Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Ja mam horom noge, proszę dać mi przejść !!1!
https://x.com/PatrykSykut/status/1322537334588559362
1
@DaPi Ten sezon, albo sezon 11/12, gdzie Chelsea wyeliminowała nas po farcie życia, a Bayern wygrał z Realem po karnych.
2
@MateuszQ De Jong(Roberto), Pjanic(Puig) i Busquets jako as w rękawie w drugiej połowie.
3
Ansu dzisiaj pewnie na ławce zacznie :D ewentualnie wejdzie w końcówce na czkawce
0
@Pawel13sz Co tu dużo mówić... skubaniutki by się przydał
0
No hit :D
https://www.facebook.com/552673081416188/posts/4239811212702338/
0
@barcowy1899 Nie wiem kogo wolę, ale Laporta jeśli wystartuje wygraną ma w kieszeni.
1
@Kwiatek67 Faktycznie, mogłem wstawić Pjanica, albo Szymańskiego.
4
Ter Stegen
Dest, Araujo, Lenglet, Alba
Puig, De Jong, Pedri
Dembele, Messi, Fati
Piękny to byłby skład, chciałbym taki chociaż raz zobaczyć
0
@KacperVEB Lekkie urazy i nie polecieli do Szkocji
0
Tiba i Kamiński dzisiaj nie zagrają, ciężko będzie
0
@TheGoldenEleven Szkoda, że Rashford takie meczycho zagrał, bo może znalazłoby się miejsce dla Pedriego.
7
@sokot Moim zdaniem to była zła decyzja Koemana, żeby wystawiać go na klasyk, gdzie bardziej od umiejętności liczy się głowa, a u 17 latka, który gra dopiero drugi mecz w wyjściowym składzie nie można spodziewać się braku tremy. Zwłaszcza, że grał na nie swojej pozycji.
Z kolei za dzisiejszy mecz wielki szacun.
4
Twitter usunięty.
Ciekawe czy na fcbarca.com Bartomeu też usunie konto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Za nami dopiero 6 meczy. Efekty pracy Enrique było widać dopiero w styczniu. I przyniosły one tryplet.
2
@Kgorecki2500 Zależy co jest w papierach. Bartek nie dał nam żadnych konkretów.
1
@SuperPatsonFCB Jeśli jedziesz w dłuższą podróż to zapewne większość niej spędzisz na terenie niezabudowanym, gdzie wystarczy pilnować w miarę prędkości i będzie dobrze. Grunt to pewność siebie, zapewnienie, że jedziesz dobrze. Włączysz sobie ulubioną muzykę, energol na drogę i będzie dobrze. Mi jeszcze bardzo pomogła jazda o 2/3 w nocy po pustym mieście, nabrałem dzięki temu pewności siebie.
A mam prawko od pół roku, najdłuższy dystans jednorazowy to ponad 220 km i było dobrze, więc i tobie się uda.
A jeśli można się zapytać to znasz drogi w mieście do którego jedziesz?
16
https://mobile.twitter.com/robcholewa/status/1321415595297001477/photo/1
2
@Dani13 Jeżeli Juventus dzisiaj zagra jak ostatnie mecze to wyłapie srogie lanie :P
75
Witam, dzisiaj mamy 28 października 2020 roku. Od 13h i 45 minut nie ma już w tym klubie Bartomeu.
Pierwszy dzień bez Bartka czas zacząć!
9
@parpe Na Messiego, że źle rządzi klubem.
1
@DaPi Nie wiem, ale tydzień temu ustawiłem sobie połówkę na 20 minut, początkujacy i wygrałem 80:2 z Bayernem. Żeby wynik był taki piękny Ter Stegen strzelił dwa samobóje w doliczonym czasie ;D
2
@Barca1922 My jako społeczeństwo, naród, Polacy. Nie jako osobne jednostki. Prawidłowo napisał.
1
@michal26 Mam podobnie, nigdy nie odczuwałem nienawiści w tym kraju tak jak teraz. I nie mam tu na myśli rządu. Nienawiść jest dzisiaj ukazywana każdemu przez każdego. Nawet ludziom starającym się trzymać od tego wszystkiego z daleka.
3
@michal26 Piękne podsumowanie tej porypanej rzeczywistości :/
Jak to się tutaj mówi: W punkt!
:/
4
@_catalan Barcelona > Borussia
Ter Stegen nie ma czego żałować :P
3
Nie wiem czemu, ale zawsze mnie rozwala jak Joan Goku Roman wrzuca jakieś zdjęcie z Legnicy, a tam lajki od m.in. Sergiego Roberto, Bartry, Gerarda Romero, Sampera itd :D
7
Jeszcze się okaże, że będziemy mieli derby Madrytu w finale w Gdańsku :D
2
@MESSIah16 Tymczasem arbiter sobotniego El Clásico ma się dobrze.