Bilbao i Sevilli. W półfinale my gramy z Villarrealem, a tamci niech się męczą ze sobą i ostatecznie będzie finał Barcelona-Sevilla :)

1

@kuz Tylko, to że kolejny wyjazd to trochę już mniej świetna :P

3

Gramy z Granadą na wyjeździe!

0

@VenoM Takie czasy... Napisz żart na pv :D

1

@Breakdrowser To Ci współczuję, że Ci każą przed księdzem klękać ;DD

11

@Rewolucja123 No właśnie, mamy tylko Martina xD czyli nikogo nie mamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?