1

0

Murańka 88 metrów w kwalifikacjach i zabraknie go w dzisiejszym konkursie. Wielka szkoda :/

0

@AmigoBlancos Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy.

2

Thomas Muller :
- "Jak to mówią Brytyjczycy? Pokaż to samo w wietrzny wieczór w Stoke. Dzisiaj nie jest wietrznie, a Stuttgart to nie Stoke, ale Stuttgart to zespół, który w ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze."

Nie wietrzny tylko deszczowy Panie Muller.

1

@NeroTFP Czas niestety zapierdziela...
Tak samo dzisiaj jest też 10 rocznica Manity z Realem na Camp Nou. Jak dla mnie to się wydarzyło maksymalnie 5 lat temu :D

0

@masq Najciekawszy fragment pominąłeś. Co odpowiedział?

7

Dokładnie 4 lata temu rozbił się samolot drużyny Chapecoense.

,,29 listopada 2016 doszło do katastrofy lotniczej koło La Unión w Kolumbii. Na pokładzie tego samolotu znajdowali się piłkarze Chapecoense lecący na finał Copa Sudamericana. Na pokładzie było 22 piłkarzy zespołu brazylijskiej ekstraklasy.
Spośród nich przeżyło trzech: Jakson Follmanm, Hélio Hermito Zampier Neto oraz Alan Ruschel. Bramkarz Marcos Danilo Padilha zmarł w szpitalu".
Ogółem przeżyło z tego co pamiętam chyba 6 osób.
Warto też wspomnieć, że po katastrofie brazylijskiej drużynie z pomocą ruszyła między innymi Barca. Oprócz wsparcia finansowego Chapecoense dostało zaproszenie do udziału w turnieju o Puchar Gampera.

1

@dorkizos 1. Dombledore
2. Volvemort
3. Grindewald

0

Isco strzał jak Vidal w środę xD

0

@Majsteer Na zmianę mają pierwszeństwo w wyborze meczu/meczów. Spostowałem ;)

1

@DejMian111 No przecież na zmianę jest. (w sensie co kolejkę inna stacja ma pierwszeństwo w wyborze meczu, czyli po prostu eleven i c+ rotują, raz Barca raz Real)

3

Hazard kolejna kontuzja... Szkoda chłopa

2

@SonBarcaGoku Obyś nie miał racji xD

0

@NeroTFP Oby Markus spuchł niedługo.

0

Będzie Dawid walczył o drugie miejsce z Sato. Ajzenbisla w tej formie raczej nie spierniczy aż tak skoku. Ale podium raczej zapewnione, bo 4 miejsce też ma dużo straty.
Edit. A 4 Żyła, to jednak nie obraziłbym się gdyby powalczył o podium, ale z Japończykiem.

0

Nawet nieźle skoczył ten lepszy z Kobayashich :))

2

Obiecująco to wygląda w przypadku Wąska i Murańki. Zobaczymy jak Stękała.
Edit. Stękała też bardzo dobrze, ale widać niedosyt :D

3

Ryoyu się skończył.

1

@semafor Ter Stegen i Fati.

0

@sQubany11 Nie można im ufać.

1

@Pawlak1992 Font to populista. Zobaczymy co będzie głównym tematem w mediach i wśród kibiców, obwinianie Koemana czy usprawiedliwienie i chęć dania mu drugiej szansy.

3

@DanielOOL Kraft znowu bez punktów ;))

6

Nie mam pojęcia czy było, pewnie tak, ale jakby ktoś nie widział to wrzucam piękne słowa Mourinho o śp.Diego Maradonie:

,,Istnieli Maradona i Diego. O Maradonie nie muszę nic mówić, ponieważ cały świat doskonale go znał i nigdy nie zapomni.
Diego był inny. Mogę nazwać go moim dobrym przyjacielem, zawsze mieliśmy wiele wspólnych tematów i często rozmawialiśmy telefonicznie. Będę za nim tęsknić, a szczególnie za rozmowami po moich porażkach. Nigdy nie odezwał się, gdy wygrywałem spotkania. Wiedział jednak, że w trudnych chwilach przyda mi się wsparcie. Dzwonił i mówił "nigdy nie zapomnij, że jesteś najlepszy". Zawsze o mnie pamiętał.
Maradonę można wygooglować i dalej podziwiać jego grę, ale będzie mi brakować Diego."

-Transfery piłkarskie (fb)

1

@socha Wiem, to la liga.

1

@BarcaInfo Albo/oraz Coutinho.

49

@Jakchcesz Podpisać za darmo Depaya, Garcíe, Aguero, Ibrahimovica, Wijnalduma i następnie każdego sprzedać.

2

@NeroTFP Trzeba odskoczyć Austriakom.

2

Szkoda, że Kaczarawa nie wszedł za Ramíreza.
Jeśli Lech chce wyjść z grupy, musi ten mecz wygrać.

7

I Lech też w 10 XDD

1

Benfica i pierwszy mecz ze Standardem.
Do trzech razy sztuka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?