Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo Umtiti jak narazie w lidze dwa mecze i dwa bardzo pewne (choć dziś przydarzyła mu się jedna pomyłka jak się wtedy poślizgnął).
0
@FIJI No zobaczymy. Na pewno jestem pewny, że zagra Messi i Busi, którego czeka pauza w następnej kolejce. Zobaczymy jak z Destem.
0
Jedyne co mi przychodzi do głowy (odnośnie braku zmian) to to, że z Rayo naprawdę rezerwami wyjdziemy i tacy zawodnicy jak Griezmann, Dembele, De Jong, Pedri, Araujo i Alba nawet na sekundę nie wejdą.
Neto, Umtiti, Firpo, Pjanic, Puig, Moriba, Konrad czy Trincao- mam nadzieję, że chociaż sześciu z nich zagra.
Jest końcówka stycznia, a my jesteśmy już tak zajechani, że na to się patrzeć nie da...
1
@Janiama Ładne podwojenie
0
@Sergio_Devils Taktyk
16
To co trzeba podkreślić to w końcu przyzwoity mecz Trincao! Niewiele brakowało, a by z brameczką skończył :)
3
Dobrze, że Pedri sobie w końcu odpoczął
XD
0
@Witekk10 Bardziej browarek ;)
0
@VamosRakieta Dlatego ja się na nich nie denerwuję, przed chwilą praktycznie Ci sami zawodnicy zagrali trzy dogrywki w tydzień. Teraz najważniejsze ciułać punkty, przejść Rayo i mam nadzieję, że przed PSG Ci najważniejsi dostaną tydzień wolnego, bo na Paryżan musi przyjść świeżość.
0
@Witekk10 Nie lubię, wolę pepsi, ale jestem biedny
0
@Ghotti Ale zazdro... Choć u mnie przedwczoraj prawie 10 było xD
2
Godzina 17:00, a mi się spać chce
2
@Rewolucja123 Przecież ten kocurek przyniósł nam tryplet...
A prawdziwego pecha przyniósł nam De Jong ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Coś mi mówi, że dzisiaj Schalke łyknie Bayern.
Może to dlatego, że dałem czystą na Bayern.
0
@insp1re To myślę, że tylko z tym pierwszym typem będzie ciężko
0
@insp1re Który Prevc?
0
Naprawdę ten Real tak dobrze dzisiaj gra?
1
@Nihas Korona time
0
@Janiama O ile konkursy się odbędą (dzisiaj i jutro)
0
Całe piątkowe skakanie w Lahti odwołane. Wiatr za silny.
0
@Ghotti Bo o 20:30 wracam z korków i żebym zdążył się jeszcze umyć
35
Rayo Vallecano ma jedne z największych boisk w Hiszpanii i co ważne, nie na sztucznej murawie.
Myślę, że możemy zrobić kilka rotacji, ale bardzo bym chciał byśmy wyszli tam dwoma szybkimi skrzydłowymi od początku- Konradem i Dembele.
0
@paweldunajecfcb Jeszcze tylko Bilbao się trzyma :)
2
@Janas11224 W punkt
2
@Janas11224
Nie jestem ekspertem, ALE...
:D
6
Gramy z Rayo Vallecano na wyjeździe!
Bilbao z Alcoyano :)
0
Obstawiam niestety Almerie. Czemu niestety? Bo to byłby kolejny wyjazd.
Najlepiej gdybyśmy dostali kogoś z niższej półki z Primera, ale na Camp Nou.
0
@Janiama Byłem za sprzedażą Suáreza tylko w przypadku gdy sprowadzimy od razu następcę co ze względów finansowych nie było wtedy możliwe. Bez następcy dałbym Suarezowi jeszcze sezon/dwa.
A tak to wybraliśmy najgorsze możliwe rozwiązanie.
0
@Rust_Cohle Być może, ale i tak miał mniej tych zwolnień niż Sousa.
0
@Rust_Cohle
Loew:
-Puchar Niemiec:
-Mistrzostwo Austrii
-Superpuchar Austrii
Sousa:
-Mistrzostwo Izraela
-Mistrzostwo Szwajcarii
Nie mam pojęcia o czym mówię? Ale bzdury gadasz.
Loew wygrał coś w topowej lidze, a także wygrał mistrza z Austrią Wiedeń po 10 latach przerwy.
Za to Maccabi wygrało wtedy mistrza 3 raz z rzędu, Basel 8 czy 9 raz z rzędu, więc jeśli Sousa by tego ponownie nie zrobił to już wtedy zostałby zwolniony.
Sousa na pewno nie jest lepszym trenerem niż był nim Loew i potwierdza to po pierwsze liczba trofeów, po drugie waga trofeów i po trzecie kwas jaki w swoich zespołach zostawiał Portugalczyk gdy odchodził.