1

@Coutinho007 Co śmieszne, Suárez u nas odszedł wcześniej niż Agüero u nich :D

11

6 sezonów
198 goli
97 asyst
Ja pierdziele...
W 2014 rokiem jak każdy żyłem mundialem, ale z równie dużym zainteresowaniem obserwowałem rewolucję transferową w Barcelonie.
Pamiętam, jak duże były plotki o Agüero u nas i jak bardzo go chciałem, a tu nagle oficjalka Suáreza... parę dni po tym jak skompletował hat tricka męskich ramion.
4 miesiące czekania, debiut w El Clásico i już w 4 minucie asysta do Neymara. Kilka tygodni później mecz z Atletico i początek wielkiego tria MSN. Od tamtej pory tamten sezon stał się magiczny. Wielki Luis dał nam zwycięskiego gola w drugim El Clásico oraz wyprowadził na prowadzenie w finale Ligi Mistrzów. Potem ten sezon 2015/16... Brak słów... Nie jeden piłkarz otrzymałby złotą piłkę za to co odwalał wtedy Suárez. Szkoda, że akurat ten dwu/trzytygodniowy dołek formy wypadł nam w najważniejszym momencie sezonu i nie udało się obronić LM.
Można go nienawidzić, a grając przeciwko niemu nawet nie bardzo da się inaczej. Bywał irytujący, krzyczał na młodych, partolił setki... Ale to jak wiele dał nam uśmiechu i emocji, jak ważne strzelał gole, jak walczył i jak kochał Barcelonę... Za to jestem mu po prostu wdzięczny.
Adiós Luis ¡¡Eres una leyenda!!

19

@BarcaInfo Niby człowiek wiedział, ale jakoś przykro się zrobiło...

1

@kubusnitecki Mamy nagrania z monitoringu, nie wywiniesz się :-)

0

@jeyx77x i Orellana

0

@Mixtape Araujo Pique Lenglet
De la Fuente De Jong Pjanic Alba
Trincao Messi Dembele

Albo bardziej ofensywnie:
Araujo De Jong Lenglet
De la Fuente Puig Coutinho Alba
Trincao Messi Dembele

0

@lucca87 No tak, 35,ale część to jeszcze procent dla agenta i to pewnie całkiem spory procent...
Narazie żadna oferta za Rafe nie wpłynęła, a co do Todibo to nie mam pojęcia

1

@LuisSalvano Niby ze wszystkim się zgadzam, ale jest jeszcze jedna ważna rzecz.
Dest 20 mln
García 18 mln
Depay 25 mln
A za Semedo dostaniemy tylko z 30 pewnie...
Jeśli prawdą jest, że możemy kupować tylko za to co dostaniemy ze sprzedaży to ciężko będzie.

2

@Napoleon_I Pisz dalej, proszę, cokolwiek :D

1

@AlexDark00 I słusznie :))

3

@Napoleon_I Nie jestem patriotą bo zrobiłem błąd ortograficzny :DDD
Chyba będę częściej tutaj wpadał w południe.
@AlexDark00 Typowo, ale nie ma co się denerwować, to tylko lewica.

2

@Chakalaka Każdemu zdarza się pomylić, dzięki za poprawkę :=)

Hmm no zastanówmy się, co z tego, że sprzed 8 lat :D każdemu zdarza się zbłądzić, pomylić...
Zresztą jeśli szukasz nagich zdjęć facetów na ulicy to masz teraz duże bardziej aktualne zdjęcia z parad lgbt :))

0

@ngif Poczytaj sobie to co pod tym postem na Twitterze pisał ten Wiktor Miazek. Sam się nawet przyznał, że jest z przed kilku lat ;)

2

@fcbarcafan19 Bo to zdjęcie jest sprzed 8 lat

13

@Chakalaka Trochę to przykre, że żeby znaleźć taki obrazek musiałeś przekopać 8 lat :D

2

I cyk Klich na podium najlepszych strzelców tego sezonu Premier League.

0

@karlu105 Niestety na żadnym :/

1

Dopiero 11 minuta, a VAR już zabrał Villarrealowi karnego i gola :D

0

@KamilZ Imprezkę

0

@Kvothe07 Piękniutko :))

0

Myślicie, że Everton to wyciągnie?

0

@Criss18Barca Tym chętniej postawię na Everton

0

@Mario96w No ja nie wiem, na oko to Riqui zawiera gdzieś 150 kalorii :D

0

@Janiama No teraz Romero mówi, że jednak go skreślił...
Oby to jednak nie była prawda

3

Pięknie, jeszcze 21 mln i mamy na Depaya :D

3

@Encore Nie najadłby się nim

0

https://www.instagram.com/p/CFT4gsGKUcl/?igshid=1f3nfa9mx4ih

Oficjalny profil Barcy dzisiaj na instagramie :D
Tak więc już wszystko wiadomo

5

Hardodzioba skazali na śmierć :/

1

@zadafcb Brawo Zada!

0

Oficjalnie: Jordi Masip z ukoronowanym świrusem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?