8

@pax Oczywiście, że tak.
Jak i również czerwo dla Nyoma czy karny na Fatim.

0

@Hrzan Ansu miał dzisiaj trzech wielkich murzynów obok siebie, niewiele mógł zrobić

1

@jedrek7000 Przecież mówię, że początek zagrał beznadziejny. Potem już było lepiej i jego braki przypominały te typowe z braku ogrania. Radzę dokładniej oglądać mecz, a potem dopiero komentować.

3

Tak tylko chciałbym przypomnieć, że Dembele od stycznia grał zaledwie kilkanaście minut w piłkę...
Owszem początek miał beznadziejny, ale im dalej w mecz tym coraz lepiej to wyglądało.
Zresztą powinien on schodzić na przerwę z asystą :))
Coutinho za Griezmanna od 46', tylko o to proszę .

0

Ale dziurkę zasądził Lautaro :D

3

@BarcaInfo Coś mi mówi, że Liverpool ciężko będzie miał w tym sezonie.

1

@LuisSalvano Nie no umówmy się, tyle ile Fati strzelił łącznie goli przez cały rok, tyle (lub zbliżona ilość) Haalland strzelił w samej LM...
Jak dla mnie Norweg powinien tu bezkonkurencyjnie wygrać.
1. Haaland
2. Sancho
3. Davies
4. Fati
Tak typuję.
Swoją drogą w tym roku jest większa konkurencja o GB niż chociażby rok temu.
Miejmy nadzieję, że Ansu wygra za rok.

0

@Rewolucja123 Gramy bez nominalnej 9, a z trzema skrzydłowymi. Potrzebujemy więcej miejsca z przodu.

0

@koziar Przez 3 pierwsze części w porządku, potem irytował coraz bardziej :v

1

@aldewir Od września 2013

0

@ronni37 Będę jedyną osobą, która napisze, że Ginny

4

@dniel Od 2037 roku, kiedy to nastąpiła zmiana formuły tego turnieju

3

To będę pierwszy:
R.I.P Zgredek

1

@mr_robot Fakt, dzięki XD
@VamosRakieta Istnieje plotka, że zaproszony do tego programu wnuk Bartomeu rozważał wybranie tej odpowiedzi.

21

Rok 2050, fragment familiady
Kategoria: ,,czasy absurdu"

1. Czego najbardziej bali się ludzie w latach 20 obecnego wieku?
a) Końca świata
b) Erupcji superwulkanu
c) Wybuchu III wojny światowej
d) Pandemii koronawirusa

2. Które miejsca przez pewien czas w trakcie trwania pandemii były zamknięte?
a) Kościoły
b) Sklepy spożywcze
c) Komunikacja publiczna
d) Lasy

3. Na czym polegały słynne w tamtych czasach ,,godziny dla seniorów"?
a) Seniorzy mieli pierwszeństwo do miejsc siedzących w pojazdach transportu publicznego w godzinach 10-12
b) Seniorów w godzinach 10-12 nie obowiązywały przepisy ruchu drogowego
c) Seniorzy mogli robić zakupy tylko w godzinach 10-12
d) Osoby poniżej 60 roku życia nie były wpuszczane do sklepów w godzinach 10-12

4. W jakich miejscach wirus nie atakował?
a) W specjalnie przygotowanych izolatoriach
b) Na wiecach wyborczych kandydatów na prezydenta RP
c) W szkolnych salach lekcyjnych
d) Wszystkie odpowiedzi są poprawne

5. Przed czym chroniły charakterystyczne maseczki zakrywające usta i nos?
a) Przed dwutlenkiem węgla
b) Przed nieprzyjemnymi zapachami
c) Przed zarażeniem się koronawirusem
d) Przed mandatem

6. Kiedy odbyło się piłkarskie Euro 2020?
a) Listopad/grudzień 2020
b) Luty/marzec 2020
c) Czerwiec/lipiec 2020
d) Czerwiec/lipiec 2021

7. Kto i na co w czasach pandemii prze*ebał 70 mln?
a) Rydzyk na kolekcje porsche
b) Tusk na wille w Brukseli
c) Bartomeu na Depaya
d) Sasin na zorganizowanie wyborów, które się nie odbyły

1

@Hosh Haalandowi zdecydowanie bardziej się należy. O top3 powinni walczyć właśnie Davies, Sancho i Ansu. Niestety, ale ja tu widzę Fatiego dopiero na 4 miejscu.

1

@ViscaBarca123 A tak na poważnie to zakochałem się w widoku na Barcelonę z Bunkers de Carmel i z Montjuic.
Również pierwsze wejście na Camp Nou było niezapomnianym przeżyciem.
A ogółem to bardzo lubię patrzeć na zachody/wschody słońca z dużych wysokości albo z nad wody :))

2

Urodziny Rambli wyświętowane.
Fajne te czapeczki.

3

Fcbarca.com będzie teraz szpanować dowodzikiem

0

A co orlikami? Zamknięte czy ograniczona liczba osób?

1

@NeroTFP W niedzielę myślałem, że podobnie się wycwaniłem.
Jednak u nas nawet Ci z pierwszych ławek nie dostali xD

2

@Mat_Cat Na studia najpierw trzeba się dostać xD

70

Klasa maturalna to będą moje dwa najlepsze lata w życiu

6

@Vebrol Afa tonie w długach, nie stać ich na jakieś duże nazwisko

1

@MarioVeB! Oczywiście, że nie ma takiej 9. Ale druga połowa zeszłego sezonu oraz dzisiejszy mecz delikatnie mówiąc nie należały do jego najlepszych.
23 lata to już nie nastolatek, że można usprawiedliwiać jego 3 zmarnowane setki młodym wiekiem.

0

@MarioVeB! Ale wiesz, że on powinien mieć dzisiaj 4 bramki na koncie? :P

1

Pięknie Correa
Lautaro zamiast strzelać podał i od razu gol :D

0

Messi już się nawet na nich nie drze jak coś spie*dolą :D

0

Schodzi najlepszy z najgorszych Argentyny w pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?