Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Poza meczem Inter-Real dzisiaj kolejny dzień pewniaczków.
Oby było jak wczoraj.
8
@BarcaInfo Wnioskując po minie Haalanda to chyba nie skumał :D
0
@Criss18Barca
Roberto ze swoją bryką:
https://www.google.com/amp/s/www.corriere.it/sport/20_ottobre_11/roberto-baggio-che-usa-panda-4x4-fa-impazzire-web-3246f322-0b8d-11eb-8551-988fe333186d_amp.html
1
@cchesterr43 Jego siostra dostała odemnie pierwsza followa niż on sam :D
0
@Encore Pewnie Psg wymęczy, ale liczę na United i Lipsk.
0
@Kacper1432 Jak narazie to ten García w ogóle nie gra. Jeśli Minguez wskoczy do pierwszego składu i pokaże się z dobrej strony to liczę, że Hiszpan przyjdzie dopiero w czerwcu.
3
@Encore Mecz bezpośredni.
1
@Nieznajomy Sancho w tamtym sezonie 17 goli i 17 asyst w samej lidze. Razem z Haalandem ciągnął BVB. Davies również znakomity sezon zwieńczony zwycięstwem w Lidze Mistrzów.
Generalnie to w tym roku w złotym chłopcu była duża konkurencja. Na szczęście zasłużenie wygrał Haaland. Reszta miejsc nie ma większego znaczenia. Można się kłócić kto powinien być na kolejnych miejscach, ale według powinno być tak:
2. Davies
3. Sancho
4. Fati
5. Felix
0
@Nieznajomy No nie powiedziałbym. Na pewno nie w zeszłym sezonie.
0
@barcelonaLM Haaland, Davies, Sancho, Fati, Felix.
In this order.
0
@tristan87 W tym wieku najważniejsze jest ogranie, a García siedzi cały czas na ławie. Jeśli ktokolwiek z Barcy B zacznie teraz regularnie grać w pierwszej drużynie (a nie ma za bardzo innego wyjścia) to moim zdaniem ten ktoś będzie krok przed Garcią.
@LuisSalvano też bardzo bym chciał Depaya już w styczniu. Ale niestety raczej obaj z Garcią przyjdą dopiero w czerwcu.
34
@Worny Pierwszego browara otworzy gdy będą lecieć nad Polską. Idealnie sobie to przekalkuował :D
0
@LuisSalvano Bez sensu jeśli byśmy teraz kupowali Garcíe skoro w czerwcu możemy go mieć za darmo. W rezerwach mamy Mingueze, Ramosa i Comasa, którzy zasługują na szansę.
38
@ddanioofcb Aleña wytrzymał 90 minut na boisku.
2
Jednym z wniosków jakie można wyciągnąć jest to, że w meczu z Ferencvárosi idą domy na rzut karny dla Barcelony :D
1
@Senyer Trynkał głównie do środka dzisiaj schodził.
4
@Janiama To ja się boję wiedzieć na jakim poziomie jest Szymański :D
Ale pełna zgoda
1
@barcelonaLM O punkty się nie martwię w jakimkolwiek składzie byśmy grali, ale chodzi mi po prostu o odpoczynek podstawowych graczy.
3
Z jednej strony fajnie, że Juve umordowało to 2:1, bo mi kupon uratowali, ale z drugiej strony jakby był remis to mielibyśmy 5 punktów przewagi i byłaby bardzo duża szansa, że z Węgrami również zagra rezerwowy skład. A to przy takim natłoku spotkań i przy tylu kontuzjach byłoby bardzo dużym plusem.
Jednak mam nadzieję, że mimo wszystko Koeman i tak da ponownie odpocząć tym co grają najwięcej, a z Osasuną zagra once de gala. Trzeba nadgonić w lidze.
5
@skakun95 Carles Perez przynajmniej coś strzelał
5
@Roobo Puig z końcówki zeszłego. Coutinho jak narazie po dobrym początku gra bardzo przeciętnie.
0
@Arkadio90 W tym trzy zespoły zapewniły sobie zwycięstwo w doliczonym XD
0
Ja pierdziele i jeszcze mało co nie stracili bramki w ostatniej akcji, gdzie wydawało się, że sami strzelili w ostatniej chwili.
Mecze Sevilli są piękne :D
2
Munirrr brameczka
1
@xBoMBoWiECx Werner farciarz
0
@FCB24 Dał pretekst, zrobił ruch w kierunku piłki. Ale i tak pewniejszy karny jak dla mnie był w pierwszej połowie.
3
@VamosRakieta Dokładnie byczq, ale fajnie, że zajrzałeś
0
@MarioVeB! Ma tam od kogo się uczyć (Pukki). A jest jeszcze Jóźwiak i Bielik, którzy grają z Rooneyem. Dobrze to zwiastuje, oby Norwich awansowało, a Derby się utrzymało.
1
@Coutinho007 A zwycięzca gra z Lechem w finale :))
1
@MarioVeB! Mam wielką nadzieję, że to wejdzie, a Paryż będzie miał Ligę Europy.