Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez o 16 znaki
1
@marcin000019 Podobno mamy tyle lat na ile się czujemy, a ja dorosły się czułem już w gimnazjum :D
3
@NeroTFP Nie monsterek tylko browarek i wszystko się zgadza :D
1
@Triv44 Myślę, że on razem z Niemcem mają największe szanse na medal.
1
Myślę, że faworytami będą Eisenbichler, Granerud, Johannson, Tande i trójka nieobliczalnych Polaków, którzy mogą równie dobrze skończyć na podium jak i w 3 dziesiątce.
Ciekawe zawody się szykują, oby dla nas szczęśliwe.
2
No i gitara, messenger naprawiony :)
1
@NeroTFP Stoch Murańka Żyła Kubacki
Taką kolejność bym widział w drużynówce.
5
Powolutku rośnie budżet na transfery
0
@Homeopata8989 Powalona sprawa
14
Też się wam tak zacina messenger dzisiaj?
0
@HERORICH2 Luźna guma
5
@HERORICH2 No przecież graliście z nimi w grupie, więc jak :D
0
@Pawelsky No u nas to zdecydowanie gorzej wygląda :D
@MeMyselfAndI @Jacu327 Fakt, najgroźniejszy Lipsk, Atalanta jest w tym sezonie mocno nieregularna. Ale zobaczymy jaka forma będzie w lutym.
0
Swoją drogą to Real może trafić na Porto, Atalantę, Lazio i Lipsk. Również nieciekawi rywale. Z całego serca życzę im Lipska albo Atalanty.
5
@Pawelsky Nie mów tego tak głośno, bo już można grać w dwóch zespołach w jednym sezonie lm :v
18
To nieźle Lukaku xDDD
https://footroll.pl/footlol/video/25590,89-minuta-meczu-i-lukaku-blokuje-strzal-kolegi-z-druzyny-video
1
@Katalonbar 1. Chelsea
2. Dortmund
3. City
4. Psg
5. Liverpool
6. Bayern
0
@Triv44 Inaczej będzie ciężko.
1
Bayern, City, Chelsea, Liverpool, Dortmund lub Psg w 1/8.
0
@norbi77 W punkt.
0
@BarcaInfo ,,Juventus przerywa passę 25 zwycięstw z rzędu Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ostatnim razem Barcelona przegrała mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City w 2016 roku."
Chyba bardziej passę bez porażki :)
0
Najśmieszniejsze jest to, że przez trzy ostatnie sezony by wygrać grupę wystarczało nam 14 punktów.
Teraz mamy 15 i zajęliśmy drugie miejsce :D
To tylko pokazuje jak bardzo Dynamo i Ferencváros odstawali poziomem od nas i Juve.
2
@Criss18Barca Ter Stegen i Alba do pierwszej 11. Dest, Araujo, Griezmann jako zmiennicy Alvesa, Pique i Messiego :P
2
@marian_konopka Jeśli chodzi o charyzmę to Ronaldo zdecydowanie bardziej by się tu przydał. Jednak co by nie mówić, czysto piłkarsko nadal zdecydowanie bardziej Messi się przydaje.
3
@Coutinho007 No i dokładnie o to właśnie chodzi :)
1
@Coutinho007 No przecież napisałem, że obarczanie winą zmarnowanej setki Fatiego nie powinno mieć miejsca ;) Podobnie jak obarczanie winą zmarnowanej setki Dembele.
0
@Coutinho007 No przecież ma kontuzje, więc jak miał DZISIAJ grać? ;)
4
@HERORICH2 Ale jeśli miałbym wybierać to jednak wolałbym by to Real spadł :)
5
@HERORICH2 Zobaczymy co jutro będą mogli powiedzieć kibice Atletico i Realu :D
0
@Tomo_95 Co za różnica kto ile kosztował xD obaj byli i są bardzo młodymi piłkarzami.
No i obydwie rzeczy były ważne, bo nie powiesz mi chyba, że pierwsze miejsce w grupie takie nie jest?