Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 1. City 2. Chelsea 3. Liverpool 4. United 5. Tottenham 6. Arsenal 7. Leicester 8. Wolves 9. Everton
1
@tristan87 @kamilo0066 ale żeby tak z ostatnim w tabeli Zamościem?? ://
2
Cristiano załóż maseczkę
https://mobile.twitter.com/Esp_Interativo/status/1302332695582834690
24
@Suzu Siema chłopaki wygrałem Ligę Mistrzów, strzeliłem 2 gole w ćwierćfinale i byłem na chacie u Lewego
:D
0
@MESSIah16 Myślę, że zostanie jeszcze na 2/3 lata. Za rok Leo będzie miał 34 lata. Trochę za późno na podbój nowej ligi. Od marca nie będzie Bartka, a to naprawdę dużo. Oczywiście musimy w tym roku przynajmniej ligę wygrać, bo inaczej nie będzie miał nic do stracenia i odejdzie. Ale jeśli przyjdzie Depay i ktoś do pomocy (oby Thiago, ale pewnie Wijnaldum) to ja jestem dobrej myśli.
39
Koniec meczu, który spokojnie mógłby być finałem Mistrzostw Świata.
Gibraltar 1:0 San Marino
0
,,Kurs uległ zmianie, spróbuj ponownie"
Od 15 minut próbuję wysłać zakład na stsie i mi ciągle to wyskakuje.
Ktoś coś poradzi na to czy trzeba czekać? Bo zaraz mnie coś trafi
0
Macie jakieś ciekawe kuponiki na reprezentacje teraz?
38
,,Ruud Gullit był znakomitym piłkarzem, ale miał również pewien specyficzny "atut" - pokaźne przyrodzenie. Roberto Donadoni opowiedział swego czasu anegdotę o Holendrze i Arrigo Sacchim - legendarnym trenerze Milanu, który uwielbiał dogryzać Gullitowi. Gdy Milan przegrywał, zarzucał Ruudowi, że "myśli penisem, a nie głową". Po wygranych spotkaniach pytał ile waży penis Holendra i czy nadmuchuje go pompką.
Gullit cierpliwie znosił uszczypliwości, ale do czasu. Po spotkaniu ligowym Sacchi wszedł do szatni i przyglądał się Ruudowi biorącemu prysznic. Holender postanowił uprzedzić szkoleniowca.
-Wiesz, panie, ja nie jestem wcale wyjątkowy. Jeden z moich krewnych miał jeszcze większego, ale musiał go skrócić.
Zdziwiony Sacchi zapytał:
-Naprawdę, skrócił sobie kutasa?
-Tak, tak. Obcięli mu połowę.
-Ale Ruud, przecież to niedorzeczne! Co oni zrobili z drugą połową?
Ruud z uśmiechem na twarzy odpowiedział:
-Włożyli czapkę i okulary przeciwsłoneczne, a następnie obsadzili w roli trenera Milanu."
Krótko z takimi :D
~Mistrzowie Polski na Facebooku
0
@VamosGirl Romana? :D
Aouar to dobry grajek, poradziłby sobie, ale skoro nawet VDB po promocyjnej cenie nie potrafią wyciągnąć to tym bardziej Francuza. Tym bardziej, że z Lyonu jeszcze jesteśmy zainteresowani Depayem.
3
@AlexDark00 A czy ja wierzę w Boga, a czy on wierzy we mnie
1
@PatrykBarcelona Jeśli Laporta weźmie udział w wyborach to Font nie ma czego szukać.
1
Elche w pierwszej kolejce. Ostatnio taki scenariusz skończył się dla nas trypletem :D
0
@Szymix654 Przewinąłem na ostatnie 5 minut i nie żałuję. Potem można się domyślić o co chodziło
23
Swoją drogą ciekawie zapowiada się wyjściowy skład Barcy B w nadchodzącym sezonie.
Iñaki Peña- Morer, Ndiaye, Cuenca, Akieme- Orellana, Monchu, Moriba- De la Fuente, Messi, Gustavo Maia
3
@capoN Końcówka 5 sezonu to jest coś co musiało się w końcu stać w tym serialu XD
4
@Ghotti Bo nas nie stać. Cieszyłbym się gdyby Memphis donas przyszedł.
0
@Kusco15 Nic takiego nie powiedziałem.
Sądzę jednak, że woli żeby Leo odszedł za rok za darmo niż w tym roku za gotówkę, żeby nie został zapamiętany jako ten prezydent, za którego kadencji odszedł Messi.
0
@LucasW123 No właśnie myśli, o sobie, nie o klubie, ale myśli.
Za rok Bartomeu już nie będzie w klubie, więc guzik go to będzie obchodziło :/
9
@BarcaInfo -Bartek blokuje odejście Leo
-Ten postanawia odejść za rok za darmo
-Za pół roku Bartka i jego ludzi nie ma
-Przychodzi prezydent, który przedstawia obiecujący projekt sportowy
-Leo widząc co się dzieje postanawia przedłużyć kontrakt
Brzmi jak plan, brawo Bartek
0
@donleo12 Wieczysta Kraków w końcu złożyła swoją ofertę.
0
@njuerr Arsenal skończy poza top6. Co do Chelsea to na pewno na początku dużo punktów stracą, bo wymienili ponad połowę pierwszej 11. Jeśli się dobrze zgrają to momentami mogą być myślę, że nawet najlepszą drużyną w Anglii. Ale mistrzem obstawiam, że będzie City. Liverpool 3 miejsce, a 4 United, są mocno nieregularni i obstawiam, że niewiele się zmieni.
0
@Gomess Nie odejdzie za darmo. Nie mówię o Jesusie tylko o ofercie 100 mln plus García
0
@Gomess Przecież to będzie kompromitacja jeśli odejdzie za 100 plus Garcia
0
@DenisioHMB początek 21? Ja narazie słyszałem o końcu 21 lub początku 22 xd
2
@BarcaInfo Dobra mamy tablice, Ramblo wiecie co robić :D
0
@GIGAKOKS Kownaś też trochę pograł zanim się zmył
@SuperPatsonFCB @derlysy1979 wiem, już się wcześniej ogarnąłem, że gafe strzeliłem :D
1
Stało się! Z historycznego super-tria został już tylko jeden!
Oficjalnie Karol Linetty został piłkarzem Torino.
Jeszcze 1,5 sezonu temu mieliśmy zaszczyt oglądać w barwach Sampdorii trio- Bereszyński, Linetty, Kownacki...
A teraz został sam Bereś.
4
@Pablit Font to populista. Mówi to co kibice chcą usłyszeć. A patrząc na to jaka była reakcja cules na jego ostatnie słowa o Koemanie to można być pewnym, że wyciągnie wnioski.
0
@maatiixx Mesjasz za Jezusa. Obyśmy jeszcze nie ruszyli po (Di) Marie...