Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@pax Oczywiście, że tak.
Jak i również czerwo dla Nyoma czy karny na Fatim.
0
@Hrzan Ansu miał dzisiaj trzech wielkich murzynów obok siebie, niewiele mógł zrobić
1
@jedrek7000 Przecież mówię, że początek zagrał beznadziejny. Potem już było lepiej i jego braki przypominały te typowe z braku ogrania. Radzę dokładniej oglądać mecz, a potem dopiero komentować.
3
Tak tylko chciałbym przypomnieć, że Dembele od stycznia grał zaledwie kilkanaście minut w piłkę...
Owszem początek miał beznadziejny, ale im dalej w mecz tym coraz lepiej to wyglądało.
Zresztą powinien on schodzić na przerwę z asystą :))
Coutinho za Griezmanna od 46', tylko o to proszę .
0
Ale dziurkę zasądził Lautaro :D
3
@BarcaInfo Coś mi mówi, że Liverpool ciężko będzie miał w tym sezonie.
1
@LuisSalvano Nie no umówmy się, tyle ile Fati strzelił łącznie goli przez cały rok, tyle (lub zbliżona ilość) Haalland strzelił w samej LM...
Jak dla mnie Norweg powinien tu bezkonkurencyjnie wygrać.
1. Haaland
2. Sancho
3. Davies
4. Fati
Tak typuję.
Swoją drogą w tym roku jest większa konkurencja o GB niż chociażby rok temu.
Miejmy nadzieję, że Ansu wygra za rok.
0
@Rewolucja123 Gramy bez nominalnej 9, a z trzema skrzydłowymi. Potrzebujemy więcej miejsca z przodu.
0
@koziar Przez 3 pierwsze części w porządku, potem irytował coraz bardziej :v
1
@aldewir Od września 2013
0
@ronni37 Będę jedyną osobą, która napisze, że Ginny
4
@dniel Od 2037 roku, kiedy to nastąpiła zmiana formuły tego turnieju
3
To będę pierwszy:
R.I.P Zgredek
1
@mr_robot Fakt, dzięki XD
@VamosRakieta Istnieje plotka, że zaproszony do tego programu wnuk Bartomeu rozważał wybranie tej odpowiedzi.
21
Rok 2050, fragment familiady
Kategoria: ,,czasy absurdu"
1. Czego najbardziej bali się ludzie w latach 20 obecnego wieku?
a) Końca świata
b) Erupcji superwulkanu
c) Wybuchu III wojny światowej
d) Pandemii koronawirusa
2. Które miejsca przez pewien czas w trakcie trwania pandemii były zamknięte?
a) Kościoły
b) Sklepy spożywcze
c) Komunikacja publiczna
d) Lasy
3. Na czym polegały słynne w tamtych czasach ,,godziny dla seniorów"?
a) Seniorzy mieli pierwszeństwo do miejsc siedzących w pojazdach transportu publicznego w godzinach 10-12
b) Seniorów w godzinach 10-12 nie obowiązywały przepisy ruchu drogowego
c) Seniorzy mogli robić zakupy tylko w godzinach 10-12
d) Osoby poniżej 60 roku życia nie były wpuszczane do sklepów w godzinach 10-12
4. W jakich miejscach wirus nie atakował?
a) W specjalnie przygotowanych izolatoriach
b) Na wiecach wyborczych kandydatów na prezydenta RP
c) W szkolnych salach lekcyjnych
d) Wszystkie odpowiedzi są poprawne
5. Przed czym chroniły charakterystyczne maseczki zakrywające usta i nos?
a) Przed dwutlenkiem węgla
b) Przed nieprzyjemnymi zapachami
c) Przed zarażeniem się koronawirusem
d) Przed mandatem
6. Kiedy odbyło się piłkarskie Euro 2020?
a) Listopad/grudzień 2020
b) Luty/marzec 2020
c) Czerwiec/lipiec 2020
d) Czerwiec/lipiec 2021
7. Kto i na co w czasach pandemii prze*ebał 70 mln?
a) Rydzyk na kolekcje porsche
b) Tusk na wille w Brukseli
c) Bartomeu na Depaya
d) Sasin na zorganizowanie wyborów, które się nie odbyły
1
@Hosh Haalandowi zdecydowanie bardziej się należy. O top3 powinni walczyć właśnie Davies, Sancho i Ansu. Niestety, ale ja tu widzę Fatiego dopiero na 4 miejscu.
1
@ViscaBarca123 A tak na poważnie to zakochałem się w widoku na Barcelonę z Bunkers de Carmel i z Montjuic.
Również pierwsze wejście na Camp Nou było niezapomnianym przeżyciem.
A ogółem to bardzo lubię patrzeć na zachody/wschody słońca z dużych wysokości albo z nad wody :))
0
@ViscaBarca123 https://smaczajama.pl/userdata/public/gfx/68a669fd6f300ec1f43041807bd50080.jpg
2
Urodziny Rambli wyświętowane.
Fajne te czapeczki.
3
Fcbarca.com będzie teraz szpanować dowodzikiem
0
A co orlikami? Zamknięte czy ograniczona liczba osób?
1
@NeroTFP W niedzielę myślałem, że podobnie się wycwaniłem.
Jednak u nas nawet Ci z pierwszych ławek nie dostali xD
2
@Mat_Cat Na studia najpierw trzeba się dostać xD
70
Klasa maturalna to będą moje dwa najlepsze lata w życiu
6
@Vebrol Afa tonie w długach, nie stać ich na jakieś duże nazwisko
1
@MarioVeB! Oczywiście, że nie ma takiej 9. Ale druga połowa zeszłego sezonu oraz dzisiejszy mecz delikatnie mówiąc nie należały do jego najlepszych.
23 lata to już nie nastolatek, że można usprawiedliwiać jego 3 zmarnowane setki młodym wiekiem.
0
@MarioVeB! Ale wiesz, że on powinien mieć dzisiaj 4 bramki na koncie? :P
1
Pięknie Correa
Lautaro zamiast strzelać podał i od razu gol :D
0
Messi już się nawet na nich nie drze jak coś spie*dolą :D
0
Schodzi najlepszy z najgorszych Argentyny w pierwszej połowie