Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Póki co to chyba najgorszy mecz Lecha w LE :/
1
@Bartunek Sory, hazardziści nie mają lekko xD
3
@Verema Ostry i podwójny z fryteczkami. Zada wszystkie keczupy zajumał
0
@kubix05 Piękne próby interwencji polskiego bramkarza przy obu bramkach.
3
@xBoMBoWiECx Na wszelki wypadek rzucę piątke na Real.
12
Here we go again
2
@Bartunek Hehehehe jakby Liverpool wczoraj wygrał to może XD
5
@zadafcb @eXi Chyba skończy się pójściem na kompromis i wzięciem pół litra.
4
@badej60 Kobe Bryant
5
Biedny Perisic...
Z zespołu lejącego wszystkich w Europie trafił do klubu grającego taki syf...
0
@HERORICH2 Coś mówiłeś? :)
0
Król Ligi Mistrzów strzela na 2:0 :)
7
Pamiętacie faul Lengleta na Ramosie w El Clásico? No właśnie :)
1
49 minuta i Ajax już 2:0.
Do przerwy było 0:0.
1
@Krystian_mix Tylko, że jakby cofnął akcję do momentu karnego to wszystko co było po tej sytuacji się nie liczy, więc Vidal zostaje.
10
-Arturo, przyjdziesz do mnie?
-Nie mogę, gram mecz.
-Ale rodziców nie ma w domu.
-Zaraz będę.
:D
9
Pozdrawiam tych co stawiali dzisiaj overy bramek :D
0
Vidal XDDD japierdziele
0
Hakimi zaczyna sabotować...
0
@BarcaInfo Przed meczem City też była?
1
Spoczywaj w pokoju Diego (*)
0
@Pilka_jest_okragla Jeszcze się okaże, że w wyborach wystartuje :D
0
@Esteban_ Liverpool, Ajax, Bayern, Borussia, City, Atletico
0
@Maciej_T Racja, tak jak @NeroTFP pisze. Wygra ten, który spędzi jak najmniej czasu na kwarantannie.
0
@tristan87 Dobra, przeczytałem, że chodzi o wczorajszy mecz, zwracam honor.
0
@Prezes_sycylijczyk W sumie to tyle samo, Brajtłajt wczoraj dwa i Hazard też ma dwa :D
0
@patry295 W Pucharze Narodów mają 3, ale w Pucharze Świata niewiele lepiej, bo 4 :D
Dla porównania Polska w PN ma 2, ale aż 6 w PŚ. Czyli Polska, która przez dekadę polegała tylko na Małyszu, a od 3/4 lat ma dopiero dobrą drużynę prezentuje się lepiej w statystykach niż Niemcy.
0
@NeroTFP Kraft po dwóch weekendach 0 punktów... Nieźle, oby tak dalej.
Ale i tak w tym roku najgroźniejsi będą Niemcy z Geigerem i Ajzenbiślą na czele.
Myślę, że po dobrych kilku latach w końcu ktoś ma realne szanse, żeby obronić Puchar Narodów.
0
@kaziks Już zrobił.
0
@katalonczyk987 Oj tak