4

@BarcaInfo Umtiti jak narazie w lidze dwa mecze i dwa bardzo pewne (choć dziś przydarzyła mu się jedna pomyłka jak się wtedy poślizgnął).

0

@FIJI No zobaczymy. Na pewno jestem pewny, że zagra Messi i Busi, którego czeka pauza w następnej kolejce. Zobaczymy jak z Destem.

0

Jedyne co mi przychodzi do głowy (odnośnie braku zmian) to to, że z Rayo naprawdę rezerwami wyjdziemy i tacy zawodnicy jak Griezmann, Dembele, De Jong, Pedri, Araujo i Alba nawet na sekundę nie wejdą.
Neto, Umtiti, Firpo, Pjanic, Puig, Moriba, Konrad czy Trincao- mam nadzieję, że chociaż sześciu z nich zagra.
Jest końcówka stycznia, a my jesteśmy już tak zajechani, że na to się patrzeć nie da...

1

@Janiama Ładne podwojenie

0

16

To co trzeba podkreślić to w końcu przyzwoity mecz Trincao! Niewiele brakowało, a by z brameczką skończył :)

3

Dobrze, że Pedri sobie w końcu odpoczął
XD

0

@Witekk10 Bardziej browarek ;)

0

@VamosRakieta Dlatego ja się na nich nie denerwuję, przed chwilą praktycznie Ci sami zawodnicy zagrali trzy dogrywki w tydzień. Teraz najważniejsze ciułać punkty, przejść Rayo i mam nadzieję, że przed PSG Ci najważniejsi dostaną tydzień wolnego, bo na Paryżan musi przyjść świeżość.

0

@Witekk10 Nie lubię, wolę pepsi, ale jestem biedny

0

@Ghotti Ale zazdro... Choć u mnie przedwczoraj prawie 10 było xD

2

Godzina 17:00, a mi się spać chce

2

@Rewolucja123 Przecież ten kocurek przyniósł nam tryplet...

A prawdziwego pecha przyniósł nam De Jong ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Coś mi mówi, że dzisiaj Schalke łyknie Bayern.
Może to dlatego, że dałem czystą na Bayern.

0

@insp1re To myślę, że tylko z tym pierwszym typem będzie ciężko

0

@insp1re Który Prevc?

0

Naprawdę ten Real tak dobrze dzisiaj gra?

1

@Nihas Korona time

0

@Janiama O ile konkursy się odbędą (dzisiaj i jutro)

0

Całe piątkowe skakanie w Lahti odwołane. Wiatr za silny.

0

@Ghotti Bo o 20:30 wracam z korków i żebym zdążył się jeszcze umyć

35

Rayo Vallecano ma jedne z największych boisk w Hiszpanii i co ważne, nie na sztucznej murawie.
Myślę, że możemy zrobić kilka rotacji, ale bardzo bym chciał byśmy wyszli tam dwoma szybkimi skrzydłowymi od początku- Konradem i Dembele.

0

@paweldunajecfcb Jeszcze tylko Bilbao się trzyma :)

2

@Janas11224 W punkt

2

@Janas11224
Nie jestem ekspertem, ALE...
:D

6

Gramy z Rayo Vallecano na wyjeździe!
Bilbao z Alcoyano :)

0

Obstawiam niestety Almerie. Czemu niestety? Bo to byłby kolejny wyjazd.
Najlepiej gdybyśmy dostali kogoś z niższej półki z Primera, ale na Camp Nou.

0

@Janiama Byłem za sprzedażą Suáreza tylko w przypadku gdy sprowadzimy od razu następcę co ze względów finansowych nie było wtedy możliwe. Bez następcy dałbym Suarezowi jeszcze sezon/dwa.
A tak to wybraliśmy najgorsze możliwe rozwiązanie.

0

@Rust_Cohle Być może, ale i tak miał mniej tych zwolnień niż Sousa.

0

@Rust_Cohle
Loew:
-Puchar Niemiec:
-Mistrzostwo Austrii
-Superpuchar Austrii

Sousa:
-Mistrzostwo Izraela
-Mistrzostwo Szwajcarii

Nie mam pojęcia o czym mówię? Ale bzdury gadasz.
Loew wygrał coś w topowej lidze, a także wygrał mistrza z Austrią Wiedeń po 10 latach przerwy.
Za to Maccabi wygrało wtedy mistrza 3 raz z rzędu, Basel 8 czy 9 raz z rzędu, więc jeśli Sousa by tego ponownie nie zrobił to już wtedy zostałby zwolniony.
Sousa na pewno nie jest lepszym trenerem niż był nim Loew i potwierdza to po pierwsze liczba trofeów, po drugie waga trofeów i po trzecie kwas jaki w swoich zespołach zostawiał Portugalczyk gdy odchodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?