Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Senyer Tak jak wyżej zaznaczyłem, sztab medyczny oceni czy jest gotowy. Jednak ja myślę, że jego absencja była tyle przedłużana, że teraz jak go puścili do gry to jest w 100 % gotowy.
@Borneo mam nadzieję, że z ławki podobnie jak Cou wejdzie.
0
@masq On ma bana, edytuj lepiej albo usuń xd
0
@MaŁolat Też uważam, że tak powinno być, ale coś mi się wydaje, że Koeman ma inny plan :D
0
@MaŁolat Tak, tylko Coutinho nie grał w środę, a Dembele grał 90 minut, a Brajt 80 :/ więc bardzo prawdopodobne, że Cou zmieni któregoś z nich.
Jak dla mnie Araujo powinien jutro wyjść od początku i tak długo pauzował, więc myślę, że już jest zdrowy. Ale oczywiście tam wiedzą lepiej, więc jeśli nie będzie gotowy na 90 min to niech będzie tak jak mówisz.
0
@gumaz Nie wiem czy to w obecnej sytuacji dobry pomysł :) ja bym dał mu odpocząć w meczu z Levante.
2
@Janiama no a taki pewnie wyjdzie :D
3
Ter Stegen, Dest, Araujo, Lenglet, Alba, De Jong, Aleña, Messi, Griezmann, Dembele, Braithwaite
Taki składzik bym widział na jutro
1
@Homeopata8989 Dwa tygodnie przed finałem z tego sezonu podobno xD
0
@NeroTFP Aż strach się bać jak bardzo Niemcy po tym konkursie nam odskoczą (i Eisenbichler Kubackiemu). Ale priorytetem Plankca.
0
@Jaca96 A taki piękny kupon był.
31
A oby wam się barszcz na dywan wylał pawiany z Sociedad
0
@Zip Przepraszam
1
2:2 Vamos Real!
(jak to źle brzmi xD)
3
Sociedad postanowiło nie wyjść z grupy chyba. Wszystkie siły na la ligę.
2
@NeroTFP Łukasz Podolski przedłużył kontrakt z FC Andorą, na konferencji prasowej dodał tylko, że ,,na Górnik Zabrze przyjdzie jeszcze czas".
0
@TheGoldenEleven Ja ten o Ibrze pierwszy raz widziałem.
6
Cały Ibra :D
,,Zgrupowanie Juventusu przed jednym z wyjazdowych meczów. Hotelowy pokój, który dzieli Zlatan Ibrahimović z Adrianem Mutu. Noc.
"Adi, obudź się!" - krzykiem przerywa sen kolegi z ataku popularny "Ibra".
Mutu szybko się przebudza. Nie wszystko dociera do niego o tej porze, ale jest przyjęty, bo przecież Szwed nie budziłby go w środku nocy bez powodu. Na pewno stało się coś złego.
"Miałem koszmar" - zaczął tłumaczyć Zlatan. "Śniło mi się, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem ode mnie!" - wyjaśnił.
Mutu mógł tylko się uśmiechnąć. Cały "Ibra", nabrzmiałe ego na swoim miejscu. "Uspokój się, nic się nie stało. Ronaldo wcale nie jest lepszy od ciebie. Nikt na świecie nie jest" - przekonywał Rumun."
~Usiądź opowiem Ci o piłce, fb
0
@zadafcb,,A w nocy mamy... o już dzień jest"
0
@Coutinho007 Racja, zapomniałem, że on grał wczoraj xD
@jeyx77x Dest, Trincao, Pjanic, Braithwaite - kilka miesięcy w klubie.
Puig, Mingueza, Konrad- Niewielki staż w pierwszej drużynie.
Neto, Junior, De Jong, Aleña- najdłuższy staż w pierwszej drużynie, z tym że Junior wydaje się mieć najsłabszą pozycję w zespole w ogóle ze wszystkich zawodników, stąd obstawiam pozostałą trójkę.
1
@Maker0 Neto/Aleña.
0
@ViscaBarca123 Masz herba za Eminema :')
1
@Encore Mam nadzieję, że Leo na to nie pójdzie. Psg pełni chyba rolę drugiego najbardziej znienawidzonego klubu zaraz po Realu przez Barcelonę
0
@maks861 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9331866#comment-9331866
15
@kaamil1910 U Trincao widać spore umiejętności, dobry drybling, zmysł do gry kombinacyjnej oraz co cieszy, próbuje tych trudniejszych rozwiązań. Narazie jednak zawodzi głowa. Dzisiaj to aż nadto było widać, że chciał po prostu za dużo.
Trzeba być cierpliwym, on jest u nas zaledwie kilka miesięcy. Dajmy mu sezon/dwa i dopiero wtedy wyciągnijmy wnioski.
3
Ale to Leo do Paryża czy Brazylijczyk zrobi comeback do Barcelony?
Ciekawe co Neymar miał na myśli :D
1
@KmN Lester pod formą ostatnio strasznie.
79
Po tym jak Dembele został kapitanem świat musiał jakoś zachować równowagę.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1334252224273321986
1
@BarcaInfo Martin jeszcze nie pokazał w pełni kim jest :-)
2
Oby jeszcze Konrad wszedł za Dembele. Tylko oby ten pamiętał, że opaskę musi ściągnąć :D
1
@jacob345 Depay potrzebny, żeby Duńczyk mógł czasami odpocząć :D