4

Póki co to chyba najgorszy mecz Lecha w LE :/

1

@Bartunek Sory, hazardziści nie mają lekko xD

3

@Verema Ostry i podwójny z fryteczkami. Zada wszystkie keczupy zajumał

0

@kubix05 Piękne próby interwencji polskiego bramkarza przy obu bramkach.

3

@xBoMBoWiECx Na wszelki wypadek rzucę piątke na Real.

12

Here we go again

2

@Bartunek Hehehehe jakby Liverpool wczoraj wygrał to może XD

5

@zadafcb @eXi Chyba skończy się pójściem na kompromis i wzięciem pół litra.

4

@badej60 Kobe Bryant

5

Biedny Perisic...
Z zespołu lejącego wszystkich w Europie trafił do klubu grającego taki syf...

0

@HERORICH2 Coś mówiłeś? :)

0

Król Ligi Mistrzów strzela na 2:0 :)

7

Pamiętacie faul Lengleta na Ramosie w El Clásico? No właśnie :)

1

49 minuta i Ajax już 2:0.
Do przerwy było 0:0.

1

@Krystian_mix Tylko, że jakby cofnął akcję do momentu karnego to wszystko co było po tej sytuacji się nie liczy, więc Vidal zostaje.

10

-Arturo, przyjdziesz do mnie?
-Nie mogę, gram mecz.
-Ale rodziców nie ma w domu.
-Zaraz będę.
:D

9

Pozdrawiam tych co stawiali dzisiaj overy bramek :D

0

Vidal XDDD japierdziele

0

Hakimi zaczyna sabotować...

0

@BarcaInfo Przed meczem City też była?

1

Spoczywaj w pokoju Diego (*)


0

@Pilka_jest_okragla Jeszcze się okaże, że w wyborach wystartuje :D

0

@Esteban_ Liverpool, Ajax, Bayern, Borussia, City, Atletico

0

@Maciej_T Racja, tak jak @NeroTFP pisze. Wygra ten, który spędzi jak najmniej czasu na kwarantannie.

0

@tristan87 Dobra, przeczytałem, że chodzi o wczorajszy mecz, zwracam honor.

0

@Prezes_sycylijczyk W sumie to tyle samo, Brajtłajt wczoraj dwa i Hazard też ma dwa :D

0

@patry295 W Pucharze Narodów mają 3, ale w Pucharze Świata niewiele lepiej, bo 4 :D
Dla porównania Polska w PN ma 2, ale aż 6 w PŚ. Czyli Polska, która przez dekadę polegała tylko na Małyszu, a od 3/4 lat ma dopiero dobrą drużynę prezentuje się lepiej w statystykach niż Niemcy.

0

@NeroTFP Kraft po dwóch weekendach 0 punktów... Nieźle, oby tak dalej.
Ale i tak w tym roku najgroźniejsi będą Niemcy z Geigerem i Ajzenbiślą na czele.
Myślę, że po dobrych kilku latach w końcu ktoś ma realne szanse, żeby obronić Puchar Narodów.

0

@kaziks Już zrobił.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?