2

@Janiama A Granerud?

5

Niemcy 6 XDDD
Szkoda, że Norwegia w ostatnim skoku tak nadrobiła, ale liczę, że wypadną poza podium.
Ale to co najbardziej cieszy to oczywiście forma naszych oraz to, że Kamil w końcu skacze tutaj tak jak powinien skakać (a Granerud dalej do 120 m nie może doskoczyć :D).
Jak narazie to jest najpiękniejszy konkurs drużynowy w tym sezonie, super się to ogląda!

4

Stoch nie może być gorszy od Graneruda nawet pod względem ilości imion

2

Podobno Kądzior niegocjuje odejście z Eibaru...
Także to by było na tyle Polaków w La Lidze xD
Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić, Damian zapewne celuje w wyjazd na Euro, a do tego jest potrzebna regularna gra.

2

@Comentateiro Szkoda, że ten drugi pokryje się z trzecim

7

Koszykarska FC Barcelona wygrała 88:75 z CSKA

0

@kamilop Yuken Iwasa ;)

1

Johannson, Tande, Lindvik, Margeng i Forfang- oni wszyscy dzisiaj lepsi od Graneruda. Ciekawe jaki skład Stoeckl wystawi do drużynówki i czy znajdzie się w niej miejsce dla lidera PŚ.

0

-Pioter trzeba twoje urodziny uczcić
-Nie mogę, pracuję w niedzielę... albo czekaj.

Tak, Żyła ma jutro urodziny :D

12

Stękała trzeci w kwalifikacjach!!
Brawo Andrzej!
Granerud również brawa, oby tak przez cały weekend :)

2

@Tomo1989 Obaj mają podobną formę

2

Żyła, Stękała, Kubacki, Stoch- taki skład i taką kolejność poproszę na drużynówkę

0

@YoNoEntiendoNada Nadie lo entendara

1

@Janiama Wiem pamiętam, ostatnio chyba w sezonie olimpijskim kiedy Hula prowadził po pierwszej serii :D

2

@Janiama Marzy mi się jednoseryjny konkurs Graneruda w niedzielę

0

@PatrykBarca Nie wiem czego jest przeciwny, może obserwował wybory w Polsce i bał się, że wyjdzie tak samo, ale to już musisz jego zapytać :D
A tak na poważnie to na pewno nie zamierzam skreślać kandydata tylko dlatego, że jest przeciwny wyborom korespondencyjnym. Jest wiele poważniejszych spraw, m.in wiszące nad nami bankructwo i prezydent jest potrzebny na wczoraj by się tym zająć, czy to będzie Laporta czy Font. Tak jak pisałem wyżej każdy kolejny dzień to katastrofa i porównując wagę sytuacji ekonomicznej do możliwości wyborów korespondencyjnych uważam to pierwsze za zdecydowanie ważniejsze.

0

@Witam Mój kebs przyjdzie za 15 minut, pozdrawiam

1

@PatrykBarca Tyle, że to przekładanie wyborów NIC nie zmieni. Cały czas będą obostrzenia, cały czas będzie wirus i cały czas będzie Laporta przeciwko korespondencyjnym.
W dodatku sytuacja ekonomiczna klubu jest tragiczna i nowy prezydent musi być wybrany jak najszybciej. Każdy kolejny dzień to katastrofa.

5

@PatrykBarca Ale Font jest też jednocześnie za przesunięciem wyborów

1

@DanielOOL @bartoszekkk @BarcaInfo Spodziewałem się, że za 10 maksymalnie, ale jeśli odszedłby za te 21 to by było pięknie. Może by i na Erica i na Memphisa starczyło :D

0

@BarcaInfo Mamy jego blachy.
Żyleta La Rambli wiecie co robić.

0

@BarcaInfo Ile możemy za niego wyciągnąć?

0

Parodia... (znaki)

8

@Coutinho007 Mnie to cieszy :D

1

@PatrychoO Dla mnie ten trzeci jest paskudny, poważnie, nigdy gorszej koszulki nie widziałem :D
A co do tej domówki to fakt, dupy nie urywa, ale i tak lepsza od zeszłorocznej Chorwacji.

1

@PatrychoO Czemu domówkę chcą tak przekombinować? Proste, bo nie może być trzech dobrych koszulek w jednym sezonie xD
W tym sezonie mamy ładną domówkę, bardzo ładną wyjazdową i żeby nie było za słodko to dowalili nam najgorszy w historii trzeci komplet...

2

@PatrychoO Ale ona jest zajebista. Kupiłbym na pewno

5

@zielin_pro Przecież tu nie chodziło o upadek ekonomiczny tylko sportowy XD

1

@LuisSalvano Ja już od dłuższego czasu uważam, że taka operacja by się nam przydała. Oczywiście tylko i wyłącznie w wypadku braku transferu Haalanda. Ale dlaczego Agüero?
-wciąż bardzo dobry poziom
-doświadczenie w LM, w Premier League i w La Liga
-gwarancja minimum kilkunastu goli w sezonie
-przyszedłby jako wolny zawodnik (oczywiście nasz budżet aktualnie nie jest w najlepszej kondycji, więc nie przedstawilibyśmy mu bardzo wysokiego kontraktu)
-Przyjaciel Leo, co wzmocniłoby jego chęci do pozostania na Camp Nou
-I tak potrzebujemy typowej 9 w lecie, więc jeśli nie Haaland to właśnie o Agüero moim zdaniem powinniśmy się postarać.
Mógłby przyjść na 2/3 lata i wtedy razem z Leo odejść :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?