Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Szkoda, że tylko punkt przewagi Kamila
https://mobile.twitter.com/Bucholz_Adam/status/1345009544280289280
1
Ale szczelajo za oknem
0
@NeroTFP Oby tak rzeczywiście było
0
@Coutinho007 Trincao na wypożyczenie, a zamiast niego Collado.
1
@tommyVERceti Dzięki niemu jest dodatkowe miejsce na tcs, więc zasłużenie pojechał.
2
@VamosGirl Tak, ale pls nie mów nikomu
4
@Encore Dembele, bo najbardziej przypominał Neymara, który zranił moje serduszko
14
@Nano22 Enrique wygrał tryplet i skończył na magazynach... Aż strach pomyśleć gdzie skończył Setien
6
@codemat Kto nie skacze ten z kafejki
0
@Kubox Najlepszego ziomek, oby nowy rok był lepszy niż ten!
6
Opłaca się patrzeć na statystyki
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9444664#comment-9444664
1
@HERORICH2 I co najważniejsze nie taki dobry jak Dembele
0
@nitey Dwie brameczki
0
@patry295 Pewnie by wchodził, ale nie miałby życia tutaj :))
69
Real nie jedzie na łatwy teren, Elche ma passę 90 minut bez porażki
2
@NeroTFP Dawaj następną edycję o ulubionym sędzi
0
Próbuję przenieść sobie treningi z Endomondo do mapmyfitness.
No i niby wszystko zrobiłem tak jak trzeba było, ale gdy wyskoczył mi komunikat ,,synchronizuj dotychczasowe treningi" i ten przycisk to gdy go nacisnąłem to kółeczko przeszło z lewej strony na prawą, ale nie zaznaczyło się na zielono tylko dalej jest szare. I teraz nie wiem, przeniesie mi te treningi?
2
@NeroTFP -dawaj jakiś bandaż
-kurde nie te spodnie
1
@Pogba Ostatnie występy Firpo to było potykanie się o własne nogi, mnóstwo strat i dosłowne 0 i w ofensywie i defensywie. A wczoraj?
Bardzo ładnie chodził na lewym wahadle i w ataku jednak sporo dał. Racja, ma w dalszym ciągu mnóstwo do poprawy i aktualnie zdecydowanie nie jest na poziomie Barcelony, ale wczoraj zagrał o wiele lepiej w porównaniu do jego wcześniejszych występów.
0
@Rewolucja123 Pierwszy gol z Juve to na pewno nie wina Araujo. Wygrał on pozycję, a sędzia dał karnego z czapy. Nie mówię, że nie można go krytykować, ja tylko podkreśliłem, że jest w tym sezonie najlepszym naszym śo, no bo jednak nim jest.
A co do Ter Stegena to zauważ, że on nie miał czasu by się właściwie ustawić. Chciał dać opcję do rozegrania, nie można go winić za to, że nie przewidział błędu Araujo, który zdecydowanie nie powinien mu się przytrafić.
1
@DanielOOL Nie wymagaj za dużo, ważne że jest tendecja zwyżkowa :D
@Maxit Chodzi mi tylko o ten sezon. Kilka lat temu owszem, topka obrońców na świecie, ale teraz dramat.
0
@Rewolucja123 Gol to niestety 100% wina Araujo, ale patrząc na to co w tym sezonie wyprawiał już Lenglet i Mingueza można mu wybaczyć, bo Ronald aktualnie jest naszym najlepszym obrońcą. Oby ta sytuacja nie podłamała go.
Natomiast nie doszukiwałbym się tutaj żadnej winy MATSA. Nie można winić bramkarza za nie obronienie sytuacji sam na sam, a już zwłaszcza sytuacji tak spontanicznej.
0
Swoją drogą Firpo zagrał wczoraj swój najlepszy mecz odkąd dołączył do Barcelony. Do wczoraj miałem go za naszego najgorszego zawodnika w całej kadrze, ale chyba właśnie przeskoczył Umtitiego :D
4
@Coutinho007 Dembele to był bardzo dobry transfer i wciąż może nam bardzo dużo dać. Widać, że się nie boi wziąć gry na siebie, do tego genialny drybling i ogromna szybkość. Stracilismy Neymara i potrzebowaliśmy na wczoraj właśnie kogoś takiego jak Dembele, który przed transferem do nas miał jedną kontuzję przez całą karierę.
Nikt nie mógł przewidzieć jego tak dużych problemów zdrowotnych u nas.
Jeśli chodzi o Coutinho to potrzebowaliśmy kogoś kto najpierw odciąży, a potem zastąpi Iniestę. Coutinho na tamten moment był najlepszą możliwą opcją, wydawało się że idealnie pasuje do Barcelony.
Niestety zgasł, ale myślę, że to jest wina jego psychiki. A tego również nikt nie mógł przewidzieć.
Jedynie zgodzę się z Griezmannem. Nie do końca przemyślany transfer.
Myślę, że kupiliśmy go ze względu na to, że Bartek chciał zatuszować to jak nas rok wcześniej wystawił oraz po prostu potrzebował głośnego nazwiska by umocnić swoją pozycję po kolejnej kompromitacji w LM.
0
@Pertezm Nie jest w formie to fakt. Również faktem jest to, że Cou jest jednym z tych piłkarzy, których najchętniej sprzedałbym w lecie.
Ale dalej nie rozumiem co jest dobrego w tym, że złapał kontuzję, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy XD
Fati, Pique i dopiero wrócił też Dembele.
Naprawdę kolejna kontuzja kolana to jest dobra wiadomość?
2
@Pertezm Komu wyjdzie na dobre?
0
@Maker0 Jeśli chcesz grać 4-3-3 to tylko z Pedrim w pomocy zamiast Busquetsa i w ataku obok Leo i Martina Dembele.
1
@NeroTFP Dla mnie Małysz i Stoch to top4 najlepszych skoczków w historii
2
Grając trójką obrońców wyglądamy naprawdę dobrze w defensywie. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takiej klarownej sytuacji Eibaru dzisiaj mimo, że w pierwszej połowie to oni prowadzili grę (nasza pierwsza połowa to była chyba najgorsza gra ofensywna w tym sezonie).
Oczywiście nie liczę tutaj tego błędu Araujo, bo to był nasz tradycyjny cotygodniowy wylew. Akurat po Araujo się tego nie spodziewałem, bo w tym sezonie jest naszym najlepszym obrońcą. Mam jednak nadzieję, że nie siądzie mu to na psychice.
W ofensywie powiem krótko. Jest dużo lepiej niż w tamtym sezonie. Tworzymy sporą liczbę sytuacji, ale niestety nasza skuteczność jest tragiczna. Brakuje nam prawdziwego napastnika. García i Depay- mam naprawdę wielką nadzieję, że choć jeden do nas przyjdzie w zimie.
Jest spory potencjał w tym składzie, trzeba tylko znaleźć optymalne ustawienie. Jak dla mnie powinno to być na ten moment coś w stylu:
Ter Stegen, Dest, Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba, De Jong, Pedri, Messi, Dembele, Braithwaite
W obwodzie m.in. Puig, Griezmann, Coutinho i Trincao, który dzisiaj nawet dobrą zmianę dał, był o krok od zostania bohaterem. Szkoda.
2
@Cobra303 No właśnie na tej pozycji by najbardziej pasował, ale tak jak @Chwytliwy mówi, trzeba dać mu narazie szansę zadebiutować i zobaczyć czy sobie poradzi z presją.