1

@Oskar00 U nas przede wszystkim problemem jest krótka ławka, zbyt mała liczba zawodników potrafiących coś wnieść. Oczywiście zarówno przez kontuzje jak i przez słabe transfery.

0

@tmQbassive Pewnie miało być ,,w głowę", zwykła literówka, nie ma co robić sensacji

0

@pax Fakt, Araujo mimo wszystko zawinił tam w 100%, ale tutaj Alba zdecydowanie zaspał i jest głównym winowajcą gola.

17

Araujo gdy zawalił gola z Eibarem podszedł do prezentera tv i poprosił go by mógł osobiście przeprosić kibiców przyjmując swój błąd na klatę.

Tymczasem Alba po popełnieniu dwóch kardynałów w jednym meczu:
,,W 88. minucie sędzia odgwizdał wątpliwy rzut wolny. Potem źle się zachowaliśmy w polu karnym i straciliśmy gola, który bardzo nas ukarał. Kontrolowaliśmy mecz, ale przydarzyło nam się coś takiego".

Sorry, ale różnica klas.

0

@Rewolucja123 Suárez jeszcze ok, bo nie mamy żadnego napastnika, ale Rakitic odszedł 2 lata za późno

0

Myślicie, że na ile Leo dostanie zawieszenie?

1

@Trepyveb Najmniej cenne, ale dla drużyn, które wygrywają jakiś puchar raz na 30 lat bardzo cenne ;)

17

@BarcaInfo El Jarek właśnie świętuje największy sukces Realu w tym sezonie, nie ma co tu się dziwić

0

@MejorCampeones Tutaj akurat większość podchodziła do niego poważnie

1

@PatrychoO Denerwuje mnie Busi w tym sezonie, ale tutaj gorąco mu współczuję xD

1

@puyol_presidend5 W swoim debiucie w reprezentacji, w meczu o 3 miejsce na ostatnim CA i ta dzisiaj

0

@Sysia11 No nie wiem czy to dobre stwierdzenie po najgorszym meczu Messiego od dobrych kilkunastu miesięcy

0

@Janas11224 Zawieszenie chyba będzie na ligę i tak

1

@Bykunn Ja trzymam kciuki za City ze względu na Guardiole i Aguero, a w przeszłości również i na Toure i Silve, który mimo, że u nas nie grał to jednak zawsze go lubiłem :)
Nie chcę żeby Liverpool wygrał, bo nie lubię Kloppa (oraz jeszcze kilka mniejszych powodów), a United to już sam nie wiem dlaczego, po prostu jakoś ich nie trawię :D

13

Czyli jak City wygra dwa zaległe mecze to będzie samodzielnym liderem.
Oby tak się stało, bo wolę zdecydowanie ich niż kogoś z duetu United/Liverpool.

0

@CatalanDream No Granerud pewnie wygra, choć jeśli utrzyma formę z Zakopanego (czego mu bardzo życzę) to będzie miał ciężko.

0

@sebo939 Myślę, że w ciągu 2/3 lat wygra PŚ

0

Możemy dzisiaj stracić prowadzenie w Pucharze Narodów niestety

1

Zanosi się, że tylko Wolny nie wejdzie do 30 (oczywiście jeśli czołówka niczego nie zawali).
Wąsek i Murańka 2 i 3 oczekującymi, więc powinni wejść.
Narazie jest dobrze, liczę na Kamila w czołowej 4 :)

4

@Zip Potem i przed tym pewnie też

3

"Kiedy trafiłem do Realu Madryt Iker Casillas zapytał mnie, czy znam hiszpański, a gdy odpowiedziałem, że nie odrzekł, że muszę się go nauczyć. Po latach, gdy trafił do Porto, to ja go zapytałem, czy zna już portugalski. Powiedział, że tylko trochę. Odpowiedziałem, że to nie wystarczy"~ Pepe.

2

@FCBurza Neto, Mingueza, Ramos, Umtiti, Firpo, Orellana, Puig, Moriba, Collado, Braithwaite, Konrad

5

Najważniejsze, że Niemcy 6 :))

1

Finlandii brakuje 6 punktów, żeby wyprzedzić Niemcy :D

1

Granerud 131 metrów, pierwszy jego udany skok w Zakopanem, oby jednorazowy.

7

Jak tak dalej pójdzie to żeby wyprzedzić Polaków w ostatniej grupie wyskoczy to beet: Krupówki :D

0

@Verema @Pawlak1992 @HolyGoalie97 Spokojnie, wszystko pod kontrolą, jeszcze wcisną :D

1

W przerwie skoków przełączyłem na Borussie i dwie sekundy później gol :D
Dawać Dortmund jeszcze jedną, bo mi kupon zepsujecie.

Edit: no i cyk minęła minuta i teraz karny dla Borussi. To się nazywa magiczne dotknięcie pilota :D

Edit2: Reus, ale pudło...

0

@lukaszbarca15 Tak, masz rację. Pomyliło mi się, ale to bez znaczenia, Norwegowie oddali tylko jeden bardzo dobry skok, a reszta mocno przeciętna.

3

@Janiama I oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?