0

@chavez o 16 znaki

1

@marcin000019 Podobno mamy tyle lat na ile się czujemy, a ja dorosły się czułem już w gimnazjum :D

3

@NeroTFP Nie monsterek tylko browarek i wszystko się zgadza :D

1

@Triv44 Myślę, że on razem z Niemcem mają największe szanse na medal.

1

Myślę, że faworytami będą Eisenbichler, Granerud, Johannson, Tande i trójka nieobliczalnych Polaków, którzy mogą równie dobrze skończyć na podium jak i w 3 dziesiątce.
Ciekawe zawody się szykują, oby dla nas szczęśliwe.

2

No i gitara, messenger naprawiony :)

1

@NeroTFP Stoch Murańka Żyła Kubacki
Taką kolejność bym widział w drużynówce.

5

Powolutku rośnie budżet na transfery

0

@Homeopata8989 Powalona sprawa

14

Też się wam tak zacina messenger dzisiaj?

0

@HERORICH2 Luźna guma

5

@HERORICH2 No przecież graliście z nimi w grupie, więc jak :D

0

@Pawelsky No u nas to zdecydowanie gorzej wygląda :D
@MeMyselfAndI @Jacu327 Fakt, najgroźniejszy Lipsk, Atalanta jest w tym sezonie mocno nieregularna. Ale zobaczymy jaka forma będzie w lutym.

0

Swoją drogą to Real może trafić na Porto, Atalantę, Lazio i Lipsk. Również nieciekawi rywale. Z całego serca życzę im Lipska albo Atalanty.

5

@Pawelsky Nie mów tego tak głośno, bo już można grać w dwóch zespołach w jednym sezonie lm :v

1

@Katalonbar 1. Chelsea
2. Dortmund
3. City
4. Psg
5. Liverpool
6. Bayern

0

@Triv44 Inaczej będzie ciężko.

1

Bayern, City, Chelsea, Liverpool, Dortmund lub Psg w 1/8.

0

@norbi77 W punkt.

0

@BarcaInfo ,,Juventus przerywa passę 25 zwycięstw z rzędu Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ostatnim razem Barcelona przegrała mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City w 2016 roku."
Chyba bardziej passę bez porażki :)

0

Najśmieszniejsze jest to, że przez trzy ostatnie sezony by wygrać grupę wystarczało nam 14 punktów.
Teraz mamy 15 i zajęliśmy drugie miejsce :D
To tylko pokazuje jak bardzo Dynamo i Ferencváros odstawali poziomem od nas i Juve.

2

@Criss18Barca Ter Stegen i Alba do pierwszej 11. Dest, Araujo, Griezmann jako zmiennicy Alvesa, Pique i Messiego :P

2

@marian_konopka Jeśli chodzi o charyzmę to Ronaldo zdecydowanie bardziej by się tu przydał. Jednak co by nie mówić, czysto piłkarsko nadal zdecydowanie bardziej Messi się przydaje.

3

@Coutinho007 No i dokładnie o to właśnie chodzi :)

1

@Coutinho007 No przecież napisałem, że obarczanie winą zmarnowanej setki Fatiego nie powinno mieć miejsca ;) Podobnie jak obarczanie winą zmarnowanej setki Dembele.

0

@Coutinho007 No przecież ma kontuzje, więc jak miał DZISIAJ grać? ;)

4

@HERORICH2 Ale jeśli miałbym wybierać to jednak wolałbym by to Real spadł :)

5

@HERORICH2 Zobaczymy co jutro będą mogli powiedzieć kibice Atletico i Realu :D

0

@Tomo_95 Co za różnica kto ile kosztował xD obaj byli i są bardzo młodymi piłkarzami.
No i obydwie rzeczy były ważne, bo nie powiesz mi chyba, że pierwsze miejsce w grupie takie nie jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?