1

Wolny 135.
Całe szczęście, że powtórzył skok z prologu, a nie z serii próbnej

0

@eckov Wiem, ale tego też nie oglądałem xD

1

@MesQueUnClub96 Na pewno było kilka lepszych, ale Bayernu nie oglądam :D

0

No i Sevilla wygrywa 3:2 z Sociedad. Nie wiem czy oglądałem w tym sezonie lepszy mecz niż ten :)

0

@BarcaInfo Czyli to samo co wyżej. Okej, dzięki wszystkim za odzew.

0

@Lisek No i pięknie, zdążę do domu wrócić, dzięki :)

0

@Azi A okej, to może tak wpisali automatycznie tylko :D zobaczymy

0

@Azi A to już była informacja? Dobra to przeoczyłem w takim razie, dzięki.

0

Kiedy będzie wiadomo o której zagramy w środę z RSSS? @BarcaInfo wiesz może?

1

En Nesyri hat trick

8

43 minuta i 29:28 dla Sevilli!!

0

Ależ meczyk! 7 minuta i 2:1 dla Sevilli

0

Ale samobój Carlosa xDD
5 minuta, Sevilla 1:1 RSSS

0

@kryhaa Też rozgrzewkę dzisiaj miałem i to dosyć mocną xd jutro sport od południa do 20 i dopiero wtedy na melanż. Choć fakt, wolałbym w niedzielę Barcę, wtedy melanż byłby wcześniej :D

0

@escarabajo Z czego jedynie 5 w tym sezonie. Zgadzam się, dopóki strzelają więcej niż tracą to nie ma żadnego problemu. Ale przychodzi mecz z trudniejszym rywalem (urwanie punktu Lipskowi w ostatniej chwili i porażka z BM) i Bayern ma problemy. Muszą się poprawić w obronie, bo inaczej będzie im ciężko obronić LM.

3

@NaFazieHitman Ahonena nie dogoni na pewno, jeśli dobrze pamiętam to ma ponad 3k pkt straty. Jednak jeśli chodzi o same trofea w PŚ to Ahonenn KK wygrał 2 razy, czyli tyle ile do tej pory wygrał Kamil. Więc niech chociaż jeszcze jedną zdobędzie i przebije Fina :)

5

@Encore Wygra jeszcze dwa razy PŚ, z jeden/ dwa medale na mś, za rok złoty medal na io i wtedy moim zdaniem Kamil będzie bezdyskusyjnie najlepszym skoczkiem w historii. Jeśli chodzi o krótkotrwałe turnieje to jest to jak najbardziej do zrobienia, ale dwóch KK raczej nie wygra. Mam nadzieję, że w tym roku powalczy, ale w następnych sezonach będzie mu naprawdę trudno zachować taką regularność przez cały sezon.

2

24.10.2020, wiecie co się wtedy stało?
Tego dnia Bayern zachował ostatnie czyste konto w Bundeslidze jak do tej pory. Z kolei jeśli chcemy się cofnąć do ich przedostatniego czystego konta w Bundeslidze to musimy wrócić aż do 18.09, kiedy rozgromili 8:0 Schalke. Schalke, które zdobyło w tym sezonie 4 punkty. Schalke, które za 8 dni będzie świętować rocznicę od ich ostatniego wygranego meczu...

Jak na Bayern, czyli drużynę, która była postrachem Europy w zeszłym sezonie z chęcią powtórzenia tego w tym sezonie to są naprawdę kiepskie wyniki. Oczywiście dopóki wygrywają to jest okej, ale przyjdzie mocniejsza drużyna (przykładowo wczoraj Borussia, która też nie jest jakimś gigantem) i Bayern ma spore problemy. Flick ma o czym myśleć.

9

@Encore Miesiąc trzeźwości.
W sensie nie z rzędu tylko tak ogółem.

1

@bixmix Ototo!!

3

@Prezes_sycylijczyk Messi, Dembele, Fati, Aguero, Depay, Di Maria, Haaland, Mbappe i może Neymar
Ale to będzie chodziło

2

@Encore Ja idę na wódkę wtedy
@NaFazieHitman Ja lubię najbardziej meczyk Barcy w niedzielę o 21 tak po całym tygodniu :D Ale 18 to też dobra godzina

17

14:00 Sevilla- RSSS
16:00 Skoki
18:30 Granada- Barca
Piękny dzień jutro

2

@mekston 260 pkt to jest bardzo dużo, jednak przed tcs było ponad 400.
Trzeba liczyć na podtrzymanie formy Kamila i Graneruda z dwóch ostatnich konkursów tcs i wtedy będzie dobrze :)

1

Granulat wygrywa prolog

2

Gdyby w Titise była drużynówka to chciałbym zobaczyć skład: Kubacki, Wolny, Stękała, Stoch

0

Zły Niemiec rozdzielił dzielnych Polaków

1

@IrekPOL To drugie

0

@ShinobiQWE Ponieważ jest tylko 50 skoczków i kwalifikacje są zbędne

1

@pele1282 Jak zdrowie pozwoli to potroi wynik Henryego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?