1

@ansukapi Pierwsza żółta zarezerwowana na Busiego, druga na Ansu :D

4

Gdyby był VAR Jorginho strzeliłby dzisiaj hat tricka jak Soler :D

0

@GeraltzKatalonii I przed wejściem Góralskiego i przed łokciem Lewego był faul na naszym zawodniku, więc nie, nie powinniśmy :)
Ale nie popieram ostrej gry.

2

Proszę nie denerwować Mistrza Kazachstanu :D

0

@kamilo0066 Poważnie my mieliśmy 2 niebezpieczne ataki? Xd jakoś nie pamiętam.

0

Nie ma to jak gościnność włoska :)
Makaroniarze przed meczem dali nam do zjedzenia ich ulubiony przysmak-makaron.
Niestety wnioskując po naszej grze był on bezjajeczny...

0

@Fawrf Wolę Maje z c+ :)

0

@clyde Paaniee w mordę jeża

1

@fcbarcafan19 Szczerze mówiąc to aktualnie miałby spore szanse na pierwszy skład u nas xD

1

@busquets5 Polska kadra ma naprawdę spory potencjał, ale niestety ciężko nam go wykorzystać.

1

@Janiama Fajnie gdyby Puchacz wskoczył do składu. Po udanym Euro naprawdę ciekawy klub mógłby się nim zainteresować. Góralski myślę, że byłby bardzo dobry, ale z ławki, a w trójce środkowych pomocników widziałbym Ziela, Klicha i Modera. Na skrzydłach na ten moment najlepszymi wyborami byliby Jóźwiak i Grosik, ale zapewne tylko jeden z nich będzie miał miejsce w pierwszym składzie.

1

@xBoMBoWiECx Dawać jeszcze dwie Bośnia

0

@Janiama Jaki widzisz skład na Euro?

22

Zdrówka
A po powrocie ławki :)

3

@BoRoWieC Pewnie chodzi o nieaktywnych.

0

@clyde 5 razy po 8h

1

@Rewolucja123 De Jong wiele traci gdy na boisku jest Busquets, bo to są bardzo podobne profile. Ich pozycje po prostu się dublują (dlatego też na przykład Griezmann nie może pokazać pełni swoich możliwości gdy na boisko jest Leo). Zgadzam się, że Busi gra lepiej od De Jonga kiedy jest z nim w składzie (a przynajmniej popełnia mniej błędów i jest bardziej widoczny w grze ofensywnej), ale gdy De Jong gra w parze z Pjanicem to wygląda (o wiele) lepiej niż Busi. Jeżeli Pjanic wróci do formy (nic dziwnego, że w niej nie jest, bo zmienił klub i chorował na koronę) to właśnie on powinien tworzyć dwójkę pivotów razem z De Jongiem. Busi powinien pełnić rolę zmiennika Frenkiego, a po sezonie najlepiej zmienić klub.

1

@Rewolucja123 Często też był spóźniony przez co albo było zagrożenie pod naszą bramką, albo te gole traciliśmy.

3

@Quavosk Na szczęście jeszcze ostatni rok szkoły :)
A na elekcje nawet z łóżka nie trzeba wstawać :D

25

Przyszedł do mnie sąsiad z prośbą o kilo cukru, bo mu się skończyło, a wino robi.
Dałem mu, a po chwili przyszedł z tym co już wcześniej zrobił i zalał :D

Opłaca się robić dobre uczynki drodzy cules.

1

@Jakchcesz Coś ty

1

@Witam Na następnych zawodach cię pokonam

0

Kto wygra Puchar Świata w tym sezonie i dlaczego Kubacki?

0

Jak dzisiaj gra Pogba?

2

@xBoMBoWiECx Odechciało mi się oglądać Francję przez Ciebie :v

1

@cchesterr43 Już jak zobaczyłem powiadomienie, wiedziałem co napisałeś :D

0

@cchesterr43 Biedna Celia

3

Pytanie do Krychowiaka na konferencji:
-Czujesz oddech młodych zawodników?
-Nie, bo noszą maski

~Footroll

9

@Maniek9444 Bardzo dobry piłkarz, osiągnął wszystko co mógł osiągnąć, ale jego czas już minął.

0

@BarcaInfo Znamy już następną obietnicę wyborczą Fonta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?