Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jedynym pozytywem dzisiejszego wieczoru jest to, że teraz rozpocznie się maraton łatwiejszych meczy dla nas. Przez najbliższe 7 kolejek w lidze aż 5 zagramy na Camp Nou. Dwa wyjazdy do Kadyksu i Valladolid, a u siebie podejmiemy Osasunę, Levante, RSSS, Valencię i Eibar. Z kolei w LM wyjazd na Ukrainę i Węgry, ale tu wystarczyć mogą nawet 4 punkty i wygrywamy grupę. Obyśmy mogli wpuścić na Juve rezerwy, bo mamy strasznie wąską kadrę.
Mimo tego i tak uważam, że zgubimy punkty gdzieś między Valencią, a Sociedad (zwłaszcza, że zagramy z nimi w przeciągu 3/4 dni), ale i tak po tych meczach będzie już dużo ciszej o Barcelonie, która ma bliżej do strefy spadkowej niż do lidera. Dograjmy ten rok, a w styczniu jeśli finanse pozwolą kupmy chociaż tego Depaya. Wróci Ansu, Pique i może jeszcze o coś powalczymy.
0
@blaugrana1980 Cucu byłby okej, ale jako wahadłowy/skrzydłowy. Nie idzie mu gra na lewej obronie.
0
@tristan87 Czyli do końca roku.
0
@Maker0 Jeden był minimalny, reszta ewidentne.
Ale z resztą się zgadzam, jesteśmy aktualnie na podobnym poziomie do Juve.
0
@Maker0 W meczu z Juve akurat to gra była lepsza niż wynik. Oni poza hatrickiem MoVARaty nie mieli praktycznie żadnej sytuacji, a my ich mieliśmy sporo i kontrolowaliśmy grę. Ale to nie jest żadne odzwierciedlenie, bo obecne Juve wcale nie jest w lepszej sytuacji niż my.
1
@PatrykBarca Taka prawda, tak naprawdę my tą bramkę sami sobie strzeliliśmy. Ale to nas nie usprawiedliwia.
1
@LuisSalvano Wśród tylu depresyjnych komentarzu poprawiłeś mi humor :D
0
@Pawlak1992 Płachecie
1
@BarcaInfo Więcej problemów, tylko tego nam brakuje w obecnej chwili...
0
@LuisSalvano Wypowiedziałem się tylko do sytuacji z Roberto, bo wielu użytkowników na to narzekało, ale jak nie o to chodziło to luz.
1
@PsychoFanBlaugrana2 9 punktów jest jak najbardziej do odrobienia. Wystarczy wygrać z nimi u siebie, im na pewno przytrafią się ze dwa remisy i już zrobi się nerwowo. Problem w tym, że nasza gra wygląda katastrofalnie i nie wygląda to zbyt optymistycznie, więc na mistrzostwo bym się nie nastawiał.
0
@LuisSalvano Jeśli mówisz o nie wpuszczeniu go po zejściu Roberto to polecam swój wcześniejszy komentarz ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9293004#comment-9293004
1
@Unf Koke to jest box to box, wiadomo, że będzie miał ich przebiegniętych dużo więcej niż Messi XD
I o ile Messi dzisiaj nie porywał to patrząc na pozostałych naszych nielicząc Dembele był jednym z ,,lepszych".
3
1. Faktycznie jest możliwość dokonania 5 zmian, ale muszą one się odbyć w 3 momentach. Pierwszy moment to było wejście Coutinho, drugi to wejście Desta, a trzeci to wejście Braithwaita i Trincao.
2. Do końca meczu zostały 4 minuty, a ja nie widziałem by ktoś się rozgrzewał. Więc jeśli miałby ktokolwiek wejść to bez rozgrzewki, a patrząc na to, że dzisiaj wyleciało dwóch piłkarzy nic dziwnego, że Koeman nie chciał ryzykować.
0
@ArterkHD Powinno się zmienić niedługo. A jeśli nie zniknie i Ci wszystko siądzie to wtedy możesz napisać do nich.
0
@MensculinVeB Nawet jeśli jutro wygrają to z tyloma kontuzjami wątpię by na dłuższą metę dali radę. Zwłaszcza bez VD.
0
@MensculinVeB Patrząc na aktualną formę angielskich zespołów to Totki razem z Chelsea wydają się być głównymi faworytami.
0
@ObiektywnyKibic121 Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, naprzód Lisy!
1
@Coutinho007 XD jest potencjał na memy :D
0
W następnej kolejce Chelsea vs Tottenham.
Przekonamy się kto jest aktualnie najlepszy w Anglii :))
5
Zidane po meczu:
,,Zasługiwaliśmy na dużo więcej".
Emery po meczu:
,,Zasłużyliśmy na zwycięstwo".
Kurtyna.
1
@Bartunek Też bym się cieszył ze zwycięstwa Totków, ale ze zwycięstwa Mou już nie :D
0
@Borneo Tylko, że Villarreal prędzej czy później i tak spuchnie. Są za słabi, żeby walczyć o mistrza.
69
Obejrzałem sobie foot trucka z Bońkiem. Nie wiedziałem, że Prezes umie zagiąć nawet sam siebie :D
Zbigniew Boniek: To wy kogo byście widzieli jako selekcjonera?
Foot Truck: Na przykład Spallettiego
ZB: Ale Spalletti nigdy nie był selekcjonerem.
FT: Brzęczek też nie był.
ZB: Mancini też nie był.
No mistrz xD
1
Truskawka na torcie :D
0
@Janiama Ja się obawiam tego Murańki, duże szanse, że się spali, a to może być niestety decydujące :/
1
Brawo Joju, oby tak dalej :D
0
Słaby skok Murańki. Szkoda.
5
@Barca1992 Beenhakker
0
8 Polaków w pierwszej 30 podczas ostatniego konkursu przed kwalifikacjami. Obiecująco to wygląda.