30

Ja mam horom noge, proszę dać mi przejść !!1!
https://x.com/PatrykSykut/status/1322537334588559362

1

@DaPi Ten sezon, albo sezon 11/12, gdzie Chelsea wyeliminowała nas po farcie życia, a Bayern wygrał z Realem po karnych.

2

@MateuszQ De Jong(Roberto), Pjanic(Puig) i Busquets jako as w rękawie w drugiej połowie.

3

Ansu dzisiaj pewnie na ławce zacznie :D ewentualnie wejdzie w końcówce na czkawce

0

@Pawel13sz Co tu dużo mówić... skubaniutki by się przydał

0

@barcowy1899 Nie wiem kogo wolę, ale Laporta jeśli wystartuje wygraną ma w kieszeni.

1

@Kwiatek67 Faktycznie, mogłem wstawić Pjanica, albo Szymańskiego.

4

Ter Stegen
Dest, Araujo, Lenglet, Alba
Puig, De Jong, Pedri
Dembele, Messi, Fati

Piękny to byłby skład, chciałbym taki chociaż raz zobaczyć

0

@KacperVEB Lekkie urazy i nie polecieli do Szkocji

0

Tiba i Kamiński dzisiaj nie zagrają, ciężko będzie

0

@TheGoldenEleven Szkoda, że Rashford takie meczycho zagrał, bo może znalazłoby się miejsce dla Pedriego.

7

@sokot Moim zdaniem to była zła decyzja Koemana, żeby wystawiać go na klasyk, gdzie bardziej od umiejętności liczy się głowa, a u 17 latka, który gra dopiero drugi mecz w wyjściowym składzie nie można spodziewać się braku tremy. Zwłaszcza, że grał na nie swojej pozycji.
Z kolei za dzisiejszy mecz wielki szacun.

4

Twitter usunięty.
Ciekawe czy na fcbarca.com Bartomeu też usunie konto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Za nami dopiero 6 meczy. Efekty pracy Enrique było widać dopiero w styczniu. I przyniosły one tryplet.

2

@Kgorecki2500 Zależy co jest w papierach. Bartek nie dał nam żadnych konkretów.

1

@SuperPatsonFCB Jeśli jedziesz w dłuższą podróż to zapewne większość niej spędzisz na terenie niezabudowanym, gdzie wystarczy pilnować w miarę prędkości i będzie dobrze. Grunt to pewność siebie, zapewnienie, że jedziesz dobrze. Włączysz sobie ulubioną muzykę, energol na drogę i będzie dobrze. Mi jeszcze bardzo pomogła jazda o 2/3 w nocy po pustym mieście, nabrałem dzięki temu pewności siebie.
A mam prawko od pół roku, najdłuższy dystans jednorazowy to ponad 220 km i było dobrze, więc i tobie się uda.
A jeśli można się zapytać to znasz drogi w mieście do którego jedziesz?

2

@Dani13 Jeżeli Juventus dzisiaj zagra jak ostatnie mecze to wyłapie srogie lanie :P

75

Witam, dzisiaj mamy 28 października 2020 roku. Od 13h i 45 minut nie ma już w tym klubie Bartomeu.
Pierwszy dzień bez Bartka czas zacząć!

9

@parpe Na Messiego, że źle rządzi klubem.

1

@DaPi Nie wiem, ale tydzień temu ustawiłem sobie połówkę na 20 minut, początkujacy i wygrałem 80:2 z Bayernem. Żeby wynik był taki piękny Ter Stegen strzelił dwa samobóje w doliczonym czasie ;D

2

@Barca1922 My jako społeczeństwo, naród, Polacy. Nie jako osobne jednostki. Prawidłowo napisał.

1

@michal26 Mam podobnie, nigdy nie odczuwałem nienawiści w tym kraju tak jak teraz. I nie mam tu na myśli rządu. Nienawiść jest dzisiaj ukazywana każdemu przez każdego. Nawet ludziom starającym się trzymać od tego wszystkiego z daleka.

3

@michal26 Piękne podsumowanie tej porypanej rzeczywistości :/
Jak to się tutaj mówi: W punkt!
:/

4

@_catalan Barcelona > Borussia
Ter Stegen nie ma czego żałować :P

3

Nie wiem czemu, ale zawsze mnie rozwala jak Joan Goku Roman wrzuca jakieś zdjęcie z Legnicy, a tam lajki od m.in. Sergiego Roberto, Bartry, Gerarda Romero, Sampera itd :D

7

Jeszcze się okaże, że będziemy mieli derby Madrytu w finale w Gdańsku :D

2

@MESSIah16 Tymczasem arbiter sobotniego El Clásico ma się dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?