Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maatiixx Zgadza się
0
No to za rok robimy trzy transfery- Depay, García, Reyna.
Wszyscy za darmo :D
0
@ViscaBarca123 W 4-2-3-1 grałby pewnie na pozycji Coutinho?
0
@BarcaInfo Teraz jak już nie sprowadzą Depaya to nie ma sensu go sprzedawać...
10
Za 7 minut Depay fichado, jesteście gotowi?
0
Wiadomo już w której kolejce (LM) z kim zagramy? Bo zawsze było 2/3h po losowaniu, a teraz cisza, chyba że mi umknęło jakoś.
0
@Criss18Barca Tottenham, Standard Liege, Granada i Lech
Jeśli młodziki chcą się wypromować by pójść w świat za rok to dobry mecz w Londynie bardzo im się do tego przyda.
1
@BarcaInfo Czyli zapewne nic z tego nie wyjdzie. Szkoda.
Jeśli nie mają kasy to jedyna nadzieja w tym, że się dogadają, żeby jakoś w ratach zapłacić, albo po prostu przesunąć termin zapłaty. Lyonowi powinno zależeć, bo za rok nie dostaną za niego złamanego centa.
Ale coś mi się wydaje, że Dest był naszym ostatnim transferem w tym okienku.
0
@BarcaInfo Coś wiadomo w sprawie Depaya?
1
Paweł Kieszek nie strzela karnego :(
5
A w meczu Milanu już 15 karnych... I to wszystkie trafione :o
Edit: No i wykrakalem, teraz dwóch z rzędu nie trafili xD
1
@Elnuum Albo po prostu Koeman spojrzał w niebo i mając na uwadze zdolności Dembele do łamania się stwierdził, że nie będzie go narażać.
1
@Pawlak1992 Ponieważ mistrz i wicemistrz mają w swoich krajach największą oglądalność, a im większa oglądalność tym więcej hajsu
3
@Maciek069 Kiedy my ostatnio nie wyszliśmy z grupy, przypomnij mi? Mało tego, kiedy my ostatnio nie wygraliśmy grupy? Z tego co pamiętam to chyba w 2007 roku...
Mierzyliśmy się w tym czasie, Juventusem, City, PSG, Borussią, Interem, Napoli, Milanem, Tottenhamem, Romą czy Leverkusen, a były sezony gdzie gra wyglądała o wiele gorzej niz teraz.
Zresztą ludzie, dajcie temu Koenanowi, chociaż się wykazać.
1
@Coutinho007 O i to również, przeoczyłem.
8
Bayern- możliwy rewanż za 2:8
Liverpool- możliwy rewanż za 4:0
Juventus- mecz z Cristiano będzie dużym smaczkiem
PSG- mecz z Szejkami byłby wojną. No i powrót Neya na CN
Zenit i Porto- Słabeusze do oklepania, no i powrót Malcoma na CN
Na kogo byśmy nie trafili z pierwszego koszyka to będę zadowolony, pięknie :D
6
@NeroTFP Też mierzyłem XDD I potwierdzam
2
@matteo83 Nie sądziłem, że dożyję gola Viniego nie po rykoszecie :v
1
@Hellrider W ramach pokuty będziesz naprawiał kible na Bernabeu
17
@Hellrider Obyś bana wyłapał xD
1
@Elosek @kewin @Tomo1989 dzięki chłopaki
22
Piękne :D
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p280x280/120452158_346160876825254_2135214590855582464_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=pdzS1-2X3SkAX_PpIS4&_nc_oc=AQmJWfNwOyFjevIC5Qf4TwEufymt02KuRx-wqMRZCARdiCsj1brHr6q2HCExjYmoVKE&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&tp=6&oh=186c909f1add265d92b393e6da739186&oe=5F995915
0
Co Piszczu zrobił?
0
@Hushovt Też się cieszę z Koemana, ale jeszcze bardziej z tego asystenta z Ajaxu.
5
-zwolnienie lekarza po 26 latach pracy
-opracowany specjalny plan treningowy
-bardzo stopniowe wprowadzanie do składu, początkowo oczywiście niewiele minut
-wszystko po to żeby wrócił do prawdziwej gry.
A kij tam, yeb do United :D
Dembuś nie daj się
2
@FC1899Barca Leo kierunków nie włączał, Martin się na przejściu zatrzymuje...
Kto dał naszym prawo jazdy :D
5
Napisałem do Desta na priv i ma wyłączony internet, bo wiadomości nie dochodzą, więc chyba faktycznie leci do tej Barcelony cholibka
2
@Simon_1899 Alba
0
@Pilka_jest_okragla Raczek Szeryf i Koeman :D
0
Sevilla, nie mogliście tak w czwartek? :/