Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szymekbarca Dał
0
Murańka 88 metrów w kwalifikacjach i zabraknie go w dzisiejszym konkursie. Wielka szkoda :/
0
@AmigoBlancos Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy.
2
Thomas Muller :
- "Jak to mówią Brytyjczycy? Pokaż to samo w wietrzny wieczór w Stoke. Dzisiaj nie jest wietrznie, a Stuttgart to nie Stoke, ale Stuttgart to zespół, który w ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze."
Nie wietrzny tylko deszczowy Panie Muller.
1
@NeroTFP Czas niestety zapierdziela...
Tak samo dzisiaj jest też 10 rocznica Manity z Realem na Camp Nou. Jak dla mnie to się wydarzyło maksymalnie 5 lat temu :D
0
@masq Najciekawszy fragment pominąłeś. Co odpowiedział?
7
Dokładnie 4 lata temu rozbił się samolot drużyny Chapecoense.
,,29 listopada 2016 doszło do katastrofy lotniczej koło La Unión w Kolumbii. Na pokładzie tego samolotu znajdowali się piłkarze Chapecoense lecący na finał Copa Sudamericana. Na pokładzie było 22 piłkarzy zespołu brazylijskiej ekstraklasy.
Spośród nich przeżyło trzech: Jakson Follmanm, Hélio Hermito Zampier Neto oraz Alan Ruschel. Bramkarz Marcos Danilo Padilha zmarł w szpitalu".
Ogółem przeżyło z tego co pamiętam chyba 6 osób.
Warto też wspomnieć, że po katastrofie brazylijskiej drużynie z pomocą ruszyła między innymi Barca. Oprócz wsparcia finansowego Chapecoense dostało zaproszenie do udziału w turnieju o Puchar Gampera.
1
@dorkizos 1. Dombledore
2. Volvemort
3. Grindewald
0
Isco strzał jak Vidal w środę xD
0
@Majsteer Na zmianę mają pierwszeństwo w wyborze meczu/meczów. Spostowałem ;)
1
@DejMian111 No przecież na zmianę jest. (w sensie co kolejkę inna stacja ma pierwszeństwo w wyborze meczu, czyli po prostu eleven i c+ rotują, raz Barca raz Real)
3
Hazard kolejna kontuzja... Szkoda chłopa
2
@SonBarcaGoku Obyś nie miał racji xD
0
@NeroTFP Oby Markus spuchł niedługo.
0
Będzie Dawid walczył o drugie miejsce z Sato. Ajzenbisla w tej formie raczej nie spierniczy aż tak skoku. Ale podium raczej zapewnione, bo 4 miejsce też ma dużo straty.
Edit. A 4 Żyła, to jednak nie obraziłbym się gdyby powalczył o podium, ale z Japończykiem.
0
Nawet nieźle skoczył ten lepszy z Kobayashich :))
2
Obiecująco to wygląda w przypadku Wąska i Murańki. Zobaczymy jak Stękała.
Edit. Stękała też bardzo dobrze, ale widać niedosyt :D
3
Ryoyu się skończył.
1
@semafor Ter Stegen i Fati.
0
@sQubany11 Nie można im ufać.
1
@Pawlak1992 Font to populista. Zobaczymy co będzie głównym tematem w mediach i wśród kibiców, obwinianie Koemana czy usprawiedliwienie i chęć dania mu drugiej szansy.
3
@DanielOOL Kraft znowu bez punktów ;))
6
Nie mam pojęcia czy było, pewnie tak, ale jakby ktoś nie widział to wrzucam piękne słowa Mourinho o śp.Diego Maradonie:
,,Istnieli Maradona i Diego. O Maradonie nie muszę nic mówić, ponieważ cały świat doskonale go znał i nigdy nie zapomni.
Diego był inny. Mogę nazwać go moim dobrym przyjacielem, zawsze mieliśmy wiele wspólnych tematów i często rozmawialiśmy telefonicznie. Będę za nim tęsknić, a szczególnie za rozmowami po moich porażkach. Nigdy nie odezwał się, gdy wygrywałem spotkania. Wiedział jednak, że w trudnych chwilach przyda mi się wsparcie. Dzwonił i mówił "nigdy nie zapomnij, że jesteś najlepszy". Zawsze o mnie pamiętał.
Maradonę można wygooglować i dalej podziwiać jego grę, ale będzie mi brakować Diego."
-Transfery piłkarskie (fb)
1
@socha Wiem, to la liga.
1
@BarcaInfo Albo/oraz Coutinho.
49
@Jakchcesz Podpisać za darmo Depaya, Garcíe, Aguero, Ibrahimovica, Wijnalduma i następnie każdego sprzedać.
2
@NeroTFP Trzeba odskoczyć Austriakom.
2
Szkoda, że Kaczarawa nie wszedł za Ramíreza.
Jeśli Lech chce wyjść z grupy, musi ten mecz wygrać.
7
I Lech też w 10 XDD
1
Benfica i pierwszy mecz ze Standardem.
Do trzech razy sztuka xD