0

@mr_robot Chodziło pewnie o to, że jak wygramy to mamy już zapewnione wyjście z grupy :D

3

@NeroTFP - Maciej Kot zapowiada, że najbliższy sezon będzie jego.
- Thiago Messi wyprzedza adoptowanego syna CR7- Mateo Messiego w ilości zdobytych złotych piłek.
-Carles Aleña odchodzi w zimie na wypożyczenie do Betisu.

6

@NeroTFP Kurde ponad 50 lat i tylko 7 trenerów mieliśmy? ://
Xavi, Busquets, Mascherano, Iniesta, Ter Stegen i kto jeszcze? :D

0

@VeB 1899 Juve, Ajax, Bayern, Borussia

0

@clyde Do Kiepskich go!

11

@Chakalaka Moim zdaniem jednak Griezmann. Dembele swoim golem zapewnił nam Superpuchar Hiszpanii, a Griezmann póki co nie był decydujący w żadnym ważniejszym meczu. Dodatkowo Dembele zdarza się być najlepszym piłkarzem meczu, ciągnąć drużynę gdy jej nie idzie, a Griezmann bardzo często znika, a dobre zawody rozgrywa jedynie kiedy i całej drużynie idzie.

2

@Ghotti Sorry ://

4

@Bartunek Dymane kijem

1

@zadafcb No patrz, dopiero teraz to ogarnęli :D

1

,,Franck Kessie we wczorajszym meczu z Napoli stracił zęba po łokciu od Politano.
Nic sobie jednak z tego nie zrobił i zagrał mecz do końca"

Co się będzie jednym zębem przejmował, ma ich dużo :D

0

@BarcaInfo W styczniu niech biorą Walukiewicza, a Depay i García za darmo w czerwcu.

4

@Katalonbar Na skrzydłach mamy Ansu, Konrada, Dembele, Trincao i być może jeszcze Depaya.
Na 9 mamy Braithwaita.
Zdecydowanie Haaland.

1

@Coutinho007 Dokładnie, ona woli Antka jako wysuniętego napastnika, a on woli zabezpieczać jeszcze tyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Coutinho007 Podobno rozstał się z partnerką, bo ciągle mu nie pasowało w jakiej pozycji się ru**ają.

1

@Pertezm To Mateusz uratuje zaledwie remis w końcówce :/

2

@Dzemix111 Niezawodny król Brajtłajt uciszył Kędziore.
@Bartunek W zielonych ci oddam, tylko nie przepierdziel na głupoty.

5

@Pertezm 3:1 dla nas
Kędziora 20'
Braithwaite 21'
Braithwaite 66'
Mattheus Fernández 87'

7

Ter Stegen, Dest, Mingueza, Lenglet, Alba, Pjanic, Puig, Trincao, Griezmann, Konrad, Braithwaite

Liczę na coś takiego. Wydaje mi się, że to będzie właśnie mecz dla Puiga, bo chyba nie da tego Mateusza tak z dupy w pierwszym. No chyba, że Alene, ale Koeman zapowiadał ostatnio minuty dla Rikiego, stąd obstawiam jego. A poza tym raczej wątpię w jakieś większe rotacje. Mam też nadzieję, że da Dembele usiąść. Niech mu się ręka goi, a Trincao przyda się występ w pierwszym.

0

@BarcaInfo czyta ci w myślach @tristan87

8

@Mixtape Trzymaj się! Wujek już jest po tej lepszej stronie.

0

@Coutinho007 Mimo wszystko ja bym mu dal szansę do końca sezonu minimum.

0

@Coutinho007 Jak narazie to nie ma go kto zwolnić XD
Chyba, że Messi.

7

@Triv44 Żadne LM, Juve co najwyżej Puchar Włoch ;)

94

Ale bym chciał żeby Milan wygrał w tym sezonie Scudetto...

2

No i kolejna kontuzja w Liverpoolu. Tym razem Keita.

2

@marcin000019 Z tym, że grają dużo lepiej i ładniej dla oka niż prześcieradła.

0

@Rewolucja123 Nie był to jego najgorszy mecz, aczkolwiek stać go na więcej.
5/10, przeciętnie.

1

@pawelfcb2010 Obstawiałem, że poleci Wolny zamiast Wąska. Na szczęście trener mnie pozytywnie zaskoczył.

1

@krisu099 taktyk xd

0

@zadafcb Dałbyś napisy hiszpańskie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?